hamileyken alınan kilolar...

arkadaşlar 2,5 aylık ama 1 kilo aldım ama karnım birden büyüdü..normalmi sizce

canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etisn ...benimde bu hafta sonu 3 ay bitecek .aynısı bendede var..karnım çabuk büyüdü benim ve 1 kilo aldım.. doktorum normaldir dedi ve ben 46 idim 47 kilo oldum.. doktor bana minyon tipli zayıf olduğun için karnın çabuk belirdi dedi..

evet canım onu bende duydum minyon tiplilerin belli oluyormuş ama ben iriyim kocaman olmak istemiyorum:1ninca:

Arkadaşlar hamileliğin iilk aylarındaki şişkinlik tamamen gaz. Bebek zaten fasulye tanesi gibi o şişlik yapmaz, benimde çok şişerdi ama asıl şişlik 6. aydan sonra oluyor ve eğilirken çoraplarını giyerken zorlanıyorsunuz.

Arkadaşlar hamileliğin iilk aylarındaki şişkinlik tamamen gaz. Bebek zaten fasulye tanesi gibi o şişlik yapmaz, benimde çok şişerdi ama asıl şişlik 6. aydan sonra oluyor ve eğilirken çoraplarını giyerken zorlanıyorsunuz.

canım bu konuda çok haklısın yeni hamile kaldığımda karnım büyüdü kocaman oldu diyordum şimdi ise eğilipte ayakkabı bağlamakta zorlanıyorum gerçi çok büyümedi ama ağırlık merkezimizde değişiyor ya onunda etkisi var sanırım

canım bu konuda çok haklısın yeni hamile kaldığımda karnım büyüdü kocaman oldu diyordum şimdi ise eğilipte ayakkabı bağlamakta zorlanıyorum gerçi çok büyümedi ama ağırlık merkezimizde değişiyor ya onunda etkisi var sanırım

Tabi ağırlık tamamen karnımızda olduğu için zorlanıyoruz. :nazar:

ben de 24.haftama girdim.şu ana kadar 5 kilo aldım.ilk 4.5 ay 2 kilo aldım.şu son ay 3 kilo aldım.doktorum kızdı.:kızgın:ayda 1 kilo almalıymışım.yani 8 kiloyla mı bitirecem hamileliği.:uhm:

arkadaslar ben 18 haftalık hamıleyım 2 kılo aldım benım goguslerım 1 beden buyudu ılk aydan ustelık sonrasında ne olur merak edıyorum

suan 19 haftlaik hamileyim 48 kiloydum simdi ise 53-54 kilo dayim yani 5-6 kilo aldim simdilik :)

arkadaşlar benim ilk hamileliğim 23 haftadaım ve 12 kilo aldım.çok aldım biliorum ama önceden yediğimden daha az yiyorum.sonuda kaç kilo olurum acaba??

arkadaslar siki durun ben ilk bebegimde 68 kilodan 103 kiloya ciktim :KK70: yani 35 kilo aldim sonra bu kilom 58 e kadar dustu yani ben isteyerek ugrasarak verdim :) 58 kilo ile tekrar hamile kalarak 90 kilo ile dogum yaptim ikinci bebisimi 32 kiloda onda almistim sonra 65 kiloya kadar dusmustumki ne dersiniz simdi HAMILEYIMMMMM bakalim bu sefer ne kadar kilo alicam :KK70:

Ben 26. haftamdayım 9 kilo aldım, doktorum normal diyor. 14 kiloya kadar alabilirsin diyor.

kızlar ben yeni üyeolanlardanım 24 haftalık hamileyim ve 3 kilo aldım doktorum normal oldugunu söyledi ayrıca bir sorum olacak bebeğin doğum tarihini hesaplarkn sat tarihini en son adet olunan tarih mi alıyorsunuz yoksa geciken adet tarihi mi alıyorsunuz

sevimlimcim son adet tarıhının ilk gününü baz almalısın yani gecik ya da gecikme en son ne zaman adet olduysan o tarih

bu arada bende 21 haftalık gebeyim 9 kilo aldım :KK43:(((((
48 kilo ile başladım 168 boyundayım ...
kaç kilo aldımdan ziyade kaçtım kaç oldum yazarsak daha iyi olur bence çünkü zayıflar daha cok kılo alıyorlar. birbirimizi böyle kıyaslayalım
alınan kılolarda verilir ya kasmayın kendınızı sonucta sadece bebege almıyoruz kıloyu
göğüsler büyüyor bebeğin plesantası var hormonların verdiği şişlikler var
sağlıklı olsun bebeklerımız yeterrrr

yani ben şimdi en son 3 eylül de adet oldum 3 ekim de olmam gerekiyordu ama olmadım ve gebe olduğumu öğrendim doğum yapacagım tarihi hesaplarken 3 eylül tarihinin mi baz alacağım ayrıca teşekürlersupaplex07

yani ben şimdi en son 3 eylül de adet oldum 3 ekim de olmam gerekiyordu ama olmadım ve gebe olduğumu öğrendim doğum yapacagım tarihi hesaplarken 3 eylül tarihinin mi baz alacağım ayrıca teşekürlersupaplex07

Evet canım 3 eylül tarihini baz alarak hesaplayacaksın. Zaten tıp bu yüzden gebeliği 40 hafta olarak hesaplıyor yani neredeyse 10 ay :) Sonuç olarak 3 Eylül son adet tarihi baz alındığında bebeğinin olması beklenen tarih 10 Haziran. Ama doğumu 35. haftadan sonra beklemek gerekiyor:KK66:

X