haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canım ekimde evliliğimin 4. yılı dolacak . İlk bir sene ben jasmin kullandım. Sonra kullanmadım eşim korunmaya başladı. Ama genelde korunmuyorduk sadece gününe dikkat ediyorduk. Baktık 1 sene daha geçti hamile kalmayınca ben hiç dikkat etmedik . 5-6 ay daha geçtik baktık hala olmuyor normal rutin kontrollerime gittiğim doktoruma gittim. Klomen + ovitrelle denedik 4 kere olmadı. Sonra yine ara verdim. Sonra nisan ayında ahmet beye gittik hag çekti bu arada eşim de 3 kez sperm testi olmuştu hep sonuçlar iyiydi ama olmayınca olmuyor. Nasip tüp bebektir. Vardır bir sorun belki şimdiki tıp bilimi açıklayamıyordur. Haftaya salı 7+ 0 oluyor ve doktor kontrolüm var. Kalp atışını duymadan hamileyim diye haykıramıyorum :KK43:

anladım canım inş. hayırlısıyla kalp atışınıda duyar hayırırsın bebişinide sağlıkla kucağına alırsın:)

Tatlım benim 5. gün transferi . 7. Gün 7,92 , 8. gün 9 larda , 9. Gün 11 lerde 12. Gün 33 , sonra 243 ve en son 3033 dü içini ferah tut :)

canım gerçekten yaşadığın paylaşımın umuduma umut kattı sana çok teşekr ederim rabbim bebeğini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin saol cnm :KK16::KK16:

[QUOTE;31158105]arkadaşım sendede belirti yoktu demi ama çok şükür kanda yükseliş var.
ve çok sevindim canım inş. bende size güzel haber veririm..[/QUOTE]

tabiki vereceksin canm şunu anladım ki iyi düşün iyi olsun faydası varmış :KK9:.belirtiye gelince öyle aman aman bi belirtim olmadı sende yok ama en güzel belirtiyi kanının sonucunu alınca göreceksin

merne nur canm çok teşekr ederim inşallh sonuna kadar gider bizim derdimiz aynı sıkma canını sende bnm gb dün test yaptın çıkmadı demi çünkü bnm kide çıkmadı ama kanda azada olsa çıktı umut var sende deolacak fazla fazla hemde ...dün gece nöbetçi eczane ardık 8. gün akşamı yani bulduk bitane aldık çıkmadı tabiiii ağla ağla ağla sabk umudum kanda çıktı senin öyle olacak idrar testimi aslaaaaaaaaa kanrık bşy çokda üzüyo insanı.bak yüzümüz gülecek pazartesi birbirimizi tebrik edeceğiz çünkü hamilelr,ömiz artacak. bzimde morfoloji problamimiz vardı 1 aşılama yaptık olmadı ilk tüp denemem ilk gittiğimizde 9 mik.sperm yüzde 2 morfoji iğneye başladığımız gün hemen eşime keçibuynuzu suyuna başladı günlük 1 avuç badem ve sabahları sütlü bal bunları yaptık transfer gününe sayımız 17 mil oldu çünkü 9 mil içinden yüzde 2 seçmekle 17 mil içinden yüzde 2 seçmek farklı şimdi seviniyorum tamamına gider inşallh eğer olmazsada en azından bunları yedireceğim ki sayı artsın syı arttıkça şans yükseliyor. ama inanaıyroum ki rabbim hepimizi sonuca ulaştıracak:KK1:

ben bugünde israr testi yaptım oda negatif :KK43: ama bide kan verdim kanı verdikten sonra öğrendimki hastanede tadilat varmış sonuç p.tesi:) şaka gibi:)))) bütün terslikler beni buluyo.bende geçen ay aşılama yaptık tutmadı. bizim morfoloji%1 doktorlaar olumsuz konuşmuyo ama ben beklemeden hemen tüp bebek yapalım dedim bilmiyorum bizde harakette sayıda allahıma çok şükür sorun yok sadece tanıda teratospermi. mili falan hiç bilmiyorum. transferim 5. gün embriyosu ve 2 tanede dondurulmuşum var. inş. p.tesi güzeel haberler vericez birbirimize bebeklerimizden bahsedicez olumlu düşünmek istiyorum....

ben bugünde israr testi yaptım oda negatif :KK43: ama bide kan verdim kanı verdikten sonra öğrendimki hastanede tadilat varmış sonuç p.tesi:) şaka gibi:)))) bütün terslikler beni buluyo.bende geçen ay aşılama yaptık tutmadı. bizim morfoloji%1 doktorlaar olumsuz konuşmuyo ama ben beklemeden hemen tüp bebek yapalım dedim bilmiyorum bizde harakette sayıda allahıma çok şükür sorun yok sadece tanıda teratospermi. mili falan hiç bilmiyorum. transferim 5. gün embriyosu ve 2 tanede dondurulmuşum var. inş. p.tesi güzeel haberler vericez birbirimize bebeklerimizden bahsedicez olumlu düşünmek istiyorum....

aynen öyle kuzum bizimkilerin 40 ları birbirine karışacak bizde sayıdada problem vardı bak snin dondurulmuşlarıda varmış bizde de oda yok dondurulacak kadr olmamış napalım hayırlısı 2 ten trasfer edildi birine hiç yorum yapmadı biride idare eder dedi yani rabbimd ol derse olur her şey bahane:KK19:

Tatlım benim 5. gün transferi . 7. Gün 7,92 , 8. gün 9 larda , 9. Gün 11 lerde 12. Gün 33 , sonra 243 ve en son 3033 dü içini ferah tut :)

canım gerçekten yaşadığın paylaşımın umuduma umut kattı sana çok teşekr ederim rabbim bebeğini sağlıklı kucağına almayı nasip etsin saol cnm :KK16::KK16:

Amin canım amin. Ben de sana umut olsun diye yazdım. Ve sana sır vereyim ben hep inandım hep rahattım
ve çok inandım ve dua ettim. Allahımın duamı gerçekleştireceğine inandım

destinacım kaçıncı gün embriyosu daha iyi oluyo çok merak ediyorum bi de lucrin iğne bittikten sonra başka bişey kullanılıyo mu kuzum onu da merak ediyorum daha bi sürü şey merak ediyorum ayyyyy bana heycan bastı ama daha da var azcık :))))))))

Ben lucrinden sonra fostimon kullandım 7 gün, fostimon yumurtaları geliştirmek için, lucrin ise doğal olan yumurtanın gelişimini baskılamak için diye biliyorum.yumurtalar istenen olgunluğa geldiğinde son 1 ovitrelle çatlatma iğnesi oluyorsun.Transferden beridir de hibor kan iğnesi yapıyorum, şu an hamileyim ama halen hibor kan iğnesine devam ediyorum.

31158314 .!.:
Amin canım amin. Ben de sana umut olsun diye yazdım. Ve sana sır vereyim ben hep inandım hep rahattım
ve çok inandım ve dua ettim. Allahımın duamı gerçekleştireceğine inandım

evet bn de inandım bazen ağladım sızldım dünkü idrar testinde çizgiyi göremeyince eşim olmazsa olmaz üzülme derken bile inanmıştım dedim ...sırrvermek güzl sırrını bnde uyguluyodum ve uygulamya devam edeceğimmm

Ben lucrinden sonra fostimon kullandım 7 gün, fostimon yumurtaları geliştirmek için, lucrin ise doğal olan yumurtanın gelişimini baskılamak için diye biliyorum.yumurtalar istenen olgunluğa geldiğinde son 1 ovitrelle çatlatma iğnesi oluyorsun.Transferden beridir de hibor kan iğnesi yapıyorum, şu an hamileyim ama halen hibor kan iğnesine devam ediyorum.

sağol canım benim bakalım bir hafta daha devam edicem lucrine 11 gün kullanmış olucam toplamda sonra devam mı ettirirler naparlar bilmiyorum görcez hayırlısı :)

evet canım ilk tüp bebek denemem geçen ay aşılamam oldu tutmadı 3 senelik evliyim ama 3 senedir hiç korunmuyoruz eşimde morfoloji sorunu var inş. ilkinde tutsun:KK43:
inş hamilesindir canım moralini bozma..

canım bnm çok teşekr derim cesarette şöyle oldu dün çok ağladım olmayacak diye belki her şey kısmet gece 11,30 da nöbetçi eczane aradık ve bitane idrar testi aldık çizgi falan çıkmadı .resmen yıkıldım ama dedim bunda da vardır bir hayır merkeze gittiğimde en azından sonucu bilerek gidiyim dedim ve kan vermeye karar verdim gerisi kısmet artık .12 çıknca hemşirer pek iç açıcı konuşmadı ama bakalım artık rabbim herkese versin tamamaına erdirsin.pazrtesi hamilelerimiz o kadar çok olacak ki içlerinden biride sensin :KK1:
inş canım pzartesi yaklaştıkça korkum artıyo:18::18::18:
hiçbelirtin varmı:26::26:

[QUOTE1;31158385]inş hamilesindir canım moralini bozma..

hiçbelirtin varmı:26::26:[/QUOTE]

saol cnm .perşembe transfer oldu embriyolar çok kaliteli falan demedi pazartesiye kadar hç biyerim ağrımadı pazrtesi blim ve azcık kasığım agrıdı onun dışında hiç br ağrım sıızm yok belirtide yok şimdide bşy yok anlamadım gitti ama inan ben sana inanıyorum olacak inşallah rabbim ol diyecek ve senin için güleceğiz burda beraber gün sayacağız:KK9:

evde test var ama yapmaya korkuyorum:18::18::18::18::18:

yapma çok can sıkıcı dün 12 denberi ağlamaktan bitirdi beni bence hcg çok yüksek olduğu zaman çıkıyor bnm çıkmadı ama inat olsun o teste değerim inşallah artarda bnde o testi yapar boşyere üzdün beni der fırlatır atarımm

[QUOTE1;31158385]inş hamilesindir canım moralini bozma..

hiçbelirtin varmı:26::26:

saol cnm .perşembe transfer oldu embriyolar çok kaliteli falan demedi pazartesiye kadar hç biyerim ağrımadı pazrtesi blim ve azcık kasığım agrıdı onun dışında hiç br ağrım sıızm yok belirtide yok şimdide bşy yok anlamadım gitti ama inan ben sana inanıyorum olacak inşallah rabbim ol diyecek ve senin için güleceğiz burda beraber gün sayacağız:KK9:[/QUOTE]
ay inş canım yaaa bilmiyorum hiç bişey hissetmiyorum inş çok bi sürpriz olur pazartesi günü bana

mehaba bende ikizlere hamileyim, benimde 1 tanesi çok küçük dr. büyüyebilirde yok olabilirde dedi, senin nezaman yok oldu merak ettim, cevap verirsen sevinirim.

5. haftada kayboldu canım..baya küçüktü bizimki,ilerde gitse daha çok üzülürdüm.şimdi kendi kendine kayboldu daha iyi oldu..

aynen öyle kuzum bizimkilerin 40 ları birbirine karışacak bizde sayıdada problem vardı bak snin dondurulmuşlarıda varmış bizde de oda yok dondurulacak kadr olmamış napalım hayırlısı 2 ten trasfer edildi birine hiç yorum yapmadı biride idare eder dedi yani rabbimd ol derse olur her şey bahane:KK19:

inş hepimizin tutcak arkadaşlar :)) değin gibi 40 ları falan herşeyi karışcak:KK70::KK70:

Canim transferin oldu mu?benimde dun fena sisligim ve dokununca acim vardi.annem hemen taze kayisidan hosaf yapti suan cokkk iyiyim

cnm, benim transferim 21 haziranda oldu kısmetse 25 temmuzda kalp atışları için gidicem, sabahları kayısı çok yedim ama hiç fayda etmedi. bende bazen mecburen gliserin fitil kullanıyorum bazende kalsiyum toz gibi bişey var ondan azcık sulandırıyorum, kendi halime bıraktım mı ya bir gün sonra ya 2 gün sonra çıkıyorum

X