Gebeliğe Hazırlık HCG Hesaplama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2018
3.471
2.067
merhaba kizlar birtane site buldum kanda kalan hcg miktarini tahmin edebiliyorsun.

bunu catlatma ignesi kullananlar veya düsük yasayanlar kullanabilir.

tabi kesin birsey degil öylesine tahmin yürütmek icin kullanilabilinir. burada anlatmaya calisacagim linkinide paylasacagim.

ilk yere catlatma ignesinin icindeki hcg miktari yaziliyor. ovitrelle 250 de mesela 250 degil 6500 oluyor ignenin icindeki kagitta yaziyor 6500 oldugu. choriomon ignesinden 1 tane doz 5 000 2 tane yapilirsa 10 000 yaziliyor.
ben kendim bu ikisinden kullandigim icin onlari örnek verebiliyorum sadece.

düsük yasayanlar en son kan degerini yazabilir en üste. kani verdigin günden itibaren hesaplanacak. mesela kani ayin 1 inde sabah 8 de verdiysen sonuc ayin 4 ünde ciktiysa ve hesaplamayi mesela ayin 6 sinda öglen yaptiysan kandan cikan sonucu yaziyorsun en üste en altada gecen gün sayisi olarak 5 yaziyorsun.

onun altina kendi kilonu yaziyorsun

en alttaki yerede igneden sonraki dolan gün sayisini. mesela ayin 1 inde aksam saat 21 de igne yapildiysa sen hesaplamayi ayin 8 inde sabah 11 de yapiyorsan gün sayisi olarak 7 yaziyorsun.

en altta altini cizdigim yerdede miktar araligi cikiyor. önce en yüksek olma ihtimali olan rakam sonra en kücük olabilecek rakam mesela 11-9 yada 5-3 gibi

cikan sonuc 5 in altindaysa igne etkisi neredeyse tamamen gecmis sayilabilir yani mesela burda yaptigin hesaplamaya göre tahmini miktar 3-1 ciktiysa kan verdiysen ve kanda 5 ciktiysa büyük ihtimal bebekten oluyor.

idrar testi icinde tahmin edebilirsiniz yine 5 in altindaysa ama idrar testinin hassasligina göre degisiyor erken gebelik testleri 10 oluyor genelde hassasligi yani hcg degeri 10 u ölcüyor ondan daha düsük olursa miktara göre siliklesiyor. bu sitede hesapladiginda cikan 2-1 ise ama testte mesela rahat görülüyorsa cizgi yine büyük ihtimal bebekten.

düsük yasayanlar icinde en son kanda bakilan hcg degeri yazilanilinir catlatma ignesinin degeri yazilan yere. ona göre düsüs izlenilebilinir.

ben kendim denedim dogru cikiyor ve bu sayede dogru tahmin edebildim miktari. hamile degilim sadece 1 defa kimyasal gecirdim :KK43: gebelik olmadigi zamanda kimyasal oldugum zamanda denemistim.

elimden geldigi kadar anlatmaya calistim umarim yardimci olabilirim ve birazda olsa beklememizi kolaylastirir burasi.

anlatamadigim yer olduysa sorabilirsiniz tekrar anlatmaya calisirim.

sonuclarinizi paylasmayi unutmayin birbirimize yardimci olmaya calisalim diger arkadasimizin degerlerine göre kendimizde tahmin yürütebiliriz ne kadar cok örnek olursa o kadar iyi. sonuclarinizi böyle fotograf olarak paylasirsaniz daha kolay olur hepimiz icin. gün sayisi vs hepsi yazacagi icin karisiklik olmaz. ekran fotosu cekip atarsan güzel olur.

ben kendi sonuclarimi yazmadim baska topik altinda sohbet ediyoruz birdahaki ignede paylasacagim insallah. bu siteyi cok soran oldugu icin ayri konu actim.

iyi eglenceler ve kolay gelsin :)

site burasi:

Son düzenleme:
X