Tatlı Tarifi Hanım dili :) (Resimli)

artık alıştı cnm elim en sevdiğim tatlılardan biri oldu tekrar teşekkürlr:KK16:

üstünü sakın kapatmayın ben ilk yaptığımda kapatmıştım hep dağıldı ikincide güzel oldu zaten üstünü kapaymadanda yumuşak oluyor gerek yok yani
Asıl ben teşekkür ederim canım
üstünü kapatmayı gerektiren bir tatlı değil en doğrusunu yapmışsın

sevgili dil_nur arkadaşım tarifini perşembe günü denedim gerçekten süpperr oldu herkese şiddetle tavsiye ediyorum komşum ve kayınvalidemde çok beğendi en önemli eşimmm oda çok beğendi.valla güya rejimdeydik tabi rejim falan kalmadı artık bizde bugünde kartopu tatlısını deniycm hergün birini yuppiiiii yemek yemek mükemmeeell bişi
teşekkürler dil_nur:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
ben teşekkür ederim canım
beğendiğine ve deneyip sonucu burda paylaştığına çok sevindim

yaptım canım çok güzel oldu ayrı bi tadı var yani böle ağızda dağılıyor ilk yaptığımda fırında kocaman olup açılmışlardı çünkü unu az koymuşum onu fark ettim bugün tekrar yaptım bu sefer hırs yaparak ve ununu fazla koydum gerçekten çok güzel oldu tarif için tekrar teşekkür ederim :KK54:

yaptım canım çok güzel oldu ayrı bi tadı var yani böle ağızda dağılıyor ilk yaptığımda fırında kocaman olup açılmışlardı çünkü unu az koymuşum onu fark ettim bugün tekrar yaptım bu sefer hırs yaparak ve ununu fazla koydum gerçekten çok güzel oldu tarif için tekrar teşekkür ederim :KK54:
rica ederim canım afiyet olsun :KK16:

X