hamileyim ama kanamam var

ben de dış gebelik ameliyatı geçirdim.çok zor bi durum .Allah kimseye yaşatmasın.niko iyice bi araştır canım.2 gün sonra yine mi test yaptırıcaksın.bak ihmal etme sakın.tüp yırtılmadan farkedilirse hayati tehlike oluştumuyor.Ameliyatsız da çareleri var.
haklısın dış gebelik olmayabilir de .yağmur diye bi arkadaş vardı burada onun da böyle olmuştu.şimdi bi sorunu yok hamiş.darısı başına.Ama yine de ihmal etme

yağmur diye bahsettiğin kişiyle temasa geçmem mümkün mü ?aklım çok karışık.şuanda karın ve bel ağrım yok.tuvalete gidince peçete ile silince lekelenme var kırmızı.napıcam ben ya?

Canım tam iki katı artmasada iki katına yakın bir değer olması iyi kabul edilen.Senin kaç kaç çıktı değerlerin.İnşallah herşey yolundadır.

kızlar bebeğimi kaybettim doktora zaten testten iki gün sonra gittim değer 112 idi eve geldiğimde bebeğimi düşürdüm maalasef ayağıma gelen mucize beni terketti hepinize teşekkürler çok ama çok üzgünüm
geçmiş olsun canım.çok üzgünüm.
rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah
inşallah en kısa zamanda mucizene kavuşman dileğiyle.allaha emanet ol.

kızlar hepinize yanımda olduğunuz için teşekkürler daha iyiyim normal yolla bebeğim olmaz sanıyordum ama en azından bunu yakalayabildiğimi gördüm içimde bir umut var şimdi belki yine bir mucize yakalarım diye

canım çok üzüldüm geçmiş olsun. allah yine verir inşallah hayırlısı buymuş demekki yine de üzülme .En azından kendiliğindin hamile kalabildin.

kızlar hepinize yanımda olduğunuz için teşekkürler daha iyiyim normal yolla bebeğim olmaz sanıyordum ama en azından bunu yakalayabildiğimi gördüm içimde bir umut var şimdi belki yine bir mucize yakalarım diye

Canım benim çok geçmiş olsun,en azından olabildiğini gördün.Bu bile büyük bir başarı.

Annem düşük yaşayanların hamile kalması öncesine göre daha kolay oluyo gibisinden bi söz söylemişti.Tam hatırlayamıyorum o sözü.Bir dahaki sefere daha iyi olacak eminim.
Kendine dikkat et.Bi kaç ay dinlen istersen.a.s.

çok geçmiş olsun canım herşey Allahın takdiri, böyle düşünmeye devam et umudunu kaybetmea.s.

benim 28 martta 133
1 nisan 233
4 nisan 254

NİKO CANIM KAFAN ÇOK KARIŞIK VE HUZURSUZSUN AMA BEKLEMEM GEREK ,
HERKES YAŞADIĞI TECRUBELERİ SANA AKTARIYOR
ŞİMDİ ELİNDEKİ VERİLERER GÖRE
İLK KAN DEĞERİN İYİ OLMASINA RAĞMEN YAVAŞ BİR İLERLEME VAR.
DR AYIN 8 .SİNDE GELEMENİ SÖYLEDİ.
ARTIK KAN DEĞERLERİNİ FALAN BIRAK SAKIN OLUP AYIN 8 Nİ BEKLE
POZİTİF OL,İLAÇLARINI DÜZENLİ AL,İKİDE BİR WC ÇIKMAMAYA ÇALIŞ
SALI GÜNÜNE KADAR DİNLEN VE YAT,YAPABİLECEĞİN ŞİMDİLİK BU KADAR
ŞİMDİ BEBEĞİNE YARDIM ZAMANI DÜŞÜNCELERİNLE STERS YAPIP PANİKLEME

Helincim geçmiş olsun.Sabırlı ol lütfen.Darkinlife'ın hatırlayamadığı sözü ben söyleyeyim sana .Büyükler düşüğün bir kolu içerde olurmuş derler.yani çok geçmeden sağlıkla hamile kalırsın inşallah.

evt arkadaslar butun yazılanları okudum bılmıyorum suan yazdıklarım belkıde cok gec ama bende yasadıklarımı aktarmak ıstedım oncelıkle helın cok buyuk gecmıs olsun bende bundan 6 ay once dusuk yaptım ve hemen ardından tekrar hamıle kaldım ılk gebelık gelısmemıstı ve dustu bu gebelıgım cok sukur gelıstı ama suan benımde kanamam var ve doktor progestan iğne ve ılac verdı 3 tane ıgne oldum ılaca hergun 3 kere alarak devam edıyorum 11 haftadayım ve bıran evvel su kanamanın sonlanmsını ve bebegımın dusuk tehdıdı altıdan kalkmasını beklıyorum umarım sen sımdı hamlesındır ve saglıklı bı gebelık gecırıyosundur deılsende lutfen cok dıkkatlı ol gebe oldugunu ogrendgın andan ıtıbaren hep dınlen....

ya kızlar bende bişey sorcam.15 martta transferim yapıldı.12.gün sonucum 7.1 di.bunda sonra adet oldum sandım baya parçalı şekilde kanamam oldu.adetim bittikten sonraki 2.günde tekrar az kanamam oldu. sonraki gün yine.doktorum tekrar bhcg istedi.sonuç 43.6 çıktı. doktorumda tam bir cevap veremedi 2 gün sonra tekrarlayacağız.artı idarda silik 2. çizgiyi gördüm.bunu yaşadığım zaman transferimin 22. günüydü.yarın yine test yaptırcam.sizce bu neden kaynaklanır**ACABA HAMİLE OLABİLİRMİYİM**

cANIM ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN BEN DE TÜP BEBEK TE NEGATİF SONUŞTAN SORA KENDİLİĞİNDEN HAMİLE KALDIM AMA HİİİÇ ANLAMADIM YANİ BELİRTİM YOKTO ve 4 haftalıktım değerimBTHCG 601 di

EVET HELıNCıM BENDE DÜŞÜK YAPTIM MALESEF 4 HAFTALIKTI VE BENıM DEĞERıM GAYET ıYıYMıŞ DOKTORUM ÖLE demişti niye düştü bilmiom genetiğe kanda pıhtılaşmaya ve k vitaminine bakılcak şimdilik korunma verdi

X