Çene Estetiği Hem burun hem çene estetiği olanlar bakabilir mi?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Oldu ve bitti...:) Acı yok ağrı yok hiç bir şey yok :)Sadece burnum kalın derili olduğu için iyileşme sürecim uzun olucak ama farkındayım problem yapmıyorum o yüzden çene çok iyi sonuç veriyor gerçekten burnumdan çok onu beğendim ya yüzüne çok farklı bir ifade katıyor ilk 2 gün sıkıntı sonra alışıyorsun canım benim ameliyatım ağır geçti ama sorun etmedim çünkü benim durumum istisnaydı inşallah seninde çok güzel olucak içini ferah tut ilk 2 gün yemek problemin olur ama boş ver rahat ol benim bugün 5. günüm şimdiden alıştım
Hâlâ aktifseniz lütfen yardım edin bana.. ne kadar tuttu ikisi birlikte ?

meraba kizlar bende burun ve cene ameliyati olmak istiyorum cenem kucuk oldugu icin gidim warmis gibi duruyo butun yorumlarinizi okudum ozellikle emre beyle ilgili olanlar dikkatimi cekti bu doktor hangi hastanededir ve ameliyat fiyati hakkinda bilgi werir misiniz yeni uye oldum fotolarinizi goremiorum

şimdiden kolay gelsin. benim arkadaşım aynı anda hem burun hem de meme ameliyatı oldu. dr. serdar bora bayraktaroğlu yaptı. yeri maslak'ta. arayıp bilgi alabilirsin. kendisi aynı zamanda cerrah..

kızlar bende cene + burun olucam ama aynı doktor olması gerekmiyor ..burun icin 9-10 bin tl fiyat aldım ancak cene dolgu mu olsun iplant mi olsun derken burun + cene beraber bir fiyat teklifi alsam cok iyi olur acikcasi maddi kısımlar bu aralar benim icin oncelik tabi cok pisman olmak istemiyorum ...önerileriniz fiyatla beraber olursa cok sevinirim ..

Evet sıvı besleniyorsun ben şu an öyleyim mesela gargaranı da yapıyorsun bir güzel hiç sorun olmuyor :)Şöyle ki bak inan benim ameliyatım çok kolay değildi kanamam çok oldu o yüzden 7 saat sürdü normalde 3 saatlik ameliyat yüzüm çok şişti ama buna rağmen sana diyorum ki büyütülcek bir şey yok istisna olmama rağmen ben bu kadar rahatsam 3 saat sürenleri düşünemiyorum zaten benim durumum binde bir görülen bir durum inşallah çok güzel geçer :) İlk 2 günün zorluğuna aldanma derim hatta bak çok daha rahat da geçebilir bünye meselesi benim karşımda bir kız vardı ben de sonra aldılar onu 3 saat de çıktı yanıma beni ziyarete geldi aman allahım dedim ne morluk var ne şişlik :) Yani tamamen bünyeyle alakalı zaten doktor çok ilgiliydi sağ olsun doktoruna güven derim :)
Buyuk gecmis olsun, kime oldun ameliyatini?

Oldu ve bitti...:) Acı yok ağrı yok hiç bir şey yok :)Sadece burnum kalın derili olduğu için iyileşme sürecim uzun olucak ama farkındayım problem yapmıyorum o yüzden çene çok iyi sonuç veriyor gerçekten burnumdan çok onu beğendim ya yüzüne çok farklı bir ifade katıyor ilk 2 gün sıkıntı sonra alışıyorsun canım benim ameliyatım ağır geçti ama sorun etmedim çünkü benim durumum istisnaydı inşallah seninde çok güzel olucak içini ferah tut ilk 2 gün yemek problemin olur ama boş ver rahat ol benim bugün 5. günüm şimdiden alıştım
Merhaba soktorunuz kimdi acaba:)Bende olmak istiyorum

bilemiyorum canım silikon protez nasıldır? ama biliyorm çene gerçekten çok zorluyor bence çene yi yaptırıken çok iyi düşünmek lazım ve daha öncede söylemiştim,keske çene olayına hiç girmeseydim..keşke bende bu konuyla ilgili iyi yorumlar yapabilseydm istersen doğa 8 cim fotolarımı göndermek istiyorum ...en azından görmüş olursun.
Çok geçmiş olaın şikayetleriniz düzeldimi acaba ve dontorunuz kim?bende olmak istiyorum çünkü

Merhaba arkadaşlar bende 18 ekimde gecen sene burun olucaktim doktorun ceneyide yapalım dedi benim alt cenem gerideydi agiz icinden kesi açılıp takilde imalat görüntü diyecek kelimem yok ama cidden çok zor bi süreç yani bazilar kolay yazmis anliyamadim ;/ hicte kolay bi ameliyat değil 6 7 ay oldum halen agrimm oluyor ve enfeksiyon kaptı cekiyorum bakalım ne olucak pskolijim alt üst olmuş halde bi ıy oluyor bi kotu oluyor anlam veremyorm

arkadaşlar bende burun ve çene ameliyyatını aynı anda oldum fakat çenemden memnun değilim,9 ay önce ..prolen mesh koyuldu fakat hala konuşurken çenemde bir gerilme şişlik ve uyuşukluk hissi var ..artık geçiceğinide düşünmüyorum..çünkü içerideki şişlik inmiyor :KK43: bilseydim hiç bulaşmazdım çene olayına

X