Hangi Vitamini kullanıyorsunuz?

Centrum bi zamanlar benim iştahımı çok açmıştı, dikkatli kullanmanı tavsiye ederim. Bvitamini ağırlıklı olanlar iştah açıyor. Bende şimdi solgarın bayanlar için olan vitaminine başladım, 3 tane içtim toplam henüz etkisini görmedim.

canimmesajini inan simdi okudum,,kusura bakma kac ay olmus ama...ilgin icin tesekkur ederim,,,,,,,,,,,,a.s.

kızlar dr lar balık yağını tavsiye ediyorlar.aslında hergün içmek için balık yağı çok iyi bence.hafızayı güçlendiriyormuş.ayrıca tüm kanser tipleri için de iyiymiş.bunu bugün erken topuz dedi.yaşlanmayı da geciktiriyormuş.bir de supradyn in suda eriyeni çıktı.ben kendimi yorgun hissedince tabi hergün değil bundan içiyorum ve çok memnunum.insana güç veriyor.ama enerji için pharmaton u tek geçerim.harika yaaaaaaaa.ne zaman kendimi çok yorgun hissetsem bunu alıyorum fişek gibi oluyorum.ama dediğim gibi balık yağı kapsülleri günlük kullanım için ideal bence

supradyn kullanmıştım. yorgunluğa birebir. vücut direncini artırıyor. ama kilo da yapıyo. bemiks c kullanıyorum ama ara sıra o da direncimi artırıyo ve kilo yapmıyo b ve c vitamin kompleksleri var kaydirigubbakcemile2

Vitaminleri sabah kahvaltısıyla birlikte veya kahvaltıdan sonra alın...
Fazla vitamin almayın, misal bir multivitamin, yanına e vitamini, yanına b-c kompleksi, bunlar fazla geliyor bana...

bende solgar vm 75 multi vitamin kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır , cidden çok faydasını görüyorum , yorgunluk halsizlik şikayetim baya azaldı ..
tam senesini hatırlamıyorum ama günde bir tane alınan en iyi ve etkili multi vitamin seçilmiş , reklam gibi olmasın fakat ben çok memnunum kendisinden :)

çalıştığım iş gereği çok fazla yorgun ve bıtkın düşüyordum..bu yüzden yıllarca pharmaton kullandım ve gerçekten süper bır vıtamın..ama yenı doktor ve eczacı arkadaşımın tavsıyesı ıle centrum kullanıyorum ondan daha çok memnunum..ılgılenen arkadaşlara tavsıye...

bende bir aralar eczacımın önerisiyle 35 ytl civarı olan bir multivitamin almıştım
mavi yazılarla multıvıtamin yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam
ilacı kullandığım 3.gün kaybettim
bana iyi gelmişti sonrasında bir daha almadım ama
şimdi burayı gezerken aklıma geldi
aslında destek almakta fayda var vitameinlerle:CüvCüv:

ben de hem okula gidiyorum hem çalışıyorum abur cubur çok yediğim için vitamin kullanmak zorunda hissediyorum kendimi supradyn kullanmıştım fena uyku kaçırıyor en onu sınav zamanı ders çalışmadan önce içerdim bi de üstüne nescafe doping etkisi yapardı annemde çok kızardı. sırnaşık şey
sonraları supradyn'in iştah açtığını farkettim centrum önerdi senelerdir tanıdığımız eczacı aslında centrum'un içeriği supradynden daha kuvvetli ama nedense ben aynı verimi alamadım benneyaptımki bi ara rahatsızlandım 1 ay önce araya başka ilaçlar girdi vitamini bıraktım ama tekrar almaya başlıycam bazılarınız pharmaton önermiş merak ettim araştırıcam a.s

ben sadece diyet yaptığım dönemlerde supradyn kullanıyorum.şu ana kadar iştahımı etkilemedi.

pharmaton kullandım ama heralde bikaç ay kullanmak lazım ben bi etkisini göremedim 2 ay kullandım çünkü
halsizlik yorgunluk var kronik oldu sanırım
centrum da denemiştim iştah acıyo gerçekten şuan estervit c içiyorum ama....
bana etki etmiyo bu ilaçlar malesef:KK43:

1 kutu Solgar VM2000 kullandım ancak faydasını görmedim, 3 aydır Multibionta kullanıyorum, çok memnunum. Her ikisi de iştah açmadı.

olmaz mı, bütün hamilelere onu veriyorlar nerdeyse
ben de emzirdiğim için çok halsizim, tekrar başlayacağım

ben enerji versin diye vitamin kullanmak istiyorum ama zaten şişmanım şişmanlatmayacak birşeyler lazım. 24 saat yatsam yatarım halim yok. zayıflama hapı almayı bile düşündüm enerji versin diye...

arkadaşlarr vitaminler bilidğim kadarıyla kilo aldırmıyo fakat balık yağı kapsülleri aldırıyomuş doğrumuu acabaaasositososito

X