Hamilelikte saç boyamak

Kardelen071991

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2018
40
27
33
Arkadaşlar merhaba 13+1 hamileyim. Saçlarım çok beyazladı boyamak istiyorum. Organik bitkisel bir boyayla boyamak mi daha iyi olur yoksa hint kınası ile mi ? bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlarım bilgi verirse çok k sevinirim.

Arkadaşlar merhaba 13+1 hamileyim. Saçlarım çok beyazladı boyamak istiyorum. Organik bitkisel bir boyayla boyamak mi daha iyi olur yoksa hint kınası ile mi ? bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlarım bilgi verirse çok k sevinirim.
Ben hiç boyamadım beyazlardan şikayetçiyim ama doktorum izin vermiyo organik boyayla boyayabilirsiniz doktorunuz izin verirse

Bebeğe boya zarar verebiliyor bence bırakın saçınız beyaz olsun ama bebeğiniz kimyasalla temas etmesin, bebek daha önemli olmalı

Benim saçlar bembeyaz. İlk üç aydan sonra boyanabilir. İlk önce Organiccotürkiye doğal kınaya boyamıştım kına işi zor olduğu için sonra da her ay kyana herboria adlı markayla boyuyorum. Amonyaksız ve kokusuz.

X