hamilelikte kasık ağrısı

canım hiç endişelenme.Bak ben şu an 17.haftamdayım hala daha kasık ağrılarım var.Hatta bazen canımı yakıyor.ılk haftalar eyvah düşecekmi,yoksa bebeğe bişeymi oldu diye takıp duruyorsun.ama sonra alışıyorsun.Bazen geçiyor bazen geri geliyor.bebek buyudukçe ağrı artıyor genelde.hiç endişelenme.hepsi gayet doğal.Kanaman olmadığı sürece hiç dert etme..

bende 21+3 günlük hamileyim kasık agrılarım hep oluyo bazen geciyo ama birkac gün sonra tekrar baslıyo artık cok canımı sıkıyo bu agrılar korkuyorum sorunmu var diye

slm arkadaşlar bende 2 aylık hamileyim ve ilk hamileliyim ama sürekli kasık agrısı oluyo midede yanma ve rahatsızlık hissi iki gündür böbreklerimde agrıyo geçen hafta gittim dr ye doktor bebegin kalp atışları var canlı dedi 1 ay sonra gel dedi ama öyle zamn oluyoki kasık ve midem çok kötü agrıyo sizce ne yapmalıyım bebeğime bişey olmaz dimi çok korkuyorum

arkadaşlar bende 6 haftalık hamileyim benimde kasık ağrılarım oluyo günde 1 2 saat sürüyo daha önce düşük yaptım ama onda hiç böyle kasık ağrım olmamıştı kanamayla beraber ağrı gelmişti korkuyorum şimdi allah hepimizin yardımcısı olsun inş.

bir hafta önce hamile olduğumu öğrendim ama henüz dr gitmedim kısmet olursa bir kaç güne gideceğim şimdi kasıklarımda hafif ağrılar ve yanmam oluyo bu normalmi bu konuda fikri olan bana cevap verirse sevinirim...

Bende 5.aya girdim idrara çıkarken oturup kalkerken kasıklarımda ağrı hissediyorum ama bu genelde sol tarafımda daha şiddettli oluyor yarın doktora gideceğim umarım idrar yolları iltihbı falan değildir.

bizler ağrılı hamilelik geçiren anneleriz :) bende özellikle ilk zamanlarda çok çektim kasık ağrılarından. hatta ninem benim bütüm hamileliklerim ağrılı geçti sen bana benzemişsin deyince rahatladım :) 4.aydan sonra daha da azaldı.. ama bende myom var o da agrı yapar dedi doktor yapıcak birşey yok bebeğimiz sağlıklı olsunda

merhaba
bende pts günü hamile olduğumu öğrendim, çatlatma yöntemi ile hamile kaldım, ilk seferde oldu. POV vardı bende.
doktora göre 5 haftalık bana göre 3 haftalık bebeğim. bende de kasık ağrısı oluyor aynı adet sancısı gibi. günde 3-5 sefer oluyor kısa sürüyor. doktor sancılar olabilir normal dedi. haftaya kontrolde ayrıntılı soracağım.:KK16:

:emir_bebek:özlemcimm günaydınn... sana bişii sorucam eşinin kan grubu ne seninki negatif yaa kan uyuşmazlığı varmı diye soruyorum.benimkide 0 negatif çok korkuyorum problem yaşarmıyım diye:uhm: umarım yaşamam sekiz aylık ewliyiz ve artık düşünüyoruz yavaş yavaş onun için soruyorum canım neyse hoşçakal!!!:emir_bebek:

merhaba benimde kan gurubum negatif eşim pozitif 1 yıllık evliyiz ve şimdi 5 aylık hamileyim korkma ilk çocukta risk az oluyomus ben çok korkuyodum ama doktorum öyle söyledi.Hatta ilk gebelikte iğne falan yapmıyolar sadece doğumda bi sorun çıkarsa bebek kanı değişiyo ve ozaman sana iğne yapıyo ikinci bebek için oda.İnş. hayırlısıyla olur seninde

merhaba
bende pts günü hamile olduğumu öğrendim, çatlatma yöntemi ile hamile kaldım, ilk seferde oldu. POV vardı bende.
doktora göre 5 haftalık bana göre 3 haftalık bebeğim. bende de kasık ağrısı oluyor aynı adet sancısı gibi. günde 3-5 sefer oluyor kısa sürüyor. doktor sancılar olabilir normal dedi. haftaya kontrolde ayrıntılı soracağım.:KK16:

hayırlısı olsun. hiç telaş yapma bence benimde öyle ağrılarım oluyordu hatta en baştan beri hiç geçmedi diyebilirim. şu an 22. haftadayız kızım kıpırdamaya da başladı hala ağrılarım oluyor. yalnız bir ara çok şiddetlendiğinde idrar yolu enfeksiyonu olmuştum buna dikkat edip idrar tahlili yaptırabilirsin tabi çok şiddetli ise. Allah sağlıkla kucağına aldırsın bebeğini inşallah. cümlemizin tabi.

Kızlar bendede kasık ağrısı oluyordu + bulantı vardı test yaptm sonuç negatif üzüldüm çok umutlanmıştım ama inşallah benimde sizler gibi bebişim olur:) bebek bekleyen anne adayları arkadaşlarım inşallah bebişlerinizi sag salim kucağınıza alırsınız :))

Merhaba kızlar 8+5 günlük hamileyim sağ kasık bölgeme ara ara ağrı giriyor sanki bişey batıyor gibi genellikle gece yattigimda daha çok ağrıyor aynı zamanda 24 saat süren bulantilarim var hiç bişey yiyemiyorum yersemde yarım saat sonra kusuyorum bazen de ögürüyorum hiç bişey gelmiyor ve halsizim bütün gün yatmak istiyorum doktor normal olduğunu söylüyor ama ben hiç bişey yiyemedigim için üzülüyorum ne zaman geçecek inşallah hayirlisiyla bebeğimizi kucagimiza alırız

İnşallah ii olursun canım bildigim kadarıyla 3 aydan sonra geçer bulantı kendne dkkat et geçmş olsun :KK43:(

Kasiklarim bel ağrım akıntı kokusuz sıcak basio sanki karnımdaki büyüyen birsey var adet gunumu bekliyorum çok sabirsizim ne olabilir sizce

Merhaba kizlar aranizda yeniyin bir bucuk yıldır evliyim klomen+catlatma ignesi ile ilk denemede suan 5haftalik hamile kaldim kese daha gorunmedi onumuzdeki hafta gorunecekmis ama benim kasik agrilarim çok bebegim icin kaygilaniyorum allah saglikla kucaklamayi nasip etsin hepimize🙏:emir_bebek:

Canım ben ilk haftasindan beri bel ağrısı sidettli ve kasik ağrısı vardı.oluyor

Hiç eşinle kendinize genetik test yaptırdınız mı bende hamileydim bebeğim 10 haftalık olacakken 9 haftalık kalmış gelişmemişti kalp atışı durmuştu genetik test verdik bende kan pıhtılaşması çıktı ve bebek 2 aylık olup 3.cü aya girerken kesenin etrafında kanama olup bebeğin kalp atışlarının durmasını sağlıyormuş
Devlet hastanesinde mi yaptırdınız?

X