Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

teşekkür ederim (tepkiselmi) benim kullandığım head shoulders kuru saçlar için olanı yeşillisi dün bu yazıdan sonra tekrar yıkadım kepeğim yok şuan ama hafif bir kaşıntı var sanırım kurutuyor zeytinyağlı bir şampuan deneyeceğim,:umursamaz: birde kızlar sizdede oluyor mu? ben saçımı düzenli birgün arayla yıkarım hangi aralıkta yıkamaya alıştırdıysam onun dışına çıkınca kepek ve kaşıntı yapıyor,resmen yıka beni diyor..

bu arada bana arkadaşlar zeytinyağlı şampuanlardan memnun olanlar isim verebilirmi?acaba....hiç denemedim daha önce...:uhm: kuru saçlar için olsun?????

vallahi bayanlar kullanmadığım şampuan yapmadığım saç kürü kalmamış bir insan olarak DFNGARLI diyorum belli uzunluktan sonra saçlarım uzmaıyordu dökülüyordu bu şampuan doğal ve saçlarım çok güzel sağlıklı kırıksız uzadı.tamamen bitkisel defne zeytinyağı içeriği.

biricik bu şampuanın tam adı bunu ? birde her yerde var mı?saç tipin nasıl acaba iyi geldiğini yazmışın kurumuydu saçların?*?:uhm:

arkadaşlar pantene kullananlar var mı_?lütfen görüşlerinizi yazar mısınız? benim saçım çok dökülüyor onun için şampuan kullanmaya korkar oldum.

arkadaşlar pantene kullananlar var mı_?lütfen görüşlerinizi yazar mısınız? benim saçım çok dökülüyor onun için şampuan kullanmaya korkar oldum.

benim eşim kullanıyor canım çok memnun kepeğe karşı olanından fazla saçları dökülmüyor hatta başka şampuana geçse ona iyi gelmiyor.onun için sizde deneyin bende kullandım kremiyle beraber kötü değildi ama değiştirdim şimdi...head shouldersa geçtim o çok berbat :umursamaz:yaramadı bana şimdi zeytinyağlı komili alacağım..sürekliş aynı şampuanı kullanmayın ama her ayda değişmeyin oda dökülme ve kepek yapıyor.birde banyodan sonra arkadaşlar şu saçlarınızı toplamayın ve hemen taramayın.kuaförüm hemen saçı ıslak taramanın saçı kırdığını ıslakken tepeye toplamanında kepek ve sağlıksız olduğunu söyledi...sünizüt olanlar özellikle dikkat edin..:kahve:

arkadaşlar avon un pembe kapaklı şampuanı da çok güzel,1 senedir onu kullanıyorum ne bir kepek problemi ne hiçbişeyim olmadı..tavsiye ederim

vallahi bayanlar kullanmadığım şampuan yapmadığım saç kürü kalmamış bir insan olarak DFNGARLI diyorum belli uzunluktan sonra saçlarım uzmaıyordu dökülüyordu bu şampuan doğal ve saçlarım çok güzel sağlıklı kırıksız uzadı.tamamen bitkisel defne zeytinyağı içeriği.

Benim de denemedigim bitkisel sampuan kalmadi,sanirim hepsi saci kurutuyor ama arkadasimi dinleyip aldigim DFNGARLi'yi sevmedim, sac derimi mahfetti, simdi ne kullanacagimi bilemiyorum...:sm_confused:

Genaa'ya katılıyorum.Elidor saclarımın dökülmesine sebep oldu.Şampuanı da kremi de.
Head and shoulders kullanıyorum ve memnunum.

çok şampuan denedim offf hala istedigim gibi bir sammpuan bulamadımmm
yaa ona üzülüyorum valla

Aynen katiliyorum,bir turlu istedigim sonucu alamiyorum, normal olan cabuk yaglandiriyor, bitkisel olan kurutuyor, cok iyi sac kremi veya maske kullanmadan olmuyor.....:sm_confused:

ben pantene 'i kullanıyorum gerçekten çok memnunum hem yumuşacık yapıyor hemde kepek namına bir şey kalmıyor :)

Kızlar biz uslanmayız parfümerime ne geldiyse koklayıp koklayıp alırım bu böyle gelmiş böyle gider hangi ünlü ne kullandıysa anında takip lülülülülülü

Mesleki acidan bakarsam - ben hekimim - içinde kimyasalı az olan silikonu parabeni olmayan şampuanlara bakın ve o karınca yazısı gibi latince etiketleri zaman ayırıp dikkatli okuyun derim

Organicum un saç kremi ve şampuanı doğal olması açısından dikkate değer

Bana eczacım tavsiye etmişti dökülmeyi durduruyor silikonsuz filan diye bunlar genelde kendi kullandıkları iyi ürünleri pek konuşmazlar satmayı tercih etikleri ürünleri öne sürerler şüpheyle yaklaşmıştım bu sefer doğru söylemiş acayip birşey 6 aydan fazla oldu başka birşey sürmedim başıma Şeniz

BENDE ELSEVE ARI SÜTÜNÜ ALDIM KOKUSU HOŞ AMA SAÇ DıPLERıMı YAĞLI GÖSTERDı SAÇIMI KURUTURKEN FARKETTıM ZATEN BENıM SORUNUMDA SAÇLARIMIN ÇOK YAĞLI OLMASI MUHAKKAK HER GÜN YIKAMAM GEREKIYOR YAZ ıÇıN SORUN DEĞıL AMA KIŞIN ÇOK ZOR OLUYOR TAVSıYE EDEBıLECEĞıNıZ BıR ŞAMPUAN VARMI BEPANTHENE,DOVE,ELSEVE,CLEAR,HEAD SHOULDERS HARıÇ akannehir

BENDE ELSEVE ARI SÜTÜNÜ ALDIM KOKUSU HOŞ AMA SAÇ DİPLERİMİ YAĞLI GÖSTERDİ SAÇIMI KURUTURKEN FARKETTİM ZATEN BENİM SORUNUMDA SAÇLARIMIN ÇOK YAĞLI OLMASI MUHAKKAK HER GÜN YIKAMAM GEREKIYOR YAZ İÇİN SORUN DEĞİL AMA KIŞIN ÇOK ZOR OLUYOR TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ BİR ŞAMPUAN VARMI BEPANTHENE,DOVE,ELSEVE,CLEAR,HEAD SHOULDERS HARİÇ akannehir

Hobby'in şampuanını tavsiye ederim

Gliss kullanıyorum bende.. Saçlarım kıvırcık bakımı da zor olduğundan tavsiye üzerine birde Gliss i denedm. Resmen kurtardı beni :) Aynı zamanda sıvı saç kremini de kullanıyorum duştan sonra. Saçımı kolayca açabiliyorum..

Saçlarını taramakta güçlük çeken tüm bayanlara şiddetle öneririm :KK66:

arkadaşlar bende pantene kullanıorum ama saclarım cok dokuluyo bide baya kırık var kestirsemde değişen bişi olmuyo bende şampuanımı deiştirmeye karar verdim burda organiciumu okudum (doğrumu yazdım bilmiorum :eek: ) kullanan arkadaslar ne gıbı faydalarını gorduler yanı cok sert falan yapmıyo dımı sacı ?

X