Hamilemiyim acaba

merveuffhjjhvf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
9
2
27
Merhaba 1 aylık evliyim,ilk hafta dogum kontrol hapi ile korunmuştum sonrasında korunmadim ve adet oldum şimdi bir sonraki adetime 18 gün var ama bu sabah belim çok ağrıyordu, normal akıntım fazlalasti ve Bi kaç gün önce iliskiden sonra lekelenmem oldu bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi

Merhaba 1 aylık evliyim,ilk hafta dogum kontrol hapi ile korunmuştum sonrasında korunmadim ve adet oldum şimdi bir sonraki adetime 18 gün var ama bu sabah belim çok ağrıyordu, normal akıntım fazlalasti ve Bi kaç gün önce iliskiden sonra lekelenmem oldu bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi
Adet günün gelmeden bilemeyiz. Test yaptınız mı?

Adetiniz kaç günde bir?

25 ile 30 arasında değişiyor, bu ay dogum kontrol hapını 1 hafta kullanıp bıraktığım için erken oldum
Erken yumurtlama olduysa bilemem ama adete 18 gün kala yumurtlama kanaması da yaşamış olabilirsiniz. Döngünüz de pek uzun değil normal. Çünkü dediğinize göre daha adetiniz biteli çok olmamış. Bu kadar erkenden yumurtanız döllense bile gebeliği öğrenebilmeniz ya da belirti yaşamanız pek olası değil. Yumurtlama döneminde de kasık ağrısı, yumurta akı gibi şeffaf uzayan akıntı ve akıntıda artış, yumurtlama kanaması gibi şeyler yaşanabiliyor.

X