Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

kızlar ya çikolata ve polar düşünmüştüm ya şimdi aklıma başka bişey takıldı..bugün biz aşkımla spor ayakkabı bakmıştık..hem ona hem bana aynı model onları mı alsam ikimiza yoksa çikolata ve polar mı bana bişiy söleyin yine kararsız kaldım =)

bence sadece çikolata derim :) ilgiyi her zaman tek bişeyin üzerine çekmek iyidir
insan daha çok bişeyler alayım istiyor o da olsun bu da olsun diye,
ama daha kısmet olursa önünüzde nice sevgililer günü doğum günleri var,
herşeyi .alıp bitirmek yerine tek hediye daha doğru gibi.?
Bunda çikolata al, diğerinde de spor ayakkabıları bi sonrakine poları?
kaydirigubbakcemile

daha önceden uyguladığım belki birilerinin yapmak isteyeceği birkaç şey var,
sevgilimin doğum günüydü, çok değişik bir hediye olsun istedim ve ona bir kutu hazırladım
kutu dediğim büyük hasırdan kapaklı sepet tarzı birşey ayakkabı kutusunun 2-3 katı büyüklüğünde düşünün..
kutunun içine tek tek ayrı ayrı paketlenmiş hediyeler aldım, ama öyle rastgele ne geçerse elime doldurmadım,
anlamlı olan birbiriyle bağlantılı şeyler,
Mesela bir çerçevenin içine kendi resmimi koydum, paketledim.(üzerine gözün benden başkasını görmesin diye yazdım)
Bi tane minicik gelinlik giymiş biblo bebek aldım paketledim ( üzerine gelinin olmak istiyorum yazılı bi not koydum)
Bi kitap aldım, içinde aşk şiirleri olan (üzerine bundan sonra hep güzel şeyler okuman için yazdım)
Bizim için anlamlı olabilecek şarkılardan bir müzik cdsi hazırladım (üzerine bundan sonra hep güzel sesler duy diye yazdım)
Aşk filmi aldım ( seninle birlikte sarılarak izlemek isterdim yazdım)
Kendi parfümümü koydum ( senden baykası koklamasın yazdım)
minicik çikolatalar serpiştirdim kutuya ( ağzın hep tatlı kalsın yazdım)
nazar boncukları serpiştirdim ( o ğüzel yüreğine nazar değmesin yazdım )
bi de kullanılmış bir silgi koydum,
aramız bozuktu o aralar birazcık,
silgiye de şöyle bir not yazdım, bu silginin birazını ben kullandım, geçmişte yaptığım hataları silmek için,
belki sende kullanmak istersin, aklındaki kötü anıları silersin diye kutuya bunu da koydum dedim
şimdilik hatırladıklarım bu kadar :)
bi dü güzel aşk mektubu yazmıştım.
umarım birilerinin işine yarar

sevgilimin doğum günüydü, çok değişik bir hediye olsun istedim ve ona bir kutu hazırladım
kutu dediğim büyük hasırdan kapaklı sepet tarzı birşey ayakkabı kutusunun 2-3 katı büyüklüğünde düşünün..
kutunun içine tek tek ayrı ayrı paketlenmiş hediyeler aldım, ama öyle rastgele ne geçerse elime doldurmadım,
Mesela bir çerçevenin içine kendi resmimi koydum, paketledim.(üzerine gözün benden başkasını görmesin diye yazdım)
Bi tane minicik gelinlik giymiş biblo bebek aldım paketledim ( üzerine gelinin olmak istiyorum yazılı bi not koydum)
Bi kitap aldım, içinde aşk şiirleri olan (üzerine bundan sonra hep güzel şeyler okuman için yazdım)
Bizim için anlamlı olabilecek şarkılardan bir müzik cdsi hazırladım (üzerine bundan sonra hep güzel sesler duy diye yazdım)
silgiye de şöyle bir not yazdım, bu silginin birazını ben kullandım, geçmişte yaptığım hataları silmek için,
belki sende kullanmak istersin, aklındaki kötü anıları silersin diye kutuya bunu da koydum dedim

Kız bu ne ince fikirli bir hediye , yaratıcılığına hayran kaldım :1rolleyes: valla bana böyle bir şey yapılsaydı diye düşündüm çok heyecanlandım. Bu süprizinden esinlenebilirmiyim tatlişimm. Düğün arifemizde güzel olacağını düşünüyorummm a.s.

Kız bu ne ince fikirli bir hediye , yaratıcılığına hayran kaldım :1rolleyes: valla bana böyle bir şey yapılsaydı diye düşündüm çok heyecanlandım. Bu süprizinden esinlenebilirmiyim tatlişimm. Düğün arifemizde güzel olacağını düşünüyorummm a.s.

tabi ki esinlenebilirsin tatlımmm :) zaten ben onun için yazdım birilerine fikir olsun diye
tşk ederim ayrıca beğenin için
:enbuyukkk:

ay gerçekten harika ya çok hoş olmuşş:s yazdığın yazılar çok güsel anlamlar katmış o küçük hediyelere.bu fikri saklayıp aşkıma doğum gününde yapıcam amaa taaa aralıkta artık dha çok var..ama belkide özel bi gün olmasada bunu hazırlayıp verebilirim aşkıma çünkü çok hoşuma gitti..saol gülçinn :KK66:

inSANlrın HAYatı Küsüp ne ZMn herşey iSTEidim gibİİ OLucak !!
deDİİm zmNDA çıkTIN karşıMA ;
HErşeyimİ deiĞişti;
BU kDr muTLu olABİlcEMİ
UZun zmNDIr düşünmeMİŞTİM İNAn aşKIMm
seN O Kdr tatlISINKİ sözCÜKLERle iFAde
ediLMİJEK kdr
HhayATMın tümÜ OLDun
cANım oLDUN HAYata sıKI saRILmM İÇin en gÜSEL
SEbep OLDUN!
SEn bnİm herşeYİMSİN
HEpte ölE KAlıcaksın...
seNİ ÇOok sewiYORUM AŞKıIm.......

Dünyaya mutlu gözlerle bakmak aslında hiç zor değilmiş.
Seni tanıdım ya mutluyum, kalbimde bir umut bir sevgi bir delice sevda var…
Zor olanı kolaylaştırmayı, Kötü düşünceleri iyiye cevirmeyi hatta ağlamak yerine
Gülmeyi senden öğrendim ben sevgilim…
Hayatta yorulmak yerine her şeyden ders almayı, Sadece sevmek degilde aslında sevilmeninde nasıl bir duygu olduğunu senden öğrendim ben sevgilim…
Beklemenin aslında hiçte zor olmadığını sabır gerektirdiğini,
Özlemenin ve özlenmenin tadını,
Hasretin gün geçtikce büyük bir sevgiye dönüştüğünü sende öğredim ben sevgilim…
İmkansız diye bir şeyin olmadığını aslında bütün imkanları kendimizin
yarattığını sende öğrendim ben sevgilim…

(MutLu OlMaYı SeNLe ÖgReNdiM)

Her şeyimle ; söz verdik bir ömür boyu hayatı
beraber geçireceğiz diye
Her nefesimde seni anıyorum,her uyanışımda seni görüyorum gözlerimde,her adını andığımda kalbim daha hızlı çarpıyor. Seni buldum ben. Beni hayata bağladın, beni benden aldın, biz yaptın ilk defa böyle oldum.Böyle bir sevginin olduğuna inanamazdım ben ama Sen bunu bana yaşattın. Sen Benimsin diyorum ya herşeyimsin. Sensiz ben hiçbir şeyim. Bana gelen her şey senden gelsin herşeyim ruhum . .seni çok ama çok seviyorum

Seni sevmek, bana hayatın ne kadar anlamlı, nefes alıp verişimin bana verilmiş kocaman bir hediye olduğunu gösterdi.
Sabahları yeni güne kocaman bir gülümsemeyle başlamanın tadına vardım.
Hiç bir zaman bir anlam yüklemeyi başaramadığım yıldızların hepsinin artık başka başka bir sürü anlamı var.
Onlara her baktığımda;
birsinde gözlerini, birisinde gülüşünü, bir diğerinde ise senin bana hediye ettiğin yaşama sevincimi görüyorum.
Ve onlara her baktığımda Allah’ıma binlerce defa şükrediyorum.
Beni senin gibi bir hediyeyle mükafatlandırdığı ve seni hayatıma soktuğu için... İnsanın hayatta kendini şanslı hissetmesi kadar güzel bir şey olamaz herhalde! Benim de kendimi şanslı hissetmemi sağlayan sensin. Senin sevgin...
Sen doğan yeni günüme en büyük sebepsin. Seni sevmek, sanki bütün dünyaya kafa tutmak, bütün kötü şeyleri pembe görmek...
Hoş sen yanımda olduktan sonra gerekirse dünyaya da kafa tutarım. Bilirim ki sevgin, aşkın yanımda.
Bilirim ki düşsem de, yenilsem de beni kaldıracak olan eller senin ellerin... korkmam bu yüzden.
Çünkü sevmenin ne kadar güçlü, ne kadar yüce bir duygu olduğunu sen öğretin bana...
Seninle birlikte yeniden doğdum ben, seninle emekledim, seninle yürüdüm, ilk sözcüklerimi senin yanında söyledim.
ilk göz yaşlarımı senin için döktüm.
Anlayacağın hayatımı seninle en baştan yaşadım, her şeyi sende temize çektim ben. Hatalarımı, günahlarımı, aşklarımı...
Ben senin gözlerinin içinde boğulmaya razıyım.
Yeter ki bana olan sevgin, aşkın eksilmesin dilinden...

Yaşama,sebebimsin bu karmaşık dünyada,
Nefesimsin soluk soluk tertemiz dağ havası gibi içime çektiğim....
Bir çocuk masumiyetiyle beni sürekli gözünden sakınır gibi koruyan Anamsın Babamsın.
Yoldaşımsın ,
Sırdaşımsın ,
Her derdime ortak olan...
Sevdiğimsin...
Nefesimsin...
Ruh eşimsin..
Ama rahat değilsin yeterince,
Bunu biliyorum. bir şeyler aklını deşiyor.
Kalbine bir sızı veriyor olmalı o son sözlerim,
hareketlerim...
Benim sevgi sağanağımda ıslanmadan yürümeyi başaranlardansın
Sen birtanem..
Yangınımsın sensiz gecelerde beni yakan,
Sabrımsın sensiz saatlerde teselli veren,
Mutluluğumsun,
Umudumsun uzaklardan bana nefes gibi içimde dolanan,
Damarımdaki kansın sıcacık içimde dolanan,
Çarpan kalbimdesin her an her dakika hissettiğim...
Yalnızlığımın yaşamla kırılma noktasında ve pes edeceğim o kötü anlarımda karşıma çıkıp bana hayatı sevdiren ve yaşanılası yapansın sen.
Gecenin tam ortasında yüreğim haykırıyorsa seni susmalı evren,
hiçbir ses yüreğimden daha anlamlı ve derin konuşamaz ki bu saatlerde.
Dinle hayatımın candamarı,
Sen dinle beni.
Yüreğinin kapılarını arala biz seninle konuşmadan anlaşabiliyoruz sadece Beni hisset bu gece...
yüreğini verdiğin ben,
sana mühimmat taşımak istiyorum,
bu bir türlü içinden çıkamadığın ve hep bir savaş verdiğin sevdamıza... usulca öperek özlerimden..
düşlerimi alsana kollarına....
sabaha az kaldı küçüğüm.. ınandığın zaman aşk’a..kıskanırsın..
kıskandığın an’da..
Zaten aşksın..
Benim aşkım..
Sende farklı bir tarafı var hayatın..
Farklı bir yüzü..
Daha farklı bir tadı..
Eskimeyen..
Hiç eskitmeyen..
Hep beni sevdiğini haykıran..
Seni Seviyorum..

Sen benim tutkularımsın
Sen benim sevdalarımsın
Kuruyan toprağımda nemsin
Susuzluğumda suyumsun
Gönül bahçemde çiçeğim
Sen benim canımsın.
Sen benim umutlarımsın
Aşk odağımda aşkımsın
Kalbimin atışlarısın
Damarlarımda can suyum
Sen yaşam kaynağımsın
Sen benim canımsın.
Geceleri hayallerimsin
Gündüzleri özlemimsin
Gönül karanlığımda ışığım
Sen benim hayatımsın
Sen benim canımsın

bunların bazılarını ben yazdım bazıları netten belki bunlarda işinize yarar =)

harikasınnn fikrini çaldım haberin olsun cnm süperrrrrr:lepi:

Bu geçen sene aşkıma yaptığım hediye. kutunun yapımı dahil tüm süslemesi bana ait...
hediyem1ly5.jpg

içinde ise bir adet boxer vardı:))) espirili bir hediye olsun istedim. o dönem internette bu tarz boxerlar yapan bir site vardı. aşkımında tayini marmarise çıkınca tek paçasına şöyle yazdırdım...
rus kızlar avcunu yalasın serhat beni seviyooo...:)))))) vede bir adette çikolata vardı içinde...
hediyem2of9.jpg

işte yine burcu ve işde yine benim hayranlığım..canım süpersin yine ne diyim..bu fikrinide aynen indiregandi yaptım 14 şubatta sanırım kırmızı bi boxer uzerine uygulıycam..bu tşhrtlere baskı yapanalr sanırım yapabilirler..ama yazı konusunda kararsız kaldım:roflol:

bende yaptığım bi iki süprizi söyleyim

hani bildiğiniz film posterleri varya..50 ilk öpücük filmini bilirsiniz..biz ilk o filmi izlemiştik birlikde ve ben geçen yılbaşı hediyesi olarak 2007de yani o film afişinin yüzlerine kendi yüzlerimizi koydurttum..oynayanların isimlernde kendi isimlerimiz ve arkadaşlarımızın isimleri ile değişttrdim ve kocaman bastırmıştım.

bir diğer hediyemde kendim kitapcık yaptım..fotolarımızdan yazılarımızdan oluşan her yazının arkasından o yazıyı destelyecek bi fotomuzu koydum..

bi doğum günündede böyle yaşı sandalyesine oturmuş bi dedecik biblosu almıştım..kutuya koydum ve içinede bi not yazdım..tonton bir dede olup sandalyene oturduğunda içini huzur yüzünü gülümsemeyle doldurcak güzell yıllar geçirmeni diliyorum aşkım yazdım..küçük bişidi ama o ara param yoktu :roflol:

Kızlar gülçincim hazırlanan kutudan bahsetmiş bende bir sene kutu hazırlamıştım fotolarını ekliyim dedim...
bu kutunun kendisi carfurdan almıştım...
dsc07041re2.jpg

bunlarda içine koyduklarım: bu kurbişleri kendim yaptım...
dsc05973it3.jpg

dsc07034si9.jpg

bu bardağı kütahya üniversitesinde okuyan bir arkadaşıma sipariş etmiştim o yaptırıp yollamıştı sağolsun..bende içine kalp jelibonlar doldurup öyle paketledim..
dsc07035uh5.jpg

bu çikolatalar isviçre çikolatasıymış sagradan aldım... gene kalp...
dsc07037sv1.jpg

ve en zoru olan slayt gösterisi... onunla yaklaşık 15 gün uğraştım içime sinsin diye. keşke video eklemeyi bilseydim kesinlikle izlemenizi isterdim kızlar. sonra bir cd kutusu aldım birde ikimizin en sevdiğim fotosunu bastırtıp film kapağı gibi yaptım. işte cd kutusu bu
dsc07036jv0.jpg

ve tabi olmazsa olmaz mumlar
dsc07038su3.jpg

buda toplu halde bir görünüş ayrıca kırmızı kağıda birde mektup yazmıştım...
dsc07039ek1.jpg

umarım yardımcı olur arkadaşlar. işte daha sonra marmarise yollaması için kız kardeşime verdim. ancak onlar aşkımla zaten planı kurmuşlar meğer aşkım izin alıp gelecekmiş sevgililer gününe kardeşimde o yüzden postamayıp iş yerinde saklamış. aşkım gelip süpriz yapınca kardeşimde al kendi ver hedyeni diye çıkardı:)))))))))))))

Son düzenleme:
ay kızlar ya deve gözü gibi çıkmış idare edin )))) birde toplu resmi kaldırdım çünkü mektupta neler yazdığı birebir okunuyordu:))))))))))))))))))))))))))))

tobicim bende film afişi olayınııı çok seviyorum çok orjinal buluyorum ama bna yapmak nasip olmadı tatlım. ilerde de evine asarsın
bence süper orjinal bir fikir....

bu arada kopyalamayın kızlar tek tek küçültücemmm...

burcu şu an böyle oldum:1shok:
o cd üzerindeki foto ne öyle valla ben açıklamayı okumadan film aldın sandım.maşallah..

mektubu okudum naberrrrrrr:jeyyar:

ay gerçekten harika ya çok hoş olmuşş:s yazdığın yazılar çok güsel anlamlar katmış o küçük hediyelere.bu fikri saklayıp aşkıma doğum gününde yapıcam amaa taaa aralıkta artık dha çok var..ama belkide özel bi gün olmasada bunu hazırlayıp verebilirim aşkıma çünkü çok hoşuma gitti..saol gülçinn :KK66:

rica ederim, paylaşmak güzel bi duygu,
benim için çok özel bi hediye, ve gerçekten anlamlı olduğunu düşünüyorum

burcu şu an böyle oldum:1shok:
o cd üzerindeki foto ne öyle valla ben açıklamayı okumadan film aldın sandım.maşallah..

mektubu okudum naberrrrrrr:jeyyar:

senden kaçmayacağını biliyordum :roflol: hemen kaldırdım ama okumuşsun.... :roflol:
sni gidi seniiii :eek:klava:
şaka bir yana bildiğin aşk sözcüklerinden başka bir şey yoktu içinde sen okusan ne oalcak balım... :1hug:
beğenmene ise çok sevindim tatlımm Şeniz

rica ederim, paylaşmak güzel bi duygu,
benim için çok özel bi hediye, ve gerçekten anlamlı olduğunu düşünüyorum

Tatlım birşey soracağım çok merak ettim :1rolleyes: Özel olacaksa cevap vermeye bilirsin. Bu hediyelri verdikten sonra nasıl bir tepki verdi.. Merak ettim napim :eek:

işte yine burcu ve işde yine benim hayranlığım..canım süpersin yine ne diyim..bu fikrinide aynen indiregandi yaptım 14 şubatta sanırım kırmızı bi boxer uzerine uygulıycam..bu tşhrtlere baskı yapanalr sanırım yapabilirler..ama yazı konusunda kararsız kaldım:roflol:

bende yaptığım bi iki süprizi söyleyim

hani bildiğiniz film posterleri varya..50 ilk öpücük filmini bilirsiniz..biz ilk o filmi izlemiştik birlikde ve ben geçen yılbaşı hediyesi olarak 2007de yani o film afişinin yüzlerine kendi yüzlerimizi koydurttum..oynayanların isimlernde kendi isimlerimiz ve arkadaşlarımızın isimleri ile değişttrdim ve kocaman bastırmıştım.

bir diğer hediyemde kendim kitapcık yaptım..fotolarımızdan yazılarımızdan oluşan her yazının arkasından o yazıyı destelyecek bi fotomuzu koydum..

bi doğum günündede böyle yaşı sandalyesine oturmuş bi dedecik biblosu almıştım..kutuya koydum ve içinede bi not yazdım..tonton bir dede olup sandalyene oturduğunda içini huzur yüzünü gülümsemeyle doldurcak güzell yıllar geçirmeni diliyorum aşkım yazdım..küçük bişidi ama o ara param yoktu :roflol:

ayyy çok hoş, dedecik fikri, ilginç başka bi notta yazılabilir,mesela " böyle yaşlı bi dedecik olduğunda da yanında ellerini tutuyr olucam aşkım" falan diye :)

Tatlım birşey soracağım çok merak ettim :1rolleyes: Özel olacaksa cevap vermeye bilirsin. Bu hediyelri verdikten sonra nasıl bir tepki verdi.. Merak ettim napim :eek:

aslına özel biraz ama :smiley-cool: inanamayacağın kadar etkili oldu esracım,
olumlu etkisi olmaması tuhaf olurdu, çok emek ve incelik isteyen bir hediye
kendim yaptım diye söylemiyorum ama senden başka kimsenin ona veremeyeceği birşey, özel yani :)

Gülçincim sen beğenmedin mi benim kutumu canım topiğin sahibi olarak yorum yapmadın dasırnaşık şey

X