Harika Güzellik Barbara Palvin

şirin bir yüzü var ama güzelliği tartışılır
yüz yapısını alnını falan tuğçe kazas'a benzettim...

isimlendıremedıgım bır yuz hattına sahıp ve cok kotu duruyor ..
onun harıcınde vucudu cok guzel, gozlerıde ama dudakları ıtıcı .. yanı eh işte..

Yüzü çok güzel fiziği de değişik bi güzelliği var yalnız boyu 171 miş o boyla nasıl manken olmuş ilginç

ya burda paylasılan kızların hepsı cook guzel hıc cırkın gormedım kı buda cook hos aahh ahh azcuk bendede olaydı ya :KK53:

goz rengı harıc hıc bı cekıcılıgı yok o gozlerı cıkar kahve koy yurusun sokakta.
begenmedım

Nette bi kaç makyajsız fotoğrafını görmüştüm. 11- 12 yaşındaki çocuk gibiydi... Yalnız burada paylaşılan fotoğrafları müthiş!

bu kız yüz olarak da fizik olarak da bir numara bence. yüzü çok masum o kadar makyaja rağmen yaşından büyük durmuyor, fizik olarak da bütün victorias secret mankenlerini cebinden çıkarır. :nazar:

Bu videodan geldim buraya... Manken olan hani...

[video=youtube;56RR-5p47Ko]http://www.youtube.com/watch?v=56RR-5p47Ko[/video]

Son düzenleme:
Bu aralar bana çok güzel gelen modellerden
$bphı.jpg
$bp2.jpg
$Barbara Palvin54.jpg

Bu kızı nedense beğenmiyorum ya.
Güzel olmasına güzel hatta harika ama eksik bir şey var sanki.
Adriana'da ki aura bunda yok. Okulun en popüler havalı burnu hava da kızı olur ya öyle bir tipi var. Ondan pek ısınamadım sanırım.
Ama güzelliğine laf yok. :nazar:
Bir de victoria secret bu kızı seksi iç çamaşırlarını tanıtmada kullanmasın ya. Gerçekten hiç gitmemiş, yüzü çok bebeksi çok fazla ağır kaçmış, bir de yaşı küçük tam gelişmemiş beden olarak.Tam pink koleksiyonuna göre yüzü ve fiziği var.

Gözleri çok güzel, dudaklarida. Ama burnu cok çirkin be abi. Yandan çok güzel tamam ama önden basık ve cok buyuk bide kemikli... ama shopla makyajla falan düzelir o. Bide bikaç tane makyajsız fotoğrafını gördüm hastalıklı gibi ya. Bu yaşta cildleri mahfoluyor. Ama genel olarak cok şirin :KK70: çünkü hayranlarına karşı çok tatlı falan ve cok eğlenceli. Ve ben onun yerinde olsam burnumu küçülturdum cidden çok büyük ve kemikli :KK70: ama barbara heralde barbara manken olan :KK70: :KK70:

Gerçekten fizik ve yüz olarak da çok güzel bir genç model..
Burnuna hayran kaldım ben tvde reklamda görmüştüm yandan .Aman Allahım dedim ne güzel burnu var:KK53:

X