Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

ben hazır hayıt suyu içiyorum. sabah akşam çay bardağına 1/4 hayıt koyup gerisini suyla tamamlayıp içiyorum.

hayıtı içtim çok iğrenç yarısını döktüm midem bulandı ama bal falan da katmadım ozaman dahamı iyi oluyor lütfen yardım edin kimse yokmu

canım hazır suyunumu aldın, yoksa tohumunumu?
ben suyunu kullanıyorum, zaten çay bardağına sulandırarak içiyorum, evet hoş bi tadı yok ama çay bardağı olduğu için içerken çok bi mide bulantısı falan yapmıyo.
suyunu içmiyorsan, suyunu iç.. daha rahat edebilirsin..
sakın bırakma; tadı hoş moş devat et canım..

kızlar bende hayıt tohumu içmiştim bir iki ay kadar sonra içmeyi bıraktım işe yaramıyo diye bir ay sonra hamiş kaldım oda yardımcı olmuş olabilir inşşşallah hepiniz en kısa sürede hamiş kalırsınız Allah yardımcınız olsun canlarım

kızlar bende hayıt tohumu içmiştim bir iki ay kadar sonra içmeyi bıraktım işe yaramıyo diye bir ay sonra hamiş kaldım oda yardımcı olmuş olabilir inşşşallah hepiniz en kısa sürede hamiş kalırsınız Allah yardımcınız olsun canlarım

ayy canım çok sevindim inşallah kucanada alırsın bebişi acaba hayıt mı etki etti ??adetlerini söktümü peki

canım hazır suyunumu aldın, yoksa tohumunumu?
ben suyunu kullanıyorum, zaten çay bardağına sulandırarak içiyorum, evet hoş bi tadı yok ama çay bardağı olduğu için içerken çok bi mide bulantısı falan yapmıyo.
suyunu içmiyorsan, suyunu iç.. daha rahat edebilirsin..
sakın bırakma; tadı hoş moş devat et canım..

aman abla 2 gündür alıştım artık çok hırslandım ben bu işe tohumunu aldım ben kaynatıp suyunu içiyorum bide bir su bardağı dolusu ilk içişimde zorlandım yarısını döktüm ama su sıcak olmayınca fazla midem bulanmıyo bi diklemeye içiomda sıcakken daha mı etkili acaba

doremi senin sorunun neydi cnm
benim adet düzensizliği 2 yıldır olmuyor

benimde adet düzensizliğim var canım. gecikmeler yaşıyorum ve bazen de doktorun verdiği ilaçla adet olabiliyordum..
sonra hormon testi yaptırdım ve prolaktinim yüksek çıktı. 1 aydır hem dostinex, hem de hayıt suyu içiyorum. inşallah hepimiz faydasını görürüz.

yumurtlama dönemlerinde içmemizde bir sakıncası olabilirmi kızlar.hayıt sonuçta adet söktürücü bi yandan da.. :uhm:

aman abla 2 gündür alıştım artık çok hırslandım ben bu işe tohumunu aldım ben kaynatıp suyunu içiyorum bide bir su bardağı dolusu ilk içişimde zorlandım yarısını döktüm ama su sıcak olmayınca fazla midem bulanmıyo bi diklemeye içiomda sıcakken daha mı etkili acaba

aferin canım sakın bırakma.
inşallah hepimiz allahın izniyle görücez faydasını.. kaydirigubbakcemile5

kızlar dün bi inciboncuk sergisinin önünden geçiyordum.
sergide ki kolyelere bileziklere falan baktım yengemle.
değerli taşlardan yapıldığını söyledi satıcı, sıra sıra anlattı hangi taşın neye iyi geldiğini.
ve,,, gösterdiği bir kolyedeki taşlarında hormonları düzeltiğini söyledi.. çok şaşırdım. alsak taksak bi faydasını görürmüyüz acabaaa.... :bbo:

kızlar dün bi inciboncuk sergisinin önünden geçiyordum.
sergide ki kolyelere bileziklere falan baktım yengemle.
değerli taşlardan yapıldığını söyledi satıcı, sıra sıra anlattı hangi taşın neye iyi geldiğini.
ve,,, gösterdiği bir kolyedeki taşlarında hormonları düzeltiğini söyledi.. çok şaşırdım. alsak taksak bi faydasını görürmüyüz acabaaa.... :bbo:

aa çok enteresan
pko taşı da varmıymış peki:roflol:

benimde adet düzensizliğim var canım. gecikmeler yaşıyorum ve bazen de doktorun verdiği ilaçla adet olabiliyordum..
sonra hormon testi yaptırdım ve prolaktinim yüksek çıktı. 1 aydır hem dostinex, hem de hayıt suyu içiyorum. inşallah hepimiz faydasını görürüz.

yumurtlama dönemlerinde içmemizde bir sakıncası olabilirmi kızlar.hayıt sonuçta adet söktürücü bi yandan da.. :uhm:

hayıt yumurtlamaya da yardımcı oluyor. hamile kaldığını öğrenene kadar içenler var.

hayıt yumurtlamaya da yardımcı oluyor. hamile kaldığını öğrenene kadar içenler var.

canım bizde hamile kalıncaya kadar içeriz ama uzun olmaz inşallah.
Geçen yıl yani 1,5 yıl önca benimde prolaktin 70 çıltı dostınex kulandım.düştü.ama adet düzensizliğim devam ediyo 3 ay önce yapılan horman testinde 24 çıktı ama ben onu kafaya hiç takmadım bilmiyorum belki ondan yükselmemiştir.
Benim hormonlarda sorun yok fsh lh pro.hepsi normal değerlerde ama adetim geç geliyo şu anda 2 ay oldu daha yok.
ama tanıdığım çok insan var adet düz.varken gebe kalan
Hadi bi umut kızlar çalışmalara devam olacak hiç umudumuzu krmayalım.herşeyin hayırlısı olsun
:1rolleyes:

kızlar siz hep geç adet olmaktan yakınıyosunuz bende erken olmaktan yakınıcam acaba hayıt tohumu erken olma durumunda da işe yarıyomu bilen varsa lütfen cevap yazsın

kızlar siz hep geç adet olmaktan yakınıyosunuz bende erken olmaktan yakınıcam acaba hayıt tohumu erken olma durumunda da işe yarıyomu bilen varsa lütfen cevap yazsın

canım hayıt adetleri düzene soktuğu için belkide senin erken adet sorununa da iyi gelebilir.
ama yine de araştır derim ben. istersen bi aktara sor sana bu konu hakkında yardımcı olacaktır.

Kizlar merhaba! Insallah bir sonuc alabiliriz. Ben de kullaniyordum.2 aydir reglden birkac gun sonra baya sivi akintim oldu 3-4gun devam etti . Ilk akintidan sonra korktum biraktim. 2-ci ay boyle olunce hayitin alakasi olmadigini anladim simdi ise rahimde agri var sanki oyle hisler var hamilelik olursa hayit dusuge etkisi olur mu bunu ogrenmek istedim.

Haftaya dr gidecegim ama ona kadar kullansam mi karar veremiyorum ne dersiniz?

X