Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

Kızlar benim saçlarım çok döküldüğü için saç kremi kullanamıyorum ama o zaman da saçım çok kötü oluyokafamçokkarıştı tavsiye ettiğiniz iyi bi saç kremi var mı:uhm::uhm::uhm:

loreal elsev arı sütü yeni çıkan şampuanını tavsiye ederim bende krem kullanmak zorunda kalıyordum bu şampuanı aldım 3. yıkamadan sonra kreme veda ettim saçlarım kolay şekil almaya ve parlamaya başladı denemeye değer canımkaydirigubbakcemile5

valla panthene mi pantene mi tam hatrlayamadım şimdi onu kullanıyorum senelerdir memnunum diyebilirim bioxsin kullanmıştım bi ara doktor tavsiyesi üzerine hiç köpürmüyodu sinir oldum bıraktım :KK70::KK70:

loreal elsev arı sütü yeni çıkan şampuanını tavsiye ederim bende krem kullanmak zorunda kalıyordum bu şampuanı aldım 3. yıkamadan sonra kreme veda ettim saçlarım kolay şekil almaya ve parlamaya başladı denemeye değer canımkaydirigubbakcemile5

Sağol canım arı sütünün kremini de deniyebilirim eminim güzeldira.s

canım dfn garlı şampuanını tavsiye edebilirim sana , aktarlarda rahatlıkla bulabilirsin , defneli ve zeytinyağlı tamamen bitkisel bi şampuan ..
aynı markanın maskeside var ben çok memnunum açıkcası ..

mahfetti o benim saclarimi yapis yapis oldu saclarim sondu! ayrica cok kurudu sekl almadi.. ozellikle sacinda kuruluk olanlara hic tavsiye etmiyorum.. :kızgın:

her sampuan herkese iyi gelmez, bi sampuani onerirken ne tip saciniz oldugunu da yazin yoksa insanlari yanlis yonlendirebilirsiniz..

plesanta aldım dün, 19 ytl ydi. Daha önceden bioksin ve bioblas kullandım. Saçlarımı öyle sert yapıyorlardıki, havludan çıkarınca saçlarımın hepsi hayava kalkmış oluyordu. Eşimle dalga geçer olmuştuk. Dün yıkadıktan sonra saçlarım yumuşacık oldu.Hemde güzel kokuyor.

mahfetti o benim saclarimi yapis yapis oldu saclarim sondu! ayrica cok kurudu sekl almadi.. ozellikle sacinda kuruluk olanlara hic tavsiye etmiyorum.. :kızgın:

her sampuan herkese iyi gelmez, bi sampuani onerirken ne tip saciniz oldugunu da yazin yoksa insanlari yanlis yonlendirebilirsiniz..

anlıyorum seni, ama açıkcası yazma şeklin hoşuma gitmedi , biraz daha yumuşak yazabilirdin bu şekilde yazmana üzüldüm ..
elbetteki her ürün herkese iyi gelmeyecek , sonuçta bizimkisi sadece fikri alışverişi ve paylaşım , ben kullanıpta memnun kaldığım bir ürünü tavsiye ettim , hiç kullanmayıp fikrim olmayan birşeyi değil....

Bende bayağıdır otacı şampuan kullanıyorum içine çam terebentide koyuyorum saçlarım ışıl ışıl ve kolay taranıyor hiç kepek yapmadı.. Ama bir dönem kepeğim olduğunda düzenli clear kullanmıştım ve kepekten eser kalmamıştı..

cnm bende bu markanın kremi var ama biraz kötü kokuyor diye kullanmıyorum sen kremini kullandın mı hiç memnunmusun?

şampuan konusunda bir önerim var. ben şimdiye kadar piyasadaki şampuanların neredeyse hepsini denedim sayılır. mükemmel çözüm alamadım. kepeğe çözüm ararken saçlarım döküldü saç dökülmesini engellemeye çalışırken saçlarım yağlandı. en son pantene kullanıyordum açıkcası ondanda memnun değilim artık. boykot konusunda da hassas olduğum için bundan sonra pantene almam. alışveriş yaptığım kozmetikçim denemem için bana bir şampuan verdi defne özlü tamamen bitkisel bir şampuan harika bişey ilk yıkamada farkı gördüm saçları tertemiz yapıyor ipek gibi oluyor beni en çok memnun eden şampuanın mis gibi defne kokması ve içinde onca kimyasalın olmayışı. yıpranmış mahvolmuş saçlarımı iki günde (iki yıkama) mükemmel bir hale getirdi. markası jeunesse. 400 ml 10 tl. fiyatınında uygun olduğunu düşünüyorum. denemeye değer...

kızlar ne pantene,ne blendax benim size tavsiyem BIOBLAS şampuanı çnkü en azından bitkisel ve özen gösterilmş bi ürün ben aldım 1 aydır kullanıyorum saç dökülmesi için diil sağlıklı uzaması için aldım ilk kullanımdan farkı görebiliyorsunuz ve saçınızı gerçekten süper yapıyo fiyatıda ztn çok uygun ve çoğu marketlerde de var ve fiatıda 9.90 fln hatta yurtta çoğu arkadaşm da bnden görüp aldılar,onlar da çok memnun wala duş almak artık çok zevkli bnm için ne diim.. :)

tavsiye üzerine schauma aldım bugün yıkadım saçımı güzel görünüyo kokusu da güzel ,varmı schauma kullanan,ondan önce bodyshop'un ballı şampuanını kullandım,berbat bi şampuan hiç köpürmüyo saça sürülüp sürülmediğini,saçın yıkanıp yıkanmadığını bile anlayamıyodum bide kuaförüm saçımın yapış yapış olduğunu sölüyodu

Valla ben hiç bir şampuandan memnun kalamadım hala iyi bir şampuan arıyorum bioblas aldım bitkisel deniliyor bide arkasını okudum içinde bir sürü kimyasal var.Şu an için organicum almayı düşünüyorum inşallah iyi olur bu sefer ya ev şampuan doldu ....

doğal şampuanlar hepsinden iyi bence. ben defne şampuanı kullandım ve çok memnun kaldım. bioblası beğenmedim mesela :dilcikar:

kızlar ben de bioblas ya da tresan almayı düşünüyorum tresanın toniğini kullanıyorum ama şampuan olarak bioblası mı yoksa tresanı önerirsiniz ikisi arasında kaldım saçım da çok yağlı

loreal elseve in boyalı saclar için olanı kullanıyorum.kırmızı kutusu.saclarm boyalı oldugu için.

kızlar bende vich kullanıyorum ama dökülmesi için öle çokta bi işe yaramadı .bi ara seba med in bebek şampuanını kullanmıştım ve inanın çok memnun kalmıştım dökülmesi tamamen durmuştu.bitince tekrar ona dönücem ve bidahada asla değiştirmiycem.daha iiii bi fikri olan varsa bana yazsın lütfen.birde kırılmamaları için ne yapabiliriz bilen varmı.......

benim saçlarım da kuru ve hasar görmüş durumda.bikaç sefer yves rocher 'in turuncu şişeli besleyici şampuanını aldım.aslında memnun gibiydim ama uçlarını nemlendiricem diye diplerini yağlandırdı. bende body shop'tan bal özlü şampuan aldım dün. kullanırken dedimki bu şampuan hayatta temzilemez saçımı çünkü hiç köpürmedi. ama bakım şampuanlarında olan bir durum bu. bir de kötü kokuyor baya. saçımı kurutunca farkettim ki hem temizlemiş hem de yumuşacık olmuş saçlarım. koku da kalıcı olmadı saçımda. şimdilik iyi gibi ama bakalım uzun vadede nasıl olcak. bende artık market şampuanlarını kullanmıyorum. ama hala tutturamadım tam bi şampuanı budur diye :çok üzgünüm:

X