haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

iyi canım kızlarım çok şükür...hiçbir hareket yok ondan endişe ediorum herkes soruo hareket war mı die de ben diorum benim kızlarım uslu die :) hisseden war mı sizde

ayyy.yerim ben o kızları:nazar::KK9::KK9: ben 2 haftadır şöyle böyle hissediyorum.benimkiler erkek canım:nazar::nazar:.ama erkek bebek daha çabuk hissediliyormuş:)
sağlıklı olsunlarda ,nasılsa yiycez o tekmeleri acelesi yok:KK16::KK16:
2014 ikiz anneleri topiğine de uğra canım.baya faydalı bir topik:KK1:

ayyy.yerim ben o kızları:nazar::KK9::KK9: ben 2 haftadır şöyle böyle hissediyorum.benimkiler erkek canım:nazar::nazar:.ama erkek bebek daha çabuk hissediliyormuş:)
sağlıklı olsunlarda ,nasılsa yiycez o tekmeleri acelesi yok:KK16::KK16:
2014 ikiz anneleri topiğine de uğra canım.baya faydalı bir topik:KK1:

günaydın :KK3: nasılsın nihayet aktif birisiyle karşılaştım:KK1: herkes nerde? ne zaman girsem kimse yok

günaydın :KK3: nasılsın nihayet aktif birisiyle karşılaştım:KK1: herkes nerde? ne zaman girsem kimse yok

selam canım...iyiyim çok şükür.sen nasılsın?neler yapıyosun:)
hamişler bir yana,yeniden deneyen arkadaşlar bir yana uçtu...inşallah paylaşım artar burda da:KK33:

selam canım...iyiyim çok şükür.sen nasılsın?neler yapıyosun:)
hamişler bir yana,yeniden deneyen arkadaşlar bir yana uçtu...inşallah paylaşım artar burda da:KK33:

iyiyim canım 3 .deneme transferim 4 ekimde yapıldı sonuç bekliyom 22 ekim umarım bu son olur olmazsada uzun bir süre dinlenecem

iyiyim canım 3 .deneme transferim 4 ekimde yapıldı sonuç bekliyom 22 ekim umarım bu son olur olmazsada uzun bir süre dinlenecem

ayyy inşallah pozitifi görürsün canım.tüm kalbimle dua ediyorum.benimde 2. deneme de oldu.negatif sonuç almak zordu gerçekten:KK43:
hayırlısıyla sonuçlansın.kaç embriyo transfer edidi? kaçıncı gün transferi?

ayyy inşallah pozitifi görürsün canım.tüm kalbimle dua ediyorum.benimde 2. deneme de oldu.negatif sonuç almak zordu gerçekten:KK43:
hayırlısıyla sonuçlansın.kaç embriyo transfer edidi? kaçıncı gün transferi?
amin... 2 embiriyo 2. gün fakat bu sefer hiç bir belirtim yok yedekte embiriyomda yok malesef:KK50:

kuzu bizimkide 16. haftada belli oldu benimkide erkek :KK16: neler aldım oğluşuma hazırlıklarımız başladı ama hala nasıl bir beşik alacağımıza karar veremedik sen nasıl bir şey düşünüyorsun? ayyyy çok heyececanlı birşey :KK1: ultrasonla oğluşumu görmek çok hoşuma gidiyor hareketlerini görünce acayip heyecanlanıyorum . onu kucağıma alacağım günü iple çekiyorum :KK16:

kuzu bizimkide 16. haftada belli oldu benimkide erkek :KK16: neler aldım oğluşuma hazırlıklarımız başladı ama hala nasıl bir beşik alacağımıza karar veremedik sen nasıl bir şey düşünüyorsun? ayyyy çok heyececanlı birşey :KK1: ultrasonla oğluşumu görmek çok hoşuma gidiyor hareketlerini görünce acayip heyecanlanıyorum . onu kucağıma alacağım günü iple çekiyorum :KK16:

maşalllah senin oğluşuna Allahh bağışlasın canım :) hepimizin bebişlerini....

maşallah oğluşuna canım:nazar::nazar:rabbim hayırlısı ille kavuştursun yavrularımıza.gerçektrn çok heyecanlı. canım ben sallanabilen asansörlü beşik alıcam 70'e 130.bir de dolap.evim küçük ve seneye taşınıcam. yatak odasına almayı düşünmüyorum yavruları.ben onların odasında kalıcam.tabi annemde benimle:KK9::KK9:

topiğe uğrayan yok ama ben ısrarla takipteyim.
bu arada bayramınız kutlu olsun taze annler ve anne adayları...:KK16:

kızlar bizden önce açılmış sayfalar hala aktif yazışıyo,neredesiniz yahu:KK1::KK1:
bebişler nasıl? ayrıntılı usg ye girdiniz mi? bebişlere isim buldunuz mu?
merak ediyorum sizi:KK16::KK16::KK54:

kızlar bizden önce açılmış sayfalar hala aktif yazışıyo,neredesiniz yahu:KK1::KK1:
bebişler nasıl? ayrıntılı usg ye girdiniz mi? bebişlere isim buldunuz mu?
merak ediyorum sizi:KK16::KK16::KK54:

Ben dün cinsiyet öğrendim ..kızmış ben bile gördüm usg de :) en baştan beri erkek hissediyordum hep çok şaşırdım ...inşallah adı melek olacak ..çok mutluyum ...Allahım tüm isteyenlere nasip etsin ..sağlıkla sıhhatle kucağımıza alırız inşallah ..,

Ben dün cinsiyet öğrendim ..kızmış ben bile gördüm usg de :) en baştan beri erkek hissediyordum hep çok şaşırdım ...inşallah adı melek olacak ..çok mutluyum ...Allahım tüm isteyenlere nasip etsin ..sağlıkla sıhhatle kucağımıza alırız inşallah ..,

:nazar: allah tamamına erdirsinnnnn çokkkk sevindimmm kızçen olacağına arkadaşımmmm rabbim meleğini adıyla sağıklla sıhhatle gelsin :KK9::nazar:

X