Harika Güzellik Barbara Palvin

[h=1]n[/h]

600full-barbara-palvin.jpg

[h=1]n[/h]

600full-barbara-palvin.jpg

[h=1]n[/h]

Gerçekten güzel bir kıza fakat makyaj yapılmazsa tatlı bir yüzü var tatlı bir yüze sahip olmasının nedeni kıvrımlı burnu bence , dudakları gördüğüm en güzel dudaklar , yüzü kalp şeklinde ama diğer kalp yüzlere göre gereğinden fazla uzun ...

Bişey daha söylemeliyim Avril Lavigne şu ana kadar gördüğüm en guzel kadın 30 yaşında olmasına rağmen yaşından küçük gözüküyor bunun sebebide 1.58 boyu vücut ölçüleri mükemmel eğer boyu 1.75 kadar olsaydı harika bir model olurdu Avril lavigne tartışmasız bu kadından daha güzel burnu düz ve sivri olduğu için çekici bir yüzü var saygılar...

Kesin
ahahaha zorla begenicez, illa begenicez yani? begenmezsek de kiskanciz. ahahaha yakininiz falan mi ne anlamadim ki. bence guzel bi kiz tamam yuz hatlari duzgun hos sevimli falan da. tipik avrupali tipi yani. dunya boyle sarisin renkli gozlu dugme burunlu kiz kayniyo. bence siradan.
kesinlikle katılıyorum dünyada bundan çok var ve ayrıca yüzü inanılmaz büyük makyaj yapılmadiığı takdirde , kendisi kalp yüzlü dudakları yüzüne uygun fakat yüzü fazla büyük olunca makyajla daraltıyorlar o yüzden bazı fotolarda emanet gibi duruyor dudakları ama çirkin olduğunu düşünmuyorum ama eşsiz de değil fazla abartıyorsunuz onun ülkesine gidin size bayılırla çünkü farlı bir tip size o yüzden eşsiz geliyor :) saygılar

X