Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

selam kızlar ben hayıt suyunun 14. güne kadar içilmesi gerektiğini duymuştum sonra bırakmak lazımmış yani sadece 14 gün içilmeliymiş zaten bitki suları gebeliktede zararlı sanırım

merhaba arkadaşlar
benim de adet düzensizliğim vardıhatta 6 ay olmamadığımı bilirim.geçen ay 20 gün kadar hayıt tohumunu sıcak suyla demleyerek içtim.adetim bir ay sonra geldi.inanamadım.geçen ay prolaktinim 77 ken bu ay 25 e düşmüş.benim sadece prolaktinim yüksekti.ben hayıta çok güveniyorum ve de devam edicem.kim ne derse desi.her söylenene inanmayın arkadaşlar.deneyin ve kendiniz yaşayın.yok adete faydası olmuyormuş.nasıl ılmuyor.burda söyleyenlerin hepsi yalancı mı yani.eskiden kısırlığı olan kadınlara sadece bu kullandırılarak tedavi edilirlermiş.kusura bakmasın kimse de yeni nesil herşeyi çok bildiğini sandığı için çok yanılıyor.allah hepinizin yardımcısı olsun arkadaşlarım.inşallah en kısa zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız.
ben hayıta devam ediyorum.faydasını gördükçe de paylaşacağım burda.sevgilerimle

Kizlar ben adçayi içiyorum adetimin 3 gününden itibaren başladim ama ben de
ateş basmasi kasiklarimda biraz rahatsizlik oluyor normal mi yoksa ben mi endişe ediyorum....................

Radyolojim hadi hayirlisi seni buralarda görürmüydük

Bende hayit tohumu ile adet olabiliyorum bazen onemsemedigim icin olmuyor hayit tohumu icmedigim icin ve adacayida bana cok yaradi adet duzensizliginde adacayi 12 gune kadar iciliyor hayit tohumu her daim icilebiliyor nefret ediyorum adet duzensizliginden anliyorum sizleri

Kizlar ben adçayi içiyorum adetimin 3 gününden itibaren başladim ama ben de
ateş basmasi kasiklarimda biraz rahatsizlik oluyor normal mi yoksa ben mi endişe ediyorum....................

Radyolojim hadi hayirlisi seni buralarda görürmüydük

canım kk küçük
her yerinde karşılaşabiliriz :)Şeniz

kızlar hayıt suyu süper bişey. benim 1 ayda ayrıyetten hapta kullanarak 98 olan prolaktin hormonum 11 e düştü.. kesinlikle hayıtında faydasını gördüğüme inanıyorum. üstelik adetlerimde 28 günde bir oluyor. bazı aylar adet olmazdım bile. adet düzensizliği hormon yüksekliğindende kaynaklanıyor zaten.
ben hayıt suyunu hep içmeye devam edicem. hergün ama az az.. ya da 2 günde bir... bırakmıycam.. çok faydasını gördüğüme inanıyorum çünkü..
bence adet dönemlerini düzene sokuyor, zaten aldığım aktarda öyle demişti. hormonal ve adet düzensizlikleri için 1 ayda faydasını görüceksiniz demişti ve de gördüm çok şükür...

kızlar hayıt suyu süper bişey. benim 1 ayda ayrıyetten hapta kullanarak 98 olan prolaktin hormonum 11 e düştü.. kesinlikle hayıtında faydasını gördüğüme inanıyorum. üstelik adetlerimde 28 günde bir oluyor. bazı aylar adet olmazdım bile. adet düzensizliği hormon yüksekliğindende kaynaklanıyor zaten.
ben hayıt suyunu hep içmeye devam edicem. hergün ama az az.. ya da 2 günde bir... bırakmıycam.. çok faydasını gördüğüme inanıyorum çünkü..
bence adet dönemlerini düzene sokuyor, zaten aldığım aktarda öyle demişti. hormonal ve adet düzensizlikleri için 1 ayda faydasını görüceksiniz demişti ve de gördüm çok şükür...
canım sen hayıt suyunun yanında hangi hapı kullandın?ve ne şekilde bu ikisini birarada kullandın?

canım sen hayıt suyunun yanında hangi hapı kullandın?ve ne şekilde bu ikisini birarada kullandın?

dostinex kullandım canm. haftada 2 kez hap içiyordum. hergünde 1 çay bardağı sulandırılmış hayıt suyu içtim. ben faydasını gördüğümü zannediyorum.
başka soracağın soru varsa cevaplayabilirim canım.

1 hafta falan oldu kızlar bırakmayayım dimi

sakın bırakma canım.. benim 98 olan prolaktinim 11 e düştü bir ayda. ama dediğim gbi dostinexde kullandım.. hayıttanda fayda gördüğüme inanıyorum.
hayıt bi mücize bence.. hemde doğal...
rabbim derdi de veriyor dermanınıda... çok şükür..

merhaba ben yeni üyeyim bu ay bende hayıta başlıycam ama benim bildiğim ilk regli gününden 14 gün içiliyor die biliyorum sonra eğer hamiş kalınırsa düşük olabilirmiş

arkadaslar hayit tohumunu nasil yapiyorsunuz?
ben bir su bardak kaynamis suya bir tatli kasigi hayit tohumu atiyorum demliyorum öyle mi iciliyor yazarsaniz sevinirim

cnm ben suyunu içiyorum
aktarlarda hazır damıtılmış su
çaybardağının 4 de birine koyulup üzerini suyla tamamlıyorum sabah akşam içiyorum
çok pratik

kızlar slm ben geçen ayın 15 gününden başladım hayıta 11 gün içtim nerdeyse 1 ay geçecek üstüne yumurtlamaya dair hiç bir belirtim yok bend işe yaramadı galiba

bende reglimin 1.günü başladım 14 gün kullandım şuan beklemedeyim bu ayın 24 üne gelmesi lazım eyer gelirse ALLAH'ıma şükür duaları edicem.bende pco var ve adetlerim 40-45 günde geliyo.daha önceleri böyle bişey yoktu 1 senedir var bende anlamış değilim.hormonlarım düzenli.

arkadaşlar bunun yanısıra birde ginseng de hormonları düzenliyormuş hayıta ek olarak kullananlara iyi geldiğini duydum

X