haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Allahım hepimize bu sevgiyi tattırsın arkadslar , inşallah mutlu haberlerimizi de paylaşalım. Eslemcim bende de bu gerinmeler oluyor ama daha önce pozitif aldığım zaman hamileliğimde de oluyordu o yüzden korkulacak bişey yok bence ben bacaklarımı havaya dikiyorum evde yürüyorum biraz yatmadan önce biraz da olsa iyi geliyor....

Canım sen pozitif aldigin zamanlarda belirtilerin olmusmuydu nasildin nsonra kayip mi oldu

laboranta rica etmiştim durumumu söylemiştim
netten girdim hastane sonuçlarına çıkmış
392 olmuş,ilki 183 tü 2 kar artmış görünüyo ama
emin olamadım durumum hakkında

canım bnm 2 kat artması çok çok güzel kafanı rahatlat her şey güzel olacak

akşamki durumum yok ama bu kez az az kahverengi leke var
smear testi yaptıranlar bilir o parça alındıktan sonra bişiler olur ya öyle
aklıma bi ihtimal geliyo ama dillendirmek istemiyorum
sabırla 3 ü bekliyorum
bu arada tekrar iğneye döndüm

cnm inşallah saat 3 te güzel haber alırsı .Allah sana ve bebeğne sağlık versin ...her şey güzel olacak ...

cnm bi belirti yok bu bebekler belirtisiz bebekler bizi yormak üzmek istemiyolar o yüzden sessiz sessiz oturuyolar. idrar testine gelince bn transferden sonra 4. günde bir akıl eksilkiği ile yaptım ve olumsuz 4. günde bebelak nereye düştüğünü çözmeye çalışıyordur bnde öyle yaptım... ama cumartesi yaparım büyük bi ihtimal

inşallah güzl haberler veriririz herkes versin
İnşallah demetcim amin amin Allahım bizi kavustursun bu defa imşallah
Canım sen pozitif aldigin zamanlarda belirtilerin olmusmuydu nasildin nsonra kayip mi oldu

2,5 aylıkken kaybetmiştim eslemcim Allah kimseye yasatmasın....hatırladığım göğüslerimin çok şiş oldugu uçlarının acıdığı, kasıklarda batmalar oluyordu ama bunlar pozitif almadığım zamanlarda da oluyordu yani net belirtilere dönüşmesiiçin adet tarihin geçmesi gerekiyo aslında, 12. Gün testten sonra göğüs uçlarındaki acıma ve büyüme özellikle fazlalaşmıştı ara sıra adet olcakmış gibi hafif yoklamalar oluyordu sonra mide bulantıları baslamıstı çok güzel duygulardı Allahım inşallah tekrar yasatır ve muradıma erdirir bu defa isteyen herkesin bu duyguları tatmasını dilerim Allahım

Degerinin artmasi cok iyi saglikli ilerlediginin gostergesi. Doktoruna muayneye gitmeyecekmisin peki

dr um istanbulda malesef yaşadığım yerde bi dr a gidicem ama iki gün sonra mı yoksa 10 gün sonra mı gitsem bilemiyorm
öğle arası geçince merkezi arayıp tam bi bilgilendirme isteyeceğim
artık ona göre hareket ederim

negatif yani hissettiğim gibi
canım Allah sabrını versin inşallah. En kısa zamanda hayırlısıyla hamile haberini almanı diliyorum. moralini yüksek tutmaya çalış canım. biliyorum çok zor ama sabır ve sebat diliyorum sana. Allahım en kısa zamanda sana da tattırsın inşallah bu mutluluğu...

hamileyimmmmm...4.tüp tedavisi sonrası....mutluluk
malatyada oldumm hiç alakam yok malatyayla fakat gittik ve mutlu son...en iyi dedikleri doktorlar foss çıktı yani janjanlı kliniklere bakmayın arkadaslar..allah herkese nasip etsiinnnnnnnnn
canım hayırlı uğurlu olsun, sağ salim sağlıkla kucağımıza alıp, analı babalı büyütmemiz dileğiyle inşallah :)

Kızlar dunden beri rahatsızlık veren ve alt tarafıma vuran bir ağrım vardı. Bugün crinone jel baya pembe geri geliyor.ne yapsam sizce. Hamilelerden böyle olan varmı

Kızlar dunden beri rahatsızlık veren ve alt tarafıma vuran bir ağrım vardı. Bugün crinone jel baya pembe geri geliyor.ne yapsam sizce. Hamilelerden böyle olan varmı

Cnm bilemiyorum.dr.una sor bakalim ne diycek.endiselenme.umarim kotu bisey yoktur.belkide dynku muayenenin etkisidir

Sevineyim mi sevinmeyeyım mı bılemedım ıcım bı garıp oldu dedım kı ılaçlardan ılaçlardan bugun transferımın 8 gunu gıttım 3 tane test aldım ve hemen yaptım tek ç,zgiyi çoknet gördüm zaten bellıydı dedım odam bıraz karanlık ısıgı acıp tekrar baktım bellı belırsız 2 cizgiyide gördum dedım kı acaba yalnıs mı goruyorum bı daha baktım cok net degıl sılık gıbı 2 cizgi daha erken bılıyorum ama dayanamıyorum ben catlayacagım meraktan

Sevineyim mi sevinmeyeyım mı bılemedım ıcım bı garıp oldu dedım kı ılaçlardan ılaçlardan bugun transferımın 8 gunu gıttım 3 tane test aldım ve hemen yaptım tek ç,zgiyi çoknet gördüm zaten bellıydı dedım odam bıraz karanlık ısıgı acıp tekrar baktım bellı belırsız 2 cizgiyide gördum dedım kı acaba yalnıs mı goruyorum bı daha baktım cok net degıl sılık gıbı 2 cizgi daha erken bılıyorum ama dayanamıyorum ben catlayacagım meraktan

canım inşallah vardır gerçekten sende güzel haber verirsin bize yarın sabah ilk idrarınla bi testi tekrarla istersen yada bugün kan ver

kızlar bişey sorucam, cirinone jel ile ilgili bir sorun yaşadınız mı bende şuan kaşıntı ve yanma yapıyor. ne yapmalıyım

Kızlar günaydın..Dün test yaptırdım ve sonuç pozitif :)) zaten 2 embriyo verilmişti sanırım ikiz bebişlerim geliyor değerim: 512 çıktı :))
hayırlı uğurlu olsun canım, sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik ve doğum dieğiyle inşallah :KK3:

laboranta rica etmiştim durumumu söylemiştim
netten girdim hastane sonuçlarına çıkmış
392 olmuş,ilki 183 tü 2 kar artmış görünüyo ama
emin olamadım durumum hakkında
artması iyi canım ben de seni merak ediyordum. inşallah her şey yolunda gider canım. ben de saat 10.00 gibi kan verdim geldim bakalım inşalah benim değerim de artmıştır...

canım daha erken biraz daha sabret bence, inşallah pozitif sonucu alırsın canımmm...

X