hamileyken alınan kilolar...

arkadaslar siki durun ben ilk bebegimde 68 kilodan 103 kiloya ciktim :KK70: yani 35 kilo aldim sonra bu kilom 58 e kadar dustu yani ben isteyerek ugrasarak verdim :) 58 kilo ile tekrar hamile kalarak 90 kilo ile dogum yaptim ikinci bebisimi 32 kiloda onda almistim sonra 65 kiloya kadar dusmustumki ne dersiniz simdi HAMILEYIMMMMM bakalim bu sefer ne kadar kilo alicam :KK70:

Hamilelikte aldığım kilolarıma tek tesellim çok kilo alıp sonrasında verdiğini yazan ve söyleyen arkadaşlarım :) Çünkü ben de istemim dışında normalden fazla kilo alıyorum. 28. haftamdayım 15 kilo aldım :KK43:

Peki doğumdan sonra kilolarını vermek zor oldu mu? ve ne kadar sürede verdin? 1 seneyi bulur diyorlar. Şimdiden teşekkürler...

valla ben kızımdan sonra 4 senede verdim kilolarımı verincede hemen hamile kaldım veriyosun ama biraz sabır gerektiriyor emziricem diye tıkabasa yemek olmuyor

ben de 13 haftalığım hiç kilo almadım .almasam daha iyi zaten 90 kiloyum :KK43:((

ben 14. haftama kadar hiç kilo almadım hatta kilo bile verdim şimdi 22 haftalığım 7 kilo aldım iyiki diyorum vermişim yoksa 3 kiloda oradan gelecekti.eğer kilo almak istemiyorsan dikkat et ben dayanamıyorum ama çok yiyorum artık doymak bilmiyorum son gittiğimde 1 ayda 4 kilo almışım doktorum diğer ay 2 kilodan fazla alma dedi zor hamur işine ve tatlıya dikkat dedi ama gelde bana laf anlat yasaklar her zaman daha çekicidir :teytey:

Hamilelikte aldığım kilolarıma tek tesellim çok kilo alıp sonrasında verdiğini yazan ve söyleyen arkadaşlarım :) Çünkü ben de istemim dışında normalden fazla kilo alıyorum. 28. haftamdayım 15 kilo aldım :KK43:

Peki doğumdan sonra kilolarını vermek zor oldu mu? ve ne kadar sürede verdin? 1 seneyi bulur diyorlar. Şimdiden teşekkürler...

evet hemen hemen bir senede vucut eski kilosuna donuyo hatta istersen eski kilonun altina bile dusebilirsin tek yapacagin duzenli beslenmek ve emziriyorum diye asiri yememek cunki su icsen bile bunyen zaten sut yapiyo ..annelerin hatasi emziriyom sunu yiyim emziriyom bunu yiyim sonrada onlar bize kilo olarak donuyo"))

Benim boyum 165cm, 59 kiloyla hamile kaldım.
Su anda 23 haftalık hamileyim. 5.aydan sonra acayip kilo almaya başladım :KK43:
Bugün tartıya çıktım ve çoook üzüldüm. Toplamda 9 kg almışım. Eşime söyleyemedim bile. Bugun doktora gittiğimde kg çizelgemi göstereceğim doktora.
Off bu gidişle en az 20 kg alacağım sanırım doğuma kadar.
Havalar güzel olduğunda yürüyüş yapıyorum ama son günlerde soğuk ve yağmur olduğu için yapamamıştım. Sürekli evdeyim.

evet ben ilk doumumda 18 kilo aldım. sonrasında geriye 20 kilo verdim 1 yıl içinde.. vermeye veriliyor aslında.. dert etmyin kıslar o kadarda...

Arkadaşlar bende 32.haftadayım ve 16 kilo aldım doktorum şeker çıkmadığı için diyet önermedi şeker normal dedi bol bol çikolata yiyebilirsin dedi ama çok aldım ya bu 2.benim 1 kızım var 9 yaşında onda 14 kilo almıştım şimdi topaç gibi oldum nasıl vercem sonra bilmiyorum ama çok açıkıyorum açlığımada dayanamıyorum ıngaaa bebekten önce ben ağlıcam valla

merhaba arkadaşlar bende 21 haftalık hamişim ve şimdiye kadar 5 kilo aldım .bu benim 2.hamileliğim .ilkinde tam 18 kilo almıştım.sanırım yine aynı şekilde olacak bakalım esas kılolar 5.aydan sonra alınıyor zaten :)) ama dert etmeyın emzırdıgınız surece alınan tum kılolar 1 sene ıcınde verılıyor arkadaslar .sevgıler....

X