hangi cinsel hastalığı taşıdığımı bilmiyorum lütfen yardım edin

Benim yurtta oda arkadaslarimdan biri kürtaj olmuştu pek samimi değildim kızla özel muayenede olmuştu onunda annesi hemsireymis kızın korkusu yoktu demek ki çıkmıyor klinikte cesaret edemezdi yoksa

Benim yurtta oda arkadaslarimdan biri kürtaj olmuştu pek samimi değildim kızla özel muayenede olmuştu onunda annesi hemsireymis kızın korkusu yoktu demek ki çıkmıyor klinikte cesaret edemezdi yoksa
Keske tek problem kurtaj olsa valla insan arıyor onu bile. Enfeksiyonlar başa bela ve daha beter. Gidip hastalık kaptık ya, cinsel yolla mı kaptım gerçi o da kesin değil ama çok üzgünüm… bir sürü antibiyotik kullanmak zorundayım, 2-3 saat once de antibiyotik iğne oldum

Keske tek problem kurtaj olsa valla insan arıyor onu bile. Enfeksiyonlar başa bela ve daha beter. Gidip hastalık kaptık ya, cinsel yolla mı kaptım gerçi o da kesin değil ama çok üzgünüm… bir sürü antibiyotik kullanmak zorundayım, 2-3 saat once de antibiyotik iğne oldum
çok büyük ihtimalle cinsel yolla kaptınız. Korunmasız ilişkiye girmeyin lütfen, partnerinizin temizliğinden ne kadar eminsiniz kendini yeterince temizleyemeyen erkek dolu.. ilişki sonrası muhakkak idrarınızı yapın ve genital bölgenizi yıkayın. geçmiş olsun

çok büyük ihtimalle cinsel yolla kaptınız. Korunmasız ilişkiye girmeyin lütfen, partnerinizin temizliğinden ne kadar eminsiniz kendini yeterince temizleyemeyen erkek dolu.. ilişki sonrası muhakkak idrarınızı yapın ve genital bölgenizi yıkayın. geçmiş olsun
Doktor vajinal kültür almadan antibiyotik iğne, antibiyotik ilaç ve fitil verdi. Gonore veya klamidya falan çıkarsa tekrar antibiyotik kullanıcam😔 Umarım vucudum cok zarar gormez antibiyotikten

Doktor vajinal kültür almadan antibiyotik iğne, antibiyotik ilaç ve fitil verdi. Gonore veya klamidya falan çıkarsa tekrar antibiyotik kullanıcam😔 Umarım vucudum cok zarar gormez antibiyotikten
Antibiyotikler öcü değil, gereksiz kullanımda zararları düşünülmeli ama kar/zarar dengesine bakıldığında ciddi enfeksiyonlarda üretilmiş en iyi ilaçlardır. Probiyotik takviyesi alın bu esnada ben hep öyle yaparım.

Antibiyotikler öcü değil, gereksiz kullanımda zararları düşünülmeli ama kar/zarar dengesine bakıldığında ciddi enfeksiyonlarda üretilmiş en iyi ilaçlardır. Probiyotik takviyesi alın bu esnada ben hep öyle yaparım.
Teşekkür ederim🙏🏼 Probiyotik olarak neler önerirsiniz?

erkek arkadaşımla geçen hafta seks yaptıktan sonra vajinamda normalden farklı bir yanma, kaşıntı hissetmeye başladım başlarda bunu ilişkiden dolayı tahriş falan sandım ama sonra yeşil bi akıntım oldu yanma ve kaşıntı arttı mantar olduğunu düşünüp gidip eczaneden travazol ve ovül aldım kullanmaya basladım iki gundur kullanıyorum ama mantar belirtisi mi bilmiyorum vajina dudağımda ve tüğsüz olan iç kısımlarda içi beyaz göçük şeklinde lezyonlar olusmaya basladı mantar yuzunden mi yoksa genital uçuk mu bilmiyorum ailem sağlık çalışanı ve erkek arkadaşımın olduğunu bilmeyi geçtim cinsel yolla bulaşan bi hastalık kaptığımı öğrenseler beni öldürürler partnerim bi hastalık taşımadığını hiçbir belirtisi olmadığını söyledi korkudan doktora da gidemiyorum ailem çok kontrolcu mhrsmde çıkar diye korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yardım edin lütfen
Mhrsde silinmiyor mu?

Benim ailemde baskıcıydı ama hic cinsellik düşünmedim ben
Bu çok geniş bir konu sadece cinsellik değil ki

Baskı olan evde ki insanlar genel de hata yapmaya daha yatkın

Mesela müge anlı da çok şaşırıyor kadın çıkmış kocamdan 20 yıl şiddet gördüm beni öldürmesinden korkuyordum kaçtım diyor nereye başka bir adama ve bir yıl da gizlice aldatmış

Yahu korkuyorsun peki neden yapıyorsun bu psikolojiyi anlamadım ben baskıdan kaynaklandığını düşünüyorum

Baba evine de dönmek istemiyor özgürlüğü istiyor sonra hata üstüne hata

Bu çok geniş bir konu sadece cinsellik değil ki

Baskı olan evde ki insanlar genel de hata yapmaya daha yatkın

Mesela müge anlı da çok şaşırıyor kadın çıkmış kocamdan 20 yıl şiddet gördüm beni öldürmesinden korkuyordum kaçtım diyor nereye başka bir adama ve bir yıl da gizlice aldatmış

Yahu korkuyorsun peki neden yapıyorsun bu psikolojiyi anlamadım ben baskıdan kaynaklandığını düşünüyorum

Baba evine de dönmek istemiyor özgürlüğü istiyor sonra hata üstüne hata
Cok doğru

X