hcg degeri yardım

slm sıla beta hcg de referans ağırlığın 5 çıkarsa hamilesin demektir...bu durumda sen bnce kesin hamilesin hadi hayrlısı

bende 2 defa idrar testinde 2.silik çizgiyi gördüm kan testi yaptırdım 12.58 çıktı gebelik var ama değer düşük dendi ertesi gün kanamam başladı doktora gittim adet oluyosun dedi inanamıyorum ikinci silik çizfi kandaki değer nydi peki acaba kimyasal gebelikmi yaşadım

kızlar benim başıma ilginç bişey geldi 2 defa idrar testi yaptım ikinci silik çizgiyi gördüm kan testi yaptırdım gebelik çıktı ertesi gün kanama olunca doktora gittim adet oldun dedi bişey anlayan varmı

arkadaşlar merhabalar. 1.5 senelik evliyim bebişe karar verdikten sonra doktora gittik çünkü korunmadığımız halde 8-9 ay olmamıştı doktor yumurtalıkların tembel olduğunu söyledi. Progestan,Klomen ve yumurta büyütücü iğne kullandım 10 Şubat son adet tarihim 2 gün önce eczaneden idrar testi aldım çift çizgi çıktı sonra kanda test yaptırdım 721.2 çarşamba günü doktora gidicem.. sizce ben hamile miyim???

Hadisecim hayirli olsun hamilesin arkadasim, idrar testinde cikmis kan testindede cikmis hamileligin ama inanmamissin galiba:)) biz hamilesin diyince inanirsin umarim arkadasim...

kizlar bende 9 haftalik hamileyim gecen hafta degerim 53261 die 3 gün sonra bir daha test yaptik bu defada 47452 cikti, internetten arastirdim biraz 9. haftadan sonra bhcg degeri düsermis acaba benimkide öyle bir düsüsmü, ultrasonda kalp atisini duyamadik bebek gelismyior demisti doktor yoksa bu bhcg düsüsü gebeligimin sonlanacaginami isaret lütfen yardim edin bilen varsa böyle birsey yasadiysa yazsin lütfen bugünden beri düsünmekten kafayi yiyicem, doktorum birkac gün bekleyelim kanaman yoksa gel ultrasonda bakalim dedi kalp atisini duyamazsak bebegi almamiz lazim dedi

kızlar bı sorunum var hamıle oldugumu öğrendım fakat kese görülmedi vajınadan ultrosanda ama kan tahlıl degerlerım 1733 yazıyor sonucda acaba normalmıdır ki daha 4. haftama gırdım pazar gunu bilen varsa lutfen yardımmm

sorunum var demiştim artık kalmadı değerlerim dusku adet olmayı beklıyorum bu 3. düşüğüm olcak :S:S hayırlısı Allah tan ınsallah bırgun sağlıklı bı hamılelık gecırmek nasip olur

Merhabalar 2 doktora gittim hiç bişey öğrenemedim harcadığım parada cabası üzüntümde üzerine tuz biber oldu.
en son Temmuz 12 de hasta oldum 31 Ağustosta hissettim hamile olduğumu ve 2 haftalıkken test yaptırdım 488.91 çıktı kandaki değerim. Sonlandırmak için doktorumdan gün aldım 1 hafta sonra gel keseyi göremiorum dedi gittim 10 eylülde yani bugün yine keseyi göremedi dış gebelikten şüphelendi hemen hastaneye gittim tekrar test yaptırdım değer 1493 e çıkmış 10 günde ama oradaki doktorda göremedi keseyi. sonra kendi doktoruma testin sonuçlarını mail attım dış gebelikten şüphelendiği için aradı beni düşükle sonuçlanmış bir gebelik bu dedi 2 gün sonra tekrar test yap ve bana yolla dedi. Ve şuan lekelenmelerim var adet sancıları çekiorum sanırım adet olucam. Bu kimyasal gebelikmidir? 2 doktorunda ağzından duymadım böyle birşey? araştırdım bu duruma biokimyasal gebelik dendiğini duydum. Ki doktorda mudehaleye gerek kalmıcak dedi kesin kanaat getirdim. Ama araştırdığım kadarıyla değerin düşmesi gerekiyormuş ama bende 10 günde yükselme oldu fakat beklenenden az galiba.
bana biri birşey söylesin bi arıyorum diorumki aşkım hamileyim bir arıyorum aşkım hamile değilim adam da salaklaştı ay sinirlerim bozuldu ağlayayımmı güleyimmi bilemedim :):KK43:

Merhabalar 2 doktora gittim hiç bişey öğrenemedim harcadığım parada cabası üzüntümde üzerine tuz biber oldu.
en son Temmuz 12 de hasta oldum 31 Ağustosta hissettim hamile olduğumu ve 2 haftalıkken test yaptırdım 488.91 çıktı kandaki değerim. Sonlandırmak için doktorumdan gün aldım 1 hafta sonra gel keseyi göremiorum dedi gittim 10 eylülde yani bugün yine keseyi göremedi dış gebelikten şüphelendi hemen hastaneye gittim tekrar test yaptırdım değer 1493 e çıkmış 10 günde ama oradaki doktorda göremedi keseyi. sonra kendi doktoruma testin sonuçlarını mail attım dış gebelikten şüphelendiği için aradı beni düşükle sonuçlanmış bir gebelik bu dedi 2 gün sonra tekrar test yap ve bana yolla dedi. Ve şuan lekelenmelerim var adet sancıları çekiorum sanırım adet olucam. Bu kimyasal gebelikmidir? 2 doktorunda ağzından duymadım böyle birşey? araştırdım bu duruma biokimyasal gebelik dendiğini duydum. Ki doktorda mudehaleye gerek kalmıcak dedi kesin kanaat getirdim. Ama araştırdığım kadarıyla değerin düşmesi gerekiyormuş ama bende 10 günde yükselme oldu fakat beklenenden az galiba.
bana biri birşey söylesin bi arıyorum diorumki aşkım hamileyim bir arıyorum aşkım hamile değilim adam da salaklaştı ay sinirlerim bozuldu ağlayayımmı güleyimmi bilemedim :):KK43:
senınkı yukselmemmıskı su anda dusus asamasında normal yukselmıs olsaydı on gunde 8000 lere çıkması gerekıodu vucut ataccak bı kaç gun ıcın de kımyasal gebelık bu adet olur gıbı atıcaksın cerrahı mudahaleye gerek kalmaz

Canım yaşadığının aynısını yaşadım maalesef sonlanacak gibi duruyor sonra baya çok kanama oluyor böyle parça parça korkma kimyasal gebelik böyle oluyor inşallah Rabbim hayırlısını yaşatsın artık olan bir durum oldu bu olaylar üzülüp takılmayın çok yıpratırsınız kendinizi hamilelik sürecini hızlandırmak isteyenlere bir tarif verebilir mesaj atın yeterli ama sakın takmayın herşey takdiri ilahi şükredip geçin hepinizi öpüyorum

Merhaba 2 gun once kan testi yaptırdım değer 89.49 bugün yaptırdım 185.26 değer iyi değil mi

Benimde adetime iki gun kala hcg degerim 17 cikti.2 gun sonra baktrdik 41 cikti dojtor iyi dedi zaten ikiye katlanmisti ve 2 gun sonrasinda bidaha baktrdik 98 olmustu.buda iyi sonuctu.ama iki gun sonrasinda baktrmadik.eger baktrsaydik tahmini 200 olmasi gerekiyodu.yani martin 10 _12_14 unde baktrdik.16 sinda baktrmadik.18 inde baktrdik.tahmini 400 olmasi gereken rakam 215 olmustu.ama bilmiyorm.ayin 16,sinda cikmasi gereken rakam cikmis yani 200.ama 18,inde bkledgim rakam cikmamis.oazartesi hastaneye gidicem ama bisey olmaz dimi.bu ikinci dusugum olcak

Bende 6 hafta 1 gunluk hamileyim herşey çok güzel tek sıkıntı kese etrafında lekelenme var onun düşük olmasın diye ilaç verdi Dr başladım bende. Vajinadan baktı kalp atışları başlamış. Böyle bi durum yaşayan var mı

slm arkadaşlar birşey ögrenmek istiyorum 30 nisan adet günümdü 28 nisanda bhcg yaptırdım 5,53 çıktı b ugün adetim geçeli 4 gün olacak evde test yapıyorum birşey çıkıyor şimdi bhcg yaptırsam değeri ne olmalı? bununhesaplamasını bir türlü yapamıyorum
2 gunde bir değer 2 katina çıkmalı normal gebelikte

X