Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

canım ne kadar güzel bir süpriz yapmışsın.
keşke benimde böyle bir imkanım olsaydı vallahi hiç kaçırmaz bende yapardımm:))))

sağol canımmm inşallah sende evlenince yaparsın süprizlerini:1hug:

BENİM NİŞANLIMIN HEM D.GÜNÜ HEMDE 14 ŞUBAT GELİO BEN DE ÇOK KARARSIZIM ne alıcamı hala bulmadım off offf

Cnm Sedef davetiye biraz orjinal.Şöyle bir tiyatro sahnesi düşün perdeli falan.Perdeyi açınca içinde gelini kucağına almış damadı görüyorsun.Sahnenin arkası gibi görünen yerdende kağıdı çekiyorsun asıl davetiye çıkıyor.Davetiyenin sözlerinide yazayım dur.

Filmin Adı :MUTLULUK
Süresi :ÖMÜRBOYU
Başrollerde :MISRA&CAN
Bilet Ücreti :SADECE ALKIŞ

Mutluluk oyununda sahneleri birleştirdik.
Ve bugün perdeyi açıyoruz.
Tek perdelik bu oyun siz salonu terkeTtikten sonra da sürüp gidecektir.
Ve perde yaşam bizi ayırıncaya dek inmeyecektir.
Bu iki kişilik oyunun galasında birlikte olalım.
ayyy çok hoşşmuşş :)

Bencede güzel bir fikir, hatta konuşma fırsatınız varsa çaktırmadan davetiyede ne yazdırmanız gerektiğini de sorabilirsin, hayli şaşırtıcı ve güzel bir sürpriz olacak bence. :)

Bende ikimizin resmini puzzle yaptırdım.Kadife kırmızı kalp kutunun içine koydum parçaları, hediye ettim. Resimde ellerimizin birleştiği parçayı evlerinde bir yere sakladım. Bulması içinde küçük notlar koydum kutuya.Yaklaşık 1 saat notlarla boğuşup sonunda bulup birleştirmişti.:1rolleyes:
Hediyelerim ;
Cep telefonu
Traş Makinası
Kol Saati
Kol düğmesi
Gümüş bileklik
Beşiktaş forması ve Eşortmanı
Cüzdan ( ama üzerinde ismi yazılı )
Ekobellanın üzerine resimlerimizin koyulduğu yastık
Aşkımın model araba tutkusu olduğu için 1930-1960 yılları arası 10 oyuncak arabadan oluşan set

Bu yılda sevgililer gününde kocaman bir yarış pisti alacağım 2 arabalı . Evlenince bol bol oynarız beraber :1rolleyes:

Birde çok güzel birşey oldu aşkımın doğum günü kına gecemle aynı güne denk geldi. O gece tam anlamıyla süper geçecek:dance::dance:

Bende ikimizin resmini puzzle yaptırdım.Kadife kırmızı kalp kutunun içine koydum parçaları, hediye ettim. Resimde ellerimizin birleştiği parçayı evlerinde bir yere sakladım. Bulması içinde küçük notlar koydum kutuya.Yaklaşık 1 saat notlarla boğuşup sonunda bulup birleştirmişti.:1rolleyes:
Hediyelerim ;
Cep telefonu
Traş Makinası
Kol Saati
Kol düğmesi
Gümüş bileklik
Beşiktaş forması ve Eşortmanı
Cüzdan ( ama üzerinde ismi yazılı )
Ekobellanın üzerine resimlerimizin koyulduğu yastık
Aşkımın model araba tutkusu olduğu için 1930-1960 yılları arası 10 oyuncak arabadan oluşan set

Bu yılda sevgililer gününde kocaman bir yarış pisti alacağım 2 arabalı . Evlenince bol bol oynarız beraber :1rolleyes:

Birde çok güzel birşey oldu aşkımın doğum günü kına gecemle aynı güne denk geldi. O gece tam anlamıyla süper geçecek:dance::dance:

Aşkım da düğün tarihimizi benim doğum günüme yani 11 temmuza alalım demişti ama düğün salonundan dolayı ayarlayamadık 5 temmuz oldu :)

Bencede güzel bir fikir, hatta konuşma fırsatınız varsa çaktırmadan davetiyede ne yazdırmanız gerektiğini de sorabilirsin, hayli şaşırtıcı ve güzel bir sürpriz olacak bence. :)

tşk ederim cnm, inşallah güzel olur,
içine bi dörtlükden oluşan şiir yazdırmak istiyordum aslında,
ama bulamadım bişey?
henüz karar vermiş değilim.
:uhm:

eevveett güzel olurrr iyi düşünmüşsünn ama ya beğenmezse belki birlikte seçmek isterr :s
hazır konu açılmışken bende sevgililer günü için düşündüğüm hediyemi sizlerle paylaşayım :)
bayadır kutlamıyoruz aslında 14 şubatı ama bu son sevgililer günümüz :) o yüzden değişik birşet yapmak istedim...Ben müstakbel eşime gümüş ikimizin baş harfinin oldugu kol düğmesi yaptırıyorum..hem sevgililer günü işin hemde nikah günü damatlığına taksın diyee nasıl sizce?????

şöyle de bir örnek göstereyim sizlere
02835jo0.th.jpg

ECCU harika bir fikir ,neden daha önce paylaşmadın ?Bende yaptırırdım düğün için ::KK43:

süperrr hemen gümüşçüye gidip sipariş veriyorum inşallah yaparlarrr.. nişan için :asigim:

Cnm Sedef davetiye biraz orjinal.Şöyle bir tiyatro sahnesi düşün perdeli falan.Perdeyi açınca içinde gelini kucağına almış damadı görüyorsun.Sahnenin arkası gibi görünen yerdende kağıdı çekiyorsun asıl davetiye çıkıyor.Davetiyenin sözlerinide yazayım dur.

Filmin Adı :MUTLULUK
Süresi :ÖMÜRBOYU
Başrollerde :MISRA&CAN
Bilet Ücreti :SADECE ALKIŞ

Mutluluk oyununda sahneleri birleştirdik.
Ve bugün perdeyi açıyoruz.
Tek perdelik bu oyun siz salonu terkeTtikten sonra da sürüp gidecektir.
Ve perde yaşam bizi ayırıncaya dek inmeyecektir.
Bu iki kişilik oyunun galasında birlikte olalım.

Şenizmısraa seni nanaklarından kocaman öpüyom kızz bende bu hafta nişan davetiyesi bastıracagım ve bu yazı çok hoşuma gitti bir fikir oalrak kullanacagım belkide bunu yazdırırım :)))

Aşkım da düğün tarihimizi benim doğum günüme yani 11 temmuza alalım demişti ama düğün salonundan dolayı ayarlayamadık 5 temmuz oldu :)

Ne güzel Benim doğum günümde 11 Temmuz :1rolleyes: bizde düşündük ama çok ertelenecekti o zaman düğün tarihimiz . kaydirigubbakcemile5

Ne güzel Benim doğum günümde 11 Temmuz :1rolleyes: bizde düşündük ama çok ertelenecekti o zaman düğün tarihimiz . kaydirigubbakcemile5

11 temmuz olsa çok hoş olacaktı düşünsene doğum gününde yeniden doğuyosun,
yeni bi hayata başlıyosun çok anlamlı bence :)
ama kısmet napalım?
senin düğün tarihin ne zaman;?

Edda cım neden olmasın yazdır cnm.Birkaç yerinde değişiklik yapsan iyi olur ama nişan olduğu için.Oyunun ilk gösterimi yada ilk sahnesi gibi mesela

Edda cım neden olmasın yazdır cnm.Birkaç yerinde değişiklik yapsan iyi olur ama nişan olduğu için.Oyunun ilk gösterimi yada ilk sahnesi gibi mesela

yaaaa mısra sen benim davetiyemi çalmışsın Çok üzgünüm çoook :mymeka: bende ondan yaptırıcam.ama ailelere haksızlık olmasın diye bide sponsorlar bölümü yapıcam bide bilet ücreti bölümü farklı olacak şöyle ki

sponsorlar:sever ve öztürk ailesi
bilet ücreti:bol keseden altın
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ne kadar yüzsüzüz demi.ama herkes biliyo bizim altınlarla iş kuracağımızı.

Bu geçen sene aşkıma yaptığım hediye. kutunun yapımı dahil tüm süslemesi bana ait...
hediyem1ly5.jpg

içinde ise bir adet boxer vardı:))) espirili bir hediye olsun istedim. o dönem internette bu tarz boxerlar yapan bir site vardı. aşkımında tayini marmarise çıkınca tek paçasına şöyle yazdırdım...
rus kızlar avcunu yalasın serhat beni seviyooo...:)))))) vede bir adette çikolata vardı içinde...
hediyem2of9.jpg

guzel fikirler var kizlar :lepi:
ama demeden gecemicem bu resminizin ciktigi kupa bardaklar pazillar cok demode oldu artik cok duyuldu orjinal degil bence tabi

arkadaşlar ben nişanlımın doğum gününde çok özel şeyler olsun diye düşünmüştüm.
bir arkadaşın evinde projektör var ve biz toplanır 1-2 ayda bir sinema partisi veririz. bende bunu düşünerek güzel bi film hazırladım onun ve benim resimlerimden güzelde bir doğum günü şarkısı seçtim onu sevdiğimi söyleyen yazılarla birlikte. bir filmin 10. dk sına yerleştirdik.
onun bu günden haberi yoktu. herşey her zamanki gibiydi kimse renk vermedi.
başladık izlemeye 10.dk da bizim film girdi herkes alkışladı dans ettik diğer arkadaşlarda bize eşlik ettiler. pastayı getirdik. ve hediye olarakta plaket yaptırmıştım. herkese çok değişik gelmişti. oda çok ilginç buldu fiyatıda çok uygun oluyor. 22 tl ye yaptırdım.
doğum günü için yada sevgililer günü için fikir olabilir hihoyyyt

plaketi nasıl ve nereye yaptırdın canım

şu kupa su ile dolduruncada ikimizin resmi çıkması çok hoşuma gitti.internetten bulamadım.nerden yaptırabilirim fikri olan var mı.

X