hangi cinsel hastalığı taşıdığımı bilmiyorum lütfen yardım edin

Özel hastaneye gidin muayene sırasında e nabızdan çekiniyorum diyin açıklama kısmına adet düzensizliği vs yazarlar ya da o tip idrar yolu enfeksiyonu falan yazarlar sorun olmaz özeller yapıyor böyle çok

Nabızı istediğiniz zaman kapatırsınız,görünmesini istemediğiniz şeyleri de silersiniz.Randevu sisteminde de sadece gittiğiniz dr yazar eğer devlet hastanelerinden biriyse gittiginiz yer tabi.Orda teşhis falan yok zaten nedir bu korku anlamadım.Jinekoloğa gitmenize de kızacak değiller ya.

E nabızda ve e devlette reçetelerim kısmında reçeteler ve yazıldıysa tanı gozukur.
Özel hastane reçeteleri de burada gozukuyor.. O yuzden özel klinige (Şahısa ait) gitmeniz en dogrusu olur.

Hpv mi? Benim popo kenarlarında cıkmjstı sanırım ozamanlar ergndim uniye git gel dinlenme tesislerinin klozetlerini kullanmaktan veya agdaya falan gidiyoruz kuaforler o cihazın kartusunu kac kişiye suruyorlar her sefernde temiz diyolsr ama yalan. Yani o zaöanlar daha yeni yeni gözlerim acılıyor erkek ilişki vs muhabbetim yoktu hiç cinsel ilişkşm olmadıgı halde popomda oyle lezyonlar cıktı cişdiyeye gittim 2 tanesi spreyle yaktı leke kalmasın diye bi krem verdi. Gecti . Sonra bulasıcı gibi kasındıkta ordan ortaya temas ettieidgm içn yine pop kenarşarında cıkıyodu kulak cubuguyla elma sirkesi suruyordum 4 5 gunde gecti hepsi🫨 bi denetin bence ama tabi onun yanında doktorafa gidin baska bişeyse daha tıbbi bir mudahale yaparlar

Aile sağlık çalışanı ise kendi sistemlerine kimlik numarası ile girdiklerinde çıkar.

E nabız üzerinde gittiğin muayeneyi ve teşhisi gizleme seçeneği var. Bu şekilde yaparsan sen ayarı aktif etmeden kimse göremez.

Beyaz pamukçuklar mantar, yeşil akıntı ise bakteriyel enfeksiyonda görülür.

Çifte felaket. Vakit kaybemeden doktora git.Bu kendi kendini tedavi edebileceğin bir şey değil.

Aile sağlık çalışanı ise kendi sistemlerine kimlik numarası ile girdiklerinde çıkar.

E nabız üzerinde gittiğin muayeneyi ve teşhisi gizleme seçeneği var. Bu şekilde yaparsan sen ayarı aktif etmeden kimse göremez.

Beyaz pamukçuklar mantar, yeşil akıntı ise bakteriyel enfeksiyonda görülür.

Çifte felaket. Vakit kaybemeden doktora git.Bu kendi kendini tedavi edebileceğin bir şey değil.
Benim de eskiden cok kötü kokulu bir akıntım vardı idrar yollarımda yanma vardı şimdi koku yok akıntı var, ciddi bir durum var mıdır acaba

Gerçi klinik demişsiniz özel muayenehane çıkmayabilir. Benim aklım özel hastanelere gitti, baktım da bende özel hastane kayıtları görünüyor ama özel muayenehaneye hiç gitmemişim zaten. Belki siz haklısınızdır.
Klinikte çıkmıyor ben gittim başka bölüme kaç kere tek kayıt bile yok ama özel hastanede çıkıyor.

Yoo alakası yok devlet hastanesinde yapılan bütün işlemler girilir.
Kastettigim ebeveynlerinin 18 yasindan buyuk cocuklarinin e-nabizlarina erisememesi sevgili patates :) yoksa tabiki devlet hastanelerinde yapilan islemler e-nabiza giriliyor.

bir haftada hpv oluşmaz. bir kuluçka zamanı vardır ve bunu tamamladıktan sonra bağışıklığınızın an zayıf olduğu zamanı bekler belirmek için. daha da önemlisi hpv varsa erkek cinsel organı ve çevresinde bu durumun çok daha belirgin olması lazım idi. takdir edersiniz ki kadın cinsel organının yapısı yüzünden bunu gözlemlemek erkeğe nazaran daha zordur ve dolayısıyla bu gibi şüphelerde partneri incelemek, kuşkuları gidermek açısından daha hızlı yanıt verecektir.
yardımcı olmak istiyorsunuz ama komplo teroileri üretirken akla ve bilime aykırı cevaplarla insanları paniğe sevk ediyorsunuz. lütfen dikkatlı olun

Hastalık riskini geçtim, hamile kalmaktan korunmak için prezervatif kullansaydınız keşke. Korunmasız cinsel ilişki HIV ve Frengi başta olmak üzere viral ve bakteriyel hastalık riskini artırır. kimse masum değil , erkekler hiç değil. Dua edin de HPV çıksın, erken tedavisi var.

Klinikte kayıt çıkmaz ama neden prezervatif kullanmıyorsunuz ki anlamıyorum. Bu ne güven 🥲

Bel soğukluğu diye bir hastalık var. Onda yeşil akıntı geliyor diye duydum. Epeyde ciddi bir hastalık.
İdrar yolu enfeksiyonu, mantar gibi bir şeyde olabilir. Genital her hastalık cinsel yolla bulaşacak diye bir şey yok. Doktora gitmemek büyük cahillik olur.

E be yavrum ailen e nabızına kadar bakacak derecede kontrolcü neden ilişkiye girecek dereceye geldin
onu geçtim bari korunsaydın.yahu ileride sevgilene bir şey olmaz elini kolunu sallar gider hamile kalma riskin bile var.guzelligine yazık çok yükseliyorsanız mast felan yapın. üzülüyorum böyle başlıkları görünce.cocukta seni bı doktora götürmüyorsa o çocuğu da siktir et.ailenin bu kadar baskıcı olduğunu bilen erkek neden partnerini zor duruma sokacak davranışta bulunur.ha sen istediysen bile mesafeyi korumaliydi kusura bakmayın böyleleri sizi s.…k için kullanıyor aşk ve sevgi bu değildir.sevgilinden yardım iste seni yalnız bırakmasın beraber doktora gidin özele Büyük ihtimalle mantardır korkma erteleme daha kötü olursun.

Son düzenleyen: Moderatör:
X