Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

tohumunu alıp demledim ay çok acı kafamçokkarıştı ne yapalım şifa olsun içeceğiz artık allahım sen bizim çabalarımızı boşa çıkarma :Saruboceq:

bende kullandım hayıtı. pokistikoverlıyım. Adet hep düzensizdi bu ay hayıt kullandım ondanmıdır bılmıyorum 23 gün sonra oldum normalmi bilmiyorum. seviyimmi onuda bilmiyorum..

ben hayıtı kullanalı 21 gün oldu hala regl olmadım adet bitimi hemen kullandım en son 13 ocakta regl olmuştum bakalım bu hafta olursam gerçekten işe yaradı demektir

arkadaşlar bende 18 gündür hayıt tableti kullanıyorum 500 mg. olumlu etkilerini hemen gördüm. ilaçsız adet olamıyorum ben hipoluyum. ateş basmalarım çok fazlaydı hemen etkisini gösterdi ve artık daha az oluyor, geceleri daha iyi uyuyorum, kilo vermeye başladım bakalım adet konusunda yardımcı olacak mı bana etkilerini sizlerle paylaşırım görüşmek üzere...

hamile kadinlarin kullANmamalarini soluyor benim practisyen ve tabiki uzerindeki yazidada var???:emir_bebek:

burda diyorki 1000 mg veya 1200 mg ben 5oo mg lık hayıt tablet kullanıyorum az mı gelir. bu yazılan doz çok değil mi sizce arkadaşlar. tablet kullananlar lütfen yardım :1no2:

hayıt kullanan arkadaşlar nerdesiniz kimse tablet kullanmıyor mu ? lütfen yorum yazın....

Arkadaşlar hayıt otu, arslan pençesi ve civan perçemini çay olarak kullanmak için nasıl hazırlıyorsunuz.

arkadaşlar bende hayıt tohumu aldım daha 5 gün filn içtim sadece sabahları ama bişey olmadı, bide öyle yazdığınız gibi acı değil acaba benmi yanlış yapıyorum.

Ezmeye çalıştım ezilmiyo,aldığım aktarda ezmeden yapacaksın demişti :KK43: Ben regl olmaya yakın içmem gerekiyo diye düşündüğümden geç içmeye başladım ama fayda etmicek sanırım :KK43:

arkadaşlar bu otu ben içemiyorum acayip acı ya acı yediğim halde dayanamıyorum bunun acısına anormal acısı var çünkü .sormak istediğim nekadar zamanda faydasını gördünüz aylarcamı içmek gerekiyo acaba .içipte faydasını gören varsa nasıl ve günde nekadar içtiniz yazarsanız sevinirim .ben şeker atmayı düşünüyorum acısı gitsin diye ama şeker li olmuyormuş diyorlar .bu şekilde de içmem çok zor oluyor içemiyorum .

cevaplarınızı bekliycem sevgiyle kalın

ben hayıtı tablet olarak aldım. biraz pahalı oluyor ama içimi zor diye böyle tercih ettim. ama tohumunu balla karıştırıp yiyende duydum. en erken etkisini 3 ayda gösterdiği söyleniyor ama ben olumlu etkilerini görmeye başladım yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum.ileri derece infertilitede ise 1 senede etki eder deniliyor.

bende hayıtı kullanalı 1 ay oldu , adetlerım hep düzensızdı zaten polikistik over var bende şuan adetim 1 hafta gectı ama gelen gıden yok hamilemiyim diyede kendimi umutlandırmak istemiyorum :1no2:, uzun süre kullanmak ile etkisini gösteriyormuş o yüzden umutsuz bir bekleyiş var bende ..buarada tohumunu demleyip içiyorum ben sabah akşam 1 bardak...

kızlar bende hayıtı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve daha tık yok ama benim merak ettiğim tadına acı diyorlar ama ben tohumunu hergün taze bi şekilde çekip içiyorum tadı acı değil kokusuda çok yok niyeki tohumunun tadı acı değilmi yoksa anlamadım ben rahatlıkla içiyorum

arkadaslar merhaba. bütün sayfalari okudum. adeti düzenli olan arkadaslar tavsiye etmemisler. benim de adetim düzenli cok sükür. ama 3 yildir bebek istiyoruz olmuyor. hormonlarda normal. ama hamile kalmayi da kolylastiriyormus. sanirim 2 yada 3 kisi hamile kalmis bu yolla.
adeti düzenli olan arkadaslara soruyorum: ne dersiniz, acaba bende kullansammi? kafamçokkarıştı

merhaba canım ben bir sakıncası olacağını sanmıyorum ama genede iyicebir araştır rabbim şifa versin

merhabalar,
benim adetlerim düzenli idi ancak şubat ayında ufak bir aksama oldu prolaktinim yüksek çıktı ve topiklerde okuduğum kadarı ile bu bitki çayı ile gebe kalanlar olmuş bu nedenle bende kullanmaya başladım. mart ayındaki adetimin ilk günü kullanmaya başladım ve hiç ara vermedim. sabah ve akşamları iki bardak olmak üzere içtim. bunun yanında bal ,tarçın ve çörek otunu da aynı şekilde günde iki kez içtim. sabah kahvaltılarımda da iki adet kuru incir ile 2-3 tane ceviz yedim. normalde bugün adet görmem gerekiyordu ancak dün öğlen ve bu sabahki idrar testlerimde ikinci çizgi silikde olsa çıktı. ikinci gebeliğim bu nedenle vücudumdaki bazı değişikliklerden şüphelendiğim için günüm geçmeden test yaptım. bugün kan tahlili verdim öğleden sonra alacağım. umarım herşey yolundadır. ben 16 aydır gebe kalmak için uğraşıyordum, laparoskapi film, klomen tedavisi herşeyi denedim önümde sadece yaş problemim vardı allahıma şükürler olsun sanırım bu kez tutturduk.öncelikle bizi yaratan allahın izni ile ve kullandığım bitki çaylarının da etkisi ile gebe kaldığımı düşünüyorum. hayıtın etkisi tartışılmaz bence .sevgiyle kalın

canım slm yazınızı okudum bılgı paylasımı yapmak ısterdım msn uygun oldugunuzda sevgıler

öncelikle hayırlı olsun ALLAH isteyen herkese versin senin prolaktin kaçtı ilac kullandın mı bitki çaylarıyla beraber biraz zamanın varsa anlatırmısın sevgiyle kal:emir_bebek:

herkese selamlar hayıt tohumunu fsh yüksek olup kullanan ve olumlu sonuç alan varmı aranızda arkadaşlar bende başlamak istiyorum ve ne kadar sürede etkili oluyor gebelik üzerinde olumsuz bi etkisi varmı yani yumurtlama dönemine kadarmı kullanmak lazım??

ben yeni başladım. ama kk da birçok başlıkta oldukça fazla etki edenleri gördüm. bildigim kadarıyla gebelik üstünde olumsuz bir etkisi yok o nedenle hamile kalana kadar kullanabiliyoruz aralıksız. ben civanperçemi ile birlikte karıştırarak içiyorum günde 3 kere. ama civanperçemini 15. gün yaklaşık yumurtlama gününe kadar içmek gerekiyor. sonrası zararlıymış. sonra sadece hayıta devam

X