hamilelikte kasık ağrısı

bende 4 haftalık hamileyim ve benimde hemen hemen her gün kasık ağrılarım var. ama bu hamilelikte normal diyorlar. bide daha aş erme falan olmadı benim belkide olmayacak galiba inşallah olmaz.

canım bu takvimi nasıl oluşruruyorsunuz ben denedim yapamadım ayrıntılı anlatırmısınız

ben 8 haftaligim ama hala kasik batlamarim var dr normal dedi rahim buyudugu icin oluyormus endiselenmeyin tmm mi??

sebat cim canim bebek takvimi istiyorsun galiba once www.baby-gaga.com adresine gir,sonra Pregnancy tickers butonuna tikla baska bir sayfa acilacak..ardindan ustte kutu goreceksin oraya muhtemel dogum tarihini ay ve gun olarak yaz..sonra Get my ticker botununa bas...acilan sayfadaki yes,I know ile baslayan yere tikla sonra senin takvimin gelecek o takvimin uzerine sag tiklayinca ozelliklere bas ordaki url yi kopyala ve kontrol panelindeki kilo ve dogum takibi cizelgesine yapistir...bu kadar hadi kolay gelsin canim benim ...

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım ekim 29 da adet olmam gerekiyordu olmadım dün test yaptım pozitif çıktı 5 hafta 2 günlük hamileyim hafif kasık ağrılarım oluyor gelip geçici bi problem varmıdır sizce 1.5 senedir çocuk istiyordum olmuyodu allah nasip etti lütfen cevap yazın

günaydın arkadaşlar acaba hamilemiyim kasıklarımda ve belimde sürekli agrılar oluyor birde mide bulantım cok fazla bugün idrar testi yaptım ama tek cizgi sizce belirtiler ne diyor ben nasıl davranıcamı bile şaşırdım :a015:

slm kardelen ankaracım testte adet gününün kaç gün geçtğinede bağlıymış adet gününüzden 2_3 gün sonra yaptıysan testi kesin sonuç vermeyebilirmiş b_hcg hormonu az idrarda 1 hafta 10 gün sonra sonuç veriyormuş bence sen doktora git ve kan testiyle baktır inşallah hamilesindir sendeki belirtiler bendede vardı canım şimdi 5 haftalık hamileyim

Merhaba arkadaşlar bende 6 haftalık hamileyim. Benimde kasıklarımda ağrı oluyor ara sıra da belimde oluyor. Dr normal dedi rahim ve bebk büyüdüğü için oluyormuş. Allah herkesin bebeğini kucağını versin.

Son düzenleme:
merhaba ben yeni katıldım aranıza bende beş aylık hamileyim benimde kasık ağrılarım çok oluyor bebek kız olunca kasık ağrısı çok oluyomuş bide bebek rahime baskı yaptığı için ağrı olması çok doğal

merhaba.Ben henüz hamile değilim ama benimde dikkatimi çekti rahim büyümesi kiminin kasıklarına kiminin beline vuruyormuş.Beline vurursa bebek erkek,kasıklara vurursa kız olabilirmiş.Arzu senin bebeğin kız mı?

canım bende 1,5 aylık hamileyim ve benimde hafif kasık ağrılarım oluyor.. inş. önümüzdeki hafta doktora gidecem.. annemin bilgisine göre rahim büyüyor ve idrar kesesine baskı yapıyor onun için hafif sancılar oluyor dedi.. inş. bir sorun yoktur canım.. ama yinede tetkiklerini yaptır..allah bebişini kucağına almayı nasip etsin.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek

Son düzenleme:
selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım adet olcaktım ama gecikti hafif arasıra vuran kasık agrım var acaba hamilemiyim sizce

Baya cok cvp yazilmis hepsini okumadim bilmiyorum cvp geldimi
Ama doktorum bana magnezyum yazmisti kaslari güclendiriyor cünkü.
Icmeyince agriyodu icince geciyodu.
Ben genelde hep ictim.Dogumumda kolay gelcti.
Doktoruna söyle yazar,tabii eger bu arada dogum yapmadiysan:)

kızlar bende 17 haftalık hamıleyım
kasık agrılarım benım de oluyo hele son ıkı haftadır fenaydı
dr normal buyumeye baglıdedı
ama benım 2. ayımda ıkı kez kanamam oldu serum falan takıldı
sımdı sukur ıyıyım
kanamanız olmadıgı surece hersey normal hoscajkalın

canım ya kadın ( _ ) erkek ( + ) olunca kan uyuşmazlığı oluyo ilk gebelikde sakat olmazssa diğerlerinden birinde mutlaka oluyormuş bu yüzden mutlaka önlem alınması gerekiyor

kızlar bu kasık ağrıları konusunda akıl verecek birine ihtiyacım var.adetim 3 gun gecikti.adet gunune yakın sancılarım oldu kasıklarımda ama hasta olucam ya o yuzden dedim.sonra hala adet olmadım.ama yaklaşık 1 haftadır kasıklarım ağrıyor.son 2 gundur ise ağrılar canımı yakıyor.Özelliklede afedersiniz buyuk tuvaletimi yaptıktan sonra 4-5 dk şiddetleniyor.Sonra normal ağrıya dönüyor.dun gece mesela sabaha kadar ağrıdı.
test yaptığımda önce tek çizgi biraz bekleyincede belli belirsiz 2.çigiler cıktı.Ama çok gecerli bir test değildi.Az da olsa hamile olma ihtimalim var ve bu ağrılar beni çok korkutuyor.
ilk haftalarda kasık ağrısı ceken arkadaslarım var mı acaba hamilelikte.Ve şiddeti nasıldı acaba.
Ben dıs gebelikten cok korkuyorum..:KK43:(

kızlar bu kasık ağrıları konusunda akıl verecek birine ihtiyacım var.adetim 3 gun gecikti.adet gunune yakın sancılarım oldu kasıklarımda ama hasta olucam ya o yuzden dedim.sonra hala adet olmadım.ama yaklaşık 1 haftadır kasıklarım ağrıyor.son 2 gundur ise ağrılar canımı yakıyor.Özelliklede afedersiniz buyuk tuvaletimi yaptıktan sonra 4-5 dk şiddetleniyor.Sonra normal ağrıya dönüyor.dun gece mesela sabaha kadar ağrıdı.
test yaptığımda önce tek çizgi biraz bekleyincede belli belirsiz 2.çigiler cıktı.Ama çok gecerli bir test değildi.Az da olsa hamile olma ihtimalim var ve bu ağrılar beni çok korkutuyor.
ilk haftalarda kasık ağrısı ceken arkadaslarım var mı acaba hamilelikte.Ve şiddeti nasıldı acaba.
Ben dıs gebelikten cok korkuyorum..:KK43:(

duyguby, hemen bir kan testi yaptir bence; cunku gunun gecmis ve 2. cizgiyi gormussun. bebis yolda olabilir. :ecrin_bebek: ayrica dis gebelik gibi seyleri de aklina getirme canim, olumlu seyler dusun. sonucu ogrenince bizi de merakta birakma, oldu mu canim?

duyguby, hemen bir kan testi yaptir bence; cunku gunun gecmis ve 2. cizgiyi gormussun. bebis yolda olabilir. :ecrin_bebek: ayrica dis gebelik gibi seyleri de aklina getirme canim, olumlu seyler dusun. sonucu ogrenince bizi de merakta birakma, oldu mu canim?

canım zaten yarın doktor randevum var.öğlen gidicem.eğer varsa bile 4 hafta 3 gunluk falandır.kan testinide orada yaptırırım artık.tabiki haber vericem canlarııımm,olumlu yada olumsuz mutlaka söyliicem..

canım zaten yarın doktor randevum var.öğlen gidicem.eğer varsa bile 4 hafta 3 gunluk falandır.kan testinide orada yaptırırım artık.tabiki haber vericem canlarııımm,olumlu yada olumsuz mutlaka söyliicem..

insaallah hamilesindir canim! icime guzel hisler doguyor...

ayy, nasil sevindim bilemezsin duygu! birbirimizi tanimiyoruz ama inan ki boyle guzel haberler o kadar mutlu ediyor ki insani... cok tebrik ederim! kaydirigubbakcemile5 ben sana dememis miydim?.. Allah nazardan saklasin :nazar:, hayirlisiyla ve saglikla bebisinize kavusun insaallah! ben de sen yarin doktora gidicem dedigin icin bugun cevap gelmez diye buraya bakmiyordum, az evvel tesadufen gordum... peki neler yaptin canim bu ay? amuda kalkma planlarin vardi ya, onlar mi ise yaradi dersin? :roflol: yada nedir bu isin sirlari? tavsiyelerini dort gozle bekliyorum...

slmlar ben sitenize yeni kayıt oldum.ben 1.5 aylık hamileyim kasık ve belimde hafif ağrılar başladı.umarım önemli bişey yoktur.herkez rahim genişlemesi yada çocuğun gelişmesi olduğunu söylediler. sizce???

X