Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canım Haldun beye dair olumsuz yorum görmedim.... hocanın adına açılmış sayfa vardır belki, bir bak istersen... ya da öncesi -sonrası topiği var... oraya da yazabilirsin... hastaları illaki vardır...

evet canım okudum hiçbir olumsuz yorum göörmedim :) ama 2 3 ay sonrasına atıyor gibi seylerde okudum ama ben hemen hemen olmak istiyoooorummm :) acele işe şeytan karışcak bu gidişle :KK70:

evet canım okudum hiçbir olumsuz yorum göörmedim :) ama 2 3 ay sonrasına atıyor gibi seylerde okudum ama ben hemen hemen olmak istiyoooorummm :) acele işe şeytan karışcak bu gidişle :KK70:

şimdi beklemek, ameliyat sonrası yaşayacağın üzüntüden kat kat iyidir... ameliyat sonrası sonuç istediğin gibi olmazsa çok yıpranırsın... burnum oturacak diye beklemek resmen bir ölüm... diğer ameliyatlara benzemiyor, çok önemli.... yüzümüzün tam ortası... o yüzden lütfen acele etme...

önce bir ara bakalım ne diyecek...:KK19:

şimdi beklemek, ameliyat sonrası yaşayacağın üzüntüden kat kat iyidir... ameliyat sonrası sonuç istediğin gibi olmazsa çok yıpranırsın... burnum oturacak diye beklemek resmen bir ölüm... diğer ameliyatlara benzemiyor, çok önemli.... yüzümüzün tam ortası... o yüzden lütfen acele etme...

önce bir ara bakalım ne diyecek...:KK19:

haklısın canım bakalım ne olacak:) birde ameliyatlara asistanlar giriyor siz neyin farkındasınız baygınken diyor hastanede calısan akrabalarım buda beni korkutmuyo değil:18:

haklısın canım bakalım ne olacak:) birde ameliyatlara asistanlar giriyor siz neyin farkındasınız baygınken diyor hastanede calısan akrabalarım buda beni korkutmuyo değil:18:

aynı şeyi ben yaşadım... haklılar yani...

o yüzden mutlaka size güven sağlayan doktora ameliyat olun...

ben prof. ile anlaşmıştım ama fiyatın uygun olmasından da huylanmıştım aslında.... kesinlikle bir prof. eli değmiş gibi değil burnum ve bunu kanıtlamak imkansız.... albümden burnumun resmine bakabilirsiniz... herkese açık...

aynı şeyi ben yaşadım... haklılar yani...

o yüzden mutlaka size güven sağlayan doktora ameliyat olun...

ben prof. ile anlaşmıştım ama fiyatın uygun olmasından da huylanmıştım aslında.... kesinlikle bir prof. eli değmiş gibi değil burnum ve bunu kanıtlamak imkansız.... albümden burnumun resmine bakabilirsiniz... herkese açık...

hımm suan baktım yazdıklarınıda okudum valla diğer arkadaslarında dedikleri gibi insanları kandırdığını düşünenler varsa zaten Allah a havale..
hadi bir ameliyatı gectim ama 2.yi olma ihtimalim %51 olsun yinede olmam yani ne bu oyuncakmı

hımm suan baktım yazdıklarınıda okudum valla diğer arkadaslarında dedikleri gibi insanları kandırdığını düşünenler varsa zaten Allah a havale..
hadi bir ameliyatı gectim ama 2.yi olma ihtimalim %51 olsun yinede olmam yani ne bu oyuncakmı

ilk ameliyatı insan çok büyük hevesle oluyor... ameliyat sonrası nasıl bir burnum olacak diye, hayaller kuruyorsunuz günlerce... sanki günler geçmiyor, alçı çıkıncaya kadar... sonra tamponlar... derken bu muydu demeye başlıyorsunuz... hayal ettiğinizin yanından bile geçmeyen, arkadaşlarınızın, eşinizin , dostunuzun bile yüzünüze bakıp hiçbirşey farketmediğini görüp.... ne oluyor oluyorsunuz... elinizde ayna ile gezmeye başlıyorsunuz... sanki bir shirli değenek değecek ve o burun değişiverecekmiş gibi... ama olmuyor... 2 ay, 3 ay, 4 ay derken bakıyorsunuz ki; bu bekleyiş boşuna... sonra kabullenme evresi başlıyor ve tekrar ameliyat olsam mı dönemi... ilk ameliyat tecrübesi ile insan 2. ameliyata çekince duyuyor... yeniden hayal kırıklığı yaşar mıyım diye... bu arada var olan duruma alışmaya başlamış oluyorsunuz...

ben hakkımı helal etmiyorum...
tekrar bu ameliyatı olmak için biraz daha beklemeye karar verdim zaten...
o zamana kadar da doktor arayışındayım...

iyi araştırın, sabırlı olun... ameliyat öncesi stres inanın başarısız bir ameliyat sonucu yaşayacağınızın stresin yanında hiç birşeydir...

bol şans:KK19:

bende 6 ay once Zekı hocaya ameliyat olmustum kemerli ve ucu sarkık bir burnu vardı evet su an o kemer yok ucuda eskiye oranla toparlanmıs ama asla bir profesor burnu diyemem burda bazı hocaların yaptığı burunlar resmen çizim gibi çok hoş ama ben kendi burnum olarak yola çıkarsam yuzumde çok kaba ve bir kurtarma operasyonu eski halinden bin şükür ve kötü demiyorum fakat bir prof emeğine bakılırsa daha güzel daha estetik olabilirdi. bunu kesinlikle düşünmeni tavsiye ederim 6 ay olmasına ragmen burun yan kanatlarında kemik şişlikleri var gecmedi cok geniş gsteriyor bunlarda burnumu. sozde oralarda küçültülecekti kendisi demişti ama sağ kötü duruyor. tek vardığım kanı kendisinin yapmamış olması bence daha başarılı bir şey ortaya çıkardı

bende 6 ay once Zekı hocaya ameliyat olmustum kemerli ve ucu sarkık bir burnu vardı evet su an o kemer yok ucuda eskiye oranla toparlanmıs ama asla bir profesor burnu diyemem burda bazı hocaların yaptığı burunlar resmen çizim gibi çok hoş ama ben kendi burnum olarak yola çıkarsam yuzumde çok kaba ve bir kurtarma operasyonu eski halinden bin şükür ve kötü demiyorum fakat bir prof emeğine bakılırsa daha güzel daha estetik olabilirdi. bunu kesinlikle düşünmeni tavsiye ederim 6 ay olmasına ragmen burun yan kanatlarında kemik şişlikleri var gecmedi cok geniş gsteriyor bunlarda burnumu. sozde oralarda küçültülecekti kendisi demişti ama sağ kötü duruyor. tek vardığım kanı kendisinin yapmamış olması bence daha başarılı bir şey ortaya çıkardı

çok tesekkür ediyorum vaktini ayırıp bilgilendirdiğin için :) belkide gercekten kendi girmiyor bazı ameliyatlara bilemeyiz ki.. sonucta bir para veriyoruz ve her seyden önce onlarca umut heycanla ameliyata giriyoruz sonucu hepimiz kusursuz bekliyoruz herkesin dediği gibi de dha bandajları cıktıgında mükemmel olan burunlar var..çok iyi bi karar vermeliyim

çok tesekkür ediyorum vaktini ayırıp bilgilendirdiğin için :) belkide gercekten kendi girmiyor bazı ameliyatlara bilemeyiz ki.. sonucta bir para veriyoruz ve her seyden önce onlarca umut heycanla ameliyata giriyoruz sonucu hepimiz kusursuz bekliyoruz herkesin dediği gibi de dha bandajları cıktıgında mükemmel olan burunlar var..çok iyi bi karar vermeliyim
Bende ameliyat olali 1 sene oldu canm ama asla memnun degilim burnum eskiye gore idare eder ama asla bi prof eli degmis gibi degil

cennetyunus cennetyunus ben napcam bilmiyorum.olmaya karar verdim ama özeller biraz tuzlu.gönlümde muhammet dilber vardı ama bütcem müsade etmiyo ona olmama şimdilk. Bende devlet hastanesinde iyi bi doktor arıyorm işin aslı.bi arkads dedi zeki cana bak diye.sen neden hayır dedin noldu?benim kardeşim esabil ekere oldu bende onA düşündüm ama şişliktenmi bilmyorum inş gecer belki daha yeni oldugu içindir önden eğri duruyo kardeşimin burnu.esabil ekerde sincan devlet hastanesinde.ya çok feci karışığım suan

Yarın serdar öztürkle görüşmeye gitcem .onun yaptıgı burunlar biraz yapma dıruyo gibi geldi ama bakcam görüşme nasıl geççek bilmyorum

cennetyunus cennetyunus ben napcam bilmiyorum.olmaya karar verdim ama özeller biraz tuzlu.gönlümde muhammet dilber vardı ama bütcem müsade etmiyo ona olmama şimdilk. Bende devlet hastanesinde iyi bi doktor arıyorm işin aslı.bi arkads dedi zeki cana bak diye.sen neden hayır dedin noldu?benim kardeşim esabil ekere oldu bende onA düşündüm ama şişliktenmi bilmyorum inş gecer belki daha yeni oldugu içindir önden eğri duruyo kardeşimin burnu.esabil ekerde sincan devlet hastanesinde.ya çok feci karışığım suan
Canm kesinlikle zeki beyi onermem. Daha fazla para biriktir guvenli bi doktora ol derim. Suan ki aklim olsa para biriktirip ozelde olurdum

Cok paralar dönüuo ya8 bin falan offf gıcık oldum
Sen en fazla ne kadar verebilirsin canim ? Mesela zuhtu demirin yaptigi burunlarda guzel bide arkadasimin arkadasi gecen sene 5 bine yaptirmisti ozelde cokda guzel olmustu ama doktorun ismini suan hatirlayamiyorm forumdada hastasi baya var zaten.. sen yinede iyi arastir ama devlette olma sakin asistanlarin yaptigini dusunuyorum

selam kızlar,
30 ocakda zeki hocaya amelıyat olucam.2.ameliyatım.ilk amelıyatım erkın ünlüydü.mahvetti burnumu.zeki hocaya bir arkadasım amelıyat oldu fazlaca memnun.ben çok guvendım zeki hocaya.olacak neyse onu söyluyor asla abartı bişey söylemıyor..bakalım nasıl olacak..

X