Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

Tamm canm sen de stres yapma strea de hamile kalmayi geciktirir sende kendine iyi bak insallah iyi haberlerini aliriz en kisa zamanda grusmek uzere :)

Merhaba arkadaşlar. Ben tam 13 haftalik hamileyim ve 3,4 gündür Rahimde kasılmalar var gün içinde sık sık oluyor tedirginim aynı şeyi yaşayan varmı neden oluyor Rahimde kasılmalar erken mi diil mi normalmi lütfen cvp Dr randevu bu hafta ama yinede sızlere de sormak istedim.

5. Haftamdayim bende. Regl olacakmisim gibi agrim var. Onun yani sira hamlamisim yorulmusum gibi bi bacak bel agrilarim var. Kasigimda batmalar sanci oluyor. Simdiden hareketlerim yavasladi agrilardan dolayi :/

Basda oluyor ama sonradan azaliyor canm o agriların ama surekli dinlenmeye bak yorulunca daha cok agrin oluyor

Merhaba arkadaşlar. Ben tam 13 haftalik hamileyim ve 3,4 gündür Rahimde kasılmalar var gün içinde sık sık oluyor tedirginim aynı şeyi yaşayan varmı neden oluyor Rahimde kasılmalar erken mi diil mi normalmi lütfen cvp Dr randevu bu hafta ama yinede sızlere de sormak istedim.
rahim buyumesinrden kaynaklaniyo problem yok

Şimdi başlık açıcaktım ki buraya devam edıyım varmıs... ben 6 haftamdayım kızlar gecen hafta kanamam oldu düşük tehlıkem var ... :KK43: doktorum iğne verdı haftaya bakıcaz inşallah... ama bende kasık bel sankı adetım sökülcek gibi agrılarım devam etmekle bırlıkte sormak ıstedım sıze sey su gıbı seffaf kotu kokulu akıntısı olan varmı camasırım ıslak ıslak oluyo azda olsa

Merak etme canim. Ben 16. Haftadayim o haftalarda benimde cok oluyord ki halada ara ara oluyor. Bol bol su ic susuzluktan da olurmus. Rahim kasilmalari artarmis suyu az icersen.

Benimde düşük tehlikem var kanamam olddu 1 bucuk hafta hastanede yattim gunde 3 litre serum igne ilac derken ayni sotunu bende yasiyorum demekki igneden ilactan falan kaynaklanio ozaman :/

X