Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

kızlar ben sebamedin şampuanını kullanıorum ve çok memnunum:dance: kozmetik olmamasından dolayı tercih ettim ph da 5.5 ancak saçım tabiki yumusacık olmuo krem de kullanmak gerekio.krem olarak da elseve kullanıorum sarı renkli olan.çıkınca da glissin spreyinden sıkıorum:1closedeyes:

senelerdir pantene kullanıyorum hiç bir şampuanada değişmem:dance: çok güzel yapıyo saçlarımı saç bakım kremiylede harika oluyor tavsiye ederima.s.

arkadaşlar saçlarım dökülüyor ve boyalı ve duştan sonra zor açılıyo bana önerebilceğinz bir şampuan varmı

Bioacarin, şimdiye kadar kullandığım en ama en güzel şampuan bence. Hem bitkisel, hem saçları besliyor kuvvetlendiriyor, dökülmeye ve yıpranmaya birebir :))

cnm bu bioacarin saçı kurutuor mu? nasıl bir şey?
bir de tresan ın saç kremini kullananlarrr,lütfen yorumunuzu paylaşın, saçı yumuşak yapıor mu dier kremler gibi ?

cnm bu bioacarin saçı kurutuor mu? nasıl bir şey?
bir de tresan ın saç kremini kullananlarrr,lütfen yorumunuzu paylaşın, saçı yumuşak yapıor mu dier kremler gibi ?

Canım tamamen bitkisel. Birde keratin ampulü var. İçine bir tane ondan kırıyorum. Kokusu çok hoş Saçları kurutmak bi yanan saç kremine bile gerek kalmıyor. Ayrıca saçlarım boyalı.

Bence sebamed,daha doğal olanı varsa bildiğiniz bilgilendiriseniz sevinirim.Ama bu pantene rijoise blendax bunlar hep deterjan içerikli nasıl köpürüyo dikkat etmiyormusunu,asit oranları çok yüksek kullanmayın :KK43:

gözdeycim sen entele kullandın mı hiç,ne düşünüyosun entele hakkında :/

canım aynen senin düşündüğünü düşünüyorum entele tarzı bitkilerin saçımızı kurutabileceğini
bir de sanırım bir sürü sahtesi var ama bilemem çok methi de geçiyordu burda sen onu mu düşünüyorsun ?a.s

Canım tamamen bitkisel. Birde keratin ampulü var. İçine bir tane ondan kırıyorum. Kokusu çok hoş Saçları kurutmak bi yanan saç kremine bile gerek kalmıyor. Ayrıca saçlarım boyalı.

çok güzel o zaman canım güle güle kullan fiyatı ne kadar her yerde satılıyor mu çok soru sordum kusura bakmaa.s

çok güzel o zaman canım güle güle kullan fiyatı ne kadar her yerde satılıyor mu çok soru sordum kusura bakmaa.s

Canım şampuan 15 YTL, keratin ampulü 7,5 YTL. Yalnız öyle diğer şampuanlar gibi heryerde bulunmuyor. Arkadaşlar hepinize tavsiye ederim.:dance:

Kerastese absolute repair...En dağınık kuru saçları bile ipek gibi yapam bir şampuan fakat normalden daha hızlı yağlanıyor saçlar ne yazıkki :KK43:

Ben şampuanımı değiştirdim. Birkaç haftadır Tresan'ın Isırgan Otlu Şampuanını kullanıyorum. Gayet de memnunum.

şampuanım panten önceden iyi gelıodu şimdı ise kepek yapıo kepek yapmayan şapan varsa lutfen yardım

iyi kepek sabunu varsa çunku şampuanlardan artıkfayda yok sabun denıcem ne dersınız kızlar yardın yaaaaaaaa

loreal kullaniyodum cok dokuyodu sacimi simdi tresemme kullaniyorum cokda guzel kokuyo cokda yaradi sacima

teşekkürler canım denemeyi düşünüyorumda bu arada markette bi şampuan gordum glissin üstünde yapıştırma var, %90a kadar daha parlak gibi bişeyler.. çok guzel 6 küsürdü almayı düşünüorum ne zaman çıkarsam hatta merak edip kokusuna bakıyım derken şampuanın içinde minik minik sim gibi bişyler varrr :)) demek onlar parlaklık yapıo bence güzele benzio sizde alın derim

Ben bir ara komilinin şampuanını kullanıyordum.Çok çok memnundum ama artık ondan bulamıyorum.Bu aralar dove kullanıyorum.Fena değil....

X