Hangi ıslak mendili kullanıyorsunuz???

ben sebametin ıslak mendilini aldım ama daha kullanmak nasip olmadı.2 hafta sonra inşallah başlıcam kullanmaya..

diger kullandigim mazemeler gibi islak mendilimiz de Penaten.
kaliteli bir marka cok memnunum.

cnm ben molfix veya mendix diye bir marka var pek bildik edğil ama o da güzel hiç pişik olmadı

En beğendiklerim;unıbaby,nıvea ve chons'ons baby...bebedor da fena değil....şu aralar nıvea kullanıyorum...

ilk aylar chicco almıştım. şimdi chicco bittiğinde bulamadığım için nivea pure almıştım, ona devam ediyorum. her ikisinde de herhangi bir problem yaşamadım hiç..

bende başta chıcco kullandım sonra dalin denedim bir süre kokusu böyle ekşi ekşi geldi uni yeni doğan kullandım oda iyidi primanınki iğrenç kokuyodu şimdi huggıes kullanıyorum ve çok memnunum özellikle banyo ferahlığı süper kokuyo havlusuda iyi

ilk altı ay kızıma ıslak mendil kullanmadım pamuk ve ılık su ile yağ kullandım .sonrasında katı gıdalara geçince malum görüntü hoş olmuyor.nivea kullandım 1 yaşına kadar sonra canbebeye geçtim arkadaşımın tavsiyesi ile hala evde bile onu kullanıyorum=)

ben kullanmıyorum artık.ilk başta nivea,huggies,prima...ne varsa hepsini kullandım.her kullanışımda öyle bir pişik oldu ki yavrum:KK43: kanlı kanlı.bir tane bez belirledim sürekli dezenfekte edip onu kullanıyorum.ıslak mendil mi.tövbe

Unibaby nin yenidoğanlar için olan ıslak pamuk mendilini kullandım memnun kaldım ama adedi düşük ve fiyatı pahalı oldugu için onu yüzünü temizlemek için kullanıyorum şimdilerde. Nivea Pure bizde pişik yaptı ne yazık ki. Şimdi Johnson's Baby ninkini kullanıyorum. Memnunum. M...o gross markette 3 ytl civarında satın alabilirsiniz normal marketlerde 5 ytl civarında satılıyor. Diğer markalar da piyasadan çok daha ucuz orada. Tavsiye ederim.

nıvea kullandım pahalı ama güzel şimdide baby star kullanmaya başladım aslında en güzeli su ama kim her seferinde yıkıycak bi sürü tören olur

X