Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

ben yeni başladım. ama kk da birçok başlıkta oldukça fazla etki edenleri gördüm. bildigim kadarıyla gebelik üstünde olumsuz bir etkisi yok o nedenle hamile kalana kadar kullanabiliyoruz aralıksız. ben civanperçemi ile birlikte karıştırarak içiyorum günde 3 kere. ama civanperçemini 15. gün yaklaşık yumurtlama gününe kadar içmek gerekiyor. sonrası zararlıymış. sonra sadece hayıta devam

canım tşkler cevabın için civanperçemini ne için kullanıyosun onun banyosunu genellikle iltihaplarda kullanıyorlar diye duymuştum çayının ne gibi faydası var?

hangi bitki olursa olsun, hatta buna siyah cayda dahil 15 günden fazla kullanmak zararliymis arkadaslar.

civanpercemini adet agrisini kessin diye kullaniyorlar diye okudum. bende kullandim ama fayda etmedi.

birde hamile oldugunu bilmeden icilen seyler bebege zarar vermiyor diye biliyorum. yani 1 aylik olduktan sonra etkileniyor. ne kadar dogru bilmem ben netteki bilgilerin yalancisiyim:)

hangi bitki olursa olsun, hatta buna siyah cayda dahil 15 günden fazla kullanmak zararliymis arkadaslar.

civanpercemini adet agrisini kessin diye kullaniyorlar diye okudum. bende kullandim ama fayda etmedi.

birde hamile oldugunu bilmeden icilen seyler bebege zarar vermiyor diye biliyorum. yani 1 aylik olduktan sonra etkileniyor. ne kadar dogru bilmem ben netteki bilgilerin yalancisiyim:)

bitkilerin zararlı olduğuna katılmıyorum ben. araştırılmamış bitkiler için belki haklı olabilirsin fakat bu işin uzmanları bence bu konuda oldukca başarılı ,yanetkileri üzerinde çalışmalaraına güveniyorum çünkü doğanın mucizesine inanıyorum ayrıca 25 yıldır hergün ez az 3 bardak çay içiyorum bi zararını görmedim

bende cok siyah vay icerdim gastrit oldum simdi icemiyorum :1no2:

nasil kullanmam gerekiyor canim ayrintili yazarmisin rica etsem. bugün yine bütün gün kivrandim agridan:1no2:

yemeklerden sonra nane çayı(sallama yada bir bardak sıcak suya 1 çay kaşığı nane demlenir) meyan kökünüde aynı şekilde yemeklerden önce içebilirsin.zencefil taze yada toz olarak aynı şekilde denleyip çayını içebilirsin.1 bardak kaynar suya, 10 gram civanperçemi konulup 10 dakika bekletilip günde 2-3 bardak içebilirsin.1 çay bardağı sıcak suya, 1 çay kaşığı bal ve yarım adet limon sıklarak içebilirsin canım bunlardan kolay olanları değişimli olarak denersen rahatlatır canım

Yaklaşık 3 yıllık evliydim ve hamile kalamıyordum,Ocak ayında yaptırdığım hormon testlerinden çıkan sonuç Prolaktin hormonumun yüksekliği idi 40.0 çıkmıştı,doktorumun verdiği ilacı sadece 1 ay kulllandım 28.0 düştü,bu sayfaları gezerken HAYIT SUYUNUN hormonlara iyi geldiğini,hormon dengelediğini okudum başka sitelerdede araştırdım ve hemen o gün çıktım aldım aktardan yaklaşık 1.5 ay kullandım ve Mart ayında hamile olduğumu öğrendim şimdi hamileliğimin 14.haftasındayım,ama hayıt suyunun işe yaradığından eminim çünkü bu suyu kullanmaya başladıktan sonra ruh halim o kadar güzelleştiki uzunca bir süre depresyon ilacı kullanmış biri olarak artık hiçbirşeyden canım sıkılmıyor dünyaya daha bir sevgi dolu bakmaya başlamıştım...

Umarım sizinde derdinize çare olur,doktor kontrolünün yanında böyle alternatif tıptan yararlanmanında faydası gerçekten çok büyük...

zubi2a kullanıcısından alıntı Mesajı göster
Merhaba aranıza yeni katıldım.Forumlar çok karışık aradığımı birtürlü bulamadaım:KK43:(Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim en azından link açısından.
Sorunum 38 yaşındayım son 2-3 adetim 1veya2 gün sürüyor:KK43:
Dr.uma danıştım hormon testi istedi prolaktin hormonum 12,3ve fsh hormonu 31,2yüksek çıktı:KK43:(
Doğal yollarla hamile kalmam güç görünüyormuş yine de 3 ay deneyin sonrasında vakit kaybetmeden aşılama vs. yöntemleri deneyin dedi.
Hayıt diye bir bitkisel ilaç aldım bu ilacı kullanan ve şikayetimden muzdarip olup sonuca ulaşan oldumu acaba aranızda?
Cvp larsanız sevinirim.

ben siteye yeni katıldım kafam çok karıştı neyin nerde olduğunu anlamıyorum biri ban ayardım etsin

arkadaşlarr hayıt suyu adeti geciktirirmiii. zaten düzensiz adetlerim.40 günde anca oluyorumm. 4 aydır böyleyim düzensizleşti iyice. bende hayıt tohumu kullanıyorum 1 ayı aşkındır. adetim başladıı hayıta başladımm ama hala adet olmadım. acaba hayıttan kaynaklanıyo olabilirmi arkadaşlarr. bilgisi olan cevaplayabilirmi.

selam kızlar, 41 yaşındayım 16 ay korunmadım laparoskopi klomen rahim filmi çektirmeme rağmen gebe kalamadım. en son burada hayıtı okudum ve kullanmaya başladım. adetimin ilk günü kullanmaya başladım günde iki bardak bunun yanında bal tarçın ve çörek otu, iki adet kuru incir ve iki adet ceviz yedim hiç ara vermedim ikinci ay gebe olduğumu öğrendim. herşey allahın izni ile ben bitkilerden şifa bulduğuma inanıyorum. bu bitki çayını bir ahbabımıza da tavsiye ettim o da kullandığı ilk ay gebe kalmış şu an 13 haftalık gebeyim. allahım isteyen herkese nasip etsin sevgiyle kalın

bende başlıyacağım hayıt çayına bakalım ne olacak :uhm:

Ben bugÜn baŞladım hepımız ıÇın hayırlısı olsun

ben başlayalı bugün üçüncü gün yaa ne kadar acı bu böyle boğazımı yakıyor bi kaç saat geçmiyor ama katlanacağız mecburdelikafadulden

canım içtikten sonra hemen sakız çiğneyin anında alıyor acısını ay benim boğaz yanması başıma vurdu o kadar yani ama sakız :lepi: süper geldi tavsiye ederim

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar yardımınıza ihtiyacım var.

bilenler bana cevap verebilirmi?
bu kür sayseinde hamile kalanlar varmı ,çokmu yoksa yokmu?

Son düzenleme:
var canım hamile kalanlar olmuş ben okudum hep sende oku tüm sayfaları

Öncellikle inanarak için şifa olacağına inanın ...
ınanmak başarmak Değil mi??

X