Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

Merhaba arkadaşlar lütfen yardımmm ! 2 buçuk yıldır evliyim 22 yaşındayım son 3-4 aydır çocuk düşünüyoruz. Fakat bundan bir kaç ay doktora gittim. Süt hormonlarım yüksek çıktı, ve yumurtalıklarda kıst çıktı doktor kıst için çok üstüne düşmesi ama süt hormonunu düşürmemiz lazım dedi DOSTINEX diye bi ilaç verdi onu kulanıyorum. Daha sonra soğan kürüne başladım ama o ayda hamile kalmadım, geçtimiz hafta çivan perçemi ve çoban çantası mi öyle bir bitki var şimdi unutum onu aldım ama henüz başlamadım 1-2 gün sonra adet olucam lütfen yardımcı olun artık gebelik testinde iki çizgi görmek istiyorumm Allah yar Ve yardımcımız olsun inşallahhh

Arkadaslar bende de pko var benimde gormedigim tedavi kalmadı ve cok istiyorum bebek benden sonra evlenenlerin bile ikinci çocuğa hamile psikolojim bozuldu artık sonra int bir yazı buldum onu sizle paylaşayım suan iki hafta oldu kullanıyorum ve inşallah faydası görüruz
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Sitede çok eğitici farklı yazılar var . site çok hoşuma gitti .14 haftalık hamileyim .hamile kalmam mucize gibi bir şey.çünkü 7 defa tüpbebek denedim 6 sı aynı hastanede sonuncusunuda başka bir dr. da denedim. heriki dr. da boşuna denememi istediler.menepoza girdiğimi hamile kalmamın mümkün olmadığını ilettiler. tabii ben o günlerde yıkıma uğradım .psikolojik destek aldım.eşimin iş arkadaşlarından biri bir bitkisel ilaç kullanmamı önerdiler. bu bitkisel ilaç hem regl liyi düzene koyacağını menepozu geciktirici özelliği olduğunu ve yumurta geliştirme özellliğinin olduğunu iletti. ilacın adı HAYIT SUYU 2 ay kullandıktan sonra regl olmaya başladım.4. ayındada hamile kaldığımı öğrendim .yani mucize oldu . dr.larım inanamadı .mucize bir bebek olduğunu ilettiler.bir bitkisel ilaçla olan mucizeyi sizle paylaşmak istedim .Çocuğu olmayan yakınlarınlarınızla paylaşmanızı istiyorum.hayıt suyunu
CAnım merhaba gözün aydın olsun bende şuan 4 . Gün içmeye başladım . Suyunu içiyorum ben . Bende hipotriot ve proklatin yüksekliği ve polistik över var . Triot için hap içiyorum sabah aç karnına ve Yen'i süt hormonu yüksekliği için hap pazartesi perşembe yarım yarım . Öğle arasında testere dişli Aslan pençesi içiyorum bir bardak . Dün gece çarpıntım oldu uyuyamadım şuan da da var geçe terleyerek uyandım . Testere dişliyi içmesem mi sadece hayıt mı içsem . Ve felaket gaz yaptı devam tuvalete gidiyorum idrar ve dışkı bilemedim

CAnım merhaba gözün aydın olsun bende şuan 4 . Gün içmeye başladım . Suyunu içiyorum ben . Bende hipotriot ve proklatin yüksekliği ve polistik över var . Triot için hap içiyorum sabah aç karnına ve Yen'i süt hormonu yüksekliği için hap pazartesi perşembe yarım yarım . Öğle arasında testere dişli Aslan pençesi içiyorum bir bardak . Dün gece çarpıntım oldu uyuyamadım şuan da da var geçe terleyerek uyandım . Testere dişliyi içmesem mi sadece hayıt mı içsem . Ve felaket gaz yaptı devam tuvalete gidiyorum idrar ve dışkı bilemedim
Ilac kullaniyorsan bitkileri asla icmemelisin

Arkadaslar merhaba, ben 2 yıllık evliyim cocuk istiyorduk olmuyordu dün öğrendim ki hamileymişim.. 2 ay önce bi aktar tavsiye ettiler bize macun yapıyormus cocuğu olmayanlara gittik bizde aldık 1 şişe bitti 2. Şişeyi doğru düzgün içmedim ve hamile kaldım esime cok etkisi oldu.. tavsiye ederim ankara karapürçekte egem lokman hekim. Kadın zaten hemşire test sonuçlarınıza göre veriyor macunu. Onun macunlarını kullanıp hamile kalmayan olmamış öyle duydum.. allah isteyen herkese versin tavsiye ediyorum :)

Aaaa hayırlı olsun canım Allah anmalı babalı büyütsün, ama ankaradaymiş :KK43: İstanbul'da oturuyorum ama ben neden alabilirim

Kızlar cumartesi yine gittim doktor önce yumurtalıklarıma baktı ve hiç bi sorun görmedi hatta hamile kalman lazım belki sen yanlış yapıyorsun dedi ben bu zaman kadar hep takvime göre yaptım oda baktı sağ tarafda pazar be Pazartesi 12 ml çatlama olucak dedi kesinlikle ilişkiye girmen lazım dedi bizde dün girdik sabaha kadar yarım hiç kalkmadım :) herşey bi kenarada hiç birşey çıkmamasına çek sevindim :) inşallah olur

Mesajları okumadım ama hayıtotunun gerçekten etkili olduğunu biliyorum. Çevremde bir çok kişiden hayıtotu sonrası hamilelik haberi aldım. Bir arkadaşıma zahmetli geldi bir markanın gıda takviyesine başladı (hayıtotulu) şimdi ondan bekliyoruz haberi bakalım hayırlısı...

Arkadaslar merhaba, ben 2 yıllık evliyim cocuk istiyorduk olmuyordu dün öğrendim ki hamileymişim.. 2 ay önce bi aktar tavsiye ettiler bize macun yapıyormus cocuğu olmayanlara gittik bizde aldık 1 şişe bitti 2. Şişeyi doğru düzgün içmedim ve hamile kaldım esime cok etkisi oldu.. tavsiye ederim ankara karapürçekte egem lokman hekim. Kadın zaten hemşire test sonuçlarınıza göre veriyor macunu. Onun macunlarını kullanıp hamile kalmayan olmamış öyle duydum.. allah isteyen herkese versin tavsiye ediyorum :)

merhaba özelden yerini tarif eder misiniz

Merhaba arkadaşlar... Yardımcı olurmusunuz lütfen benim adetim 34 gün geçikti normelde bu kadar gecikmezdi ilk defa böyle oldu, Ne adet belirtisi var ne hamilelik belirtisi var, sadece göğüslerim hafif şiş kasıklarım arada iğne batar miş gibi oluyor, sizce ne yapmalıyım yarın da epilasyon randevum var test yapsam çıkarım ?

adet günümden beri hayır tohumu kullanıyorum ne kadar süre kullanılması hakkında bilgisi olan vr mı ?

Bu hayıt otu hamilelik için etkili demiş birileri de acaba kadın için mi erkek için mi etkili yani hangi tarafın rahatsızlığında etkili bilgisi olan var mı? İnternette sağlık açısından yazıyor ya da adet gecikmesi vs için özellikle hamilelik için göremedim de.

Bu hayıt otu hamilelik için etkili demiş birileri de acaba kadın için mi erkek için mi etkili yani hangi tarafın rahatsızlığında etkili bilgisi olan var mı? İnternette sağlık açısından yazıyor ya da adet gecikmesi vs için özellikle hamilelik için göremedim de.
kadınlar kullanıyor erkekler değil

Kızlar kimse var mı buralarda hayıt ekstratı aldım şurup gibi suya karıştırıp içmemi söylediler bu arada bebek isteğiyle içiyorum . Bugün ilk kez deneyeyim dedim ama imkansız ya çok kötü tadı içemedim öğürmekten nasıl olacak bu iş :110:

Kızlar kimse var mı buralarda hayıt ekstratı aldım şurup gibi suya karıştırıp içmemi söylediler bu arada bebek isteğiyle içiyorum . Bugün ilk kez deneyeyim dedim ama imkansız ya çok kötü tadı içemedim öğürmekten nasıl olacak bu iş :110:
Hayıt tohumu alsan onu bitki gibi demleyip içsen nasıl olur daha güzel çayı

Bende aldım bir şişe öğle kaldı içemedim maalesef acı evet keşke kolay bişi olsa ama bu ay clife die bir macun var onu kullanıcam allah nasip. Ederse tabi birçok insan sonuç almış inş banada vesile olur

Bende aldım bir şişe öğle kaldı içemedim maalesef acı evet keşke kolay bişi olsa ama bu ay clife die bir macun var onu kullanıcam allah nasip. Ederse tabi birçok insan sonuç almış inş banada vesile olur
Canım sana aldığın aktar nasıl içmen gerektiğini söylemişti üç gündür çay bardağının dibinde suya karıştırıp burnumu tıkayıp içiyorm ama hala alışamadım midem kalkıyor bana içemezsen suya karıştır demişti

Canım sana aldığın aktar nasıl içmen gerektiğini söylemişti üç gündür çay bardağının dibinde suya karıştırıp burnumu tıkayıp içiyorm ama hala alışamadım midem kalkıyor bana içemezsen suya karıştır demişti
Bana da aynısı dio arkasındada yazıyordu nasıl kullanılacağı ama bu dediğim macun içinde hayat tohumu civan perçemli falan bi bak İnstagram derim canım bu ay kullanıcam herkez çok faydasını görmüş kim kullansa hamiş

X