Hem ohss hem hamilelik

Erken de olabilir 12 gün sürüyor yerleşme 14. Günden sonra pozitife dönen arkadaşlar var az bi kaç gün daha sabret 🤲🏻🤍
Kırmızı lekelenme var bugünde hatta testi yaparken idrarla karıştı etkiler mi acaba testi adet mi olucam bu kanama neyin nesi kafam çok karıştı canım ya

Kırmızı lekelenme var bugünde hatta testi yaparken idrarla karıştı etkiler mi acaba testi adet mi olucam bu kanama neyin nesi kafam çok karıştı canım ya
Adet için çook erken canım benim yerkesme kanamsıdır ve cocuk tutunmadan beta artmıyor ve beta belli düzeyde artmadan asla idrar testine düşmüyor belkide daha yeni yerlesiyor bebek 🥰

Adet için çook erken canım benim yerkesme kanamsıdır ve cocuk tutunmadan beta artmıyor ve beta belli düzeyde artmadan asla idrar testine düşmüyor belkide daha yeni yerlesiyor bebek 🥰
Ya canım benim ne kadar pozitifsin umut veriyorsun bana allah senden razı olsun. Eşimde çok erken yapmışsın çıkmaz daha idrarda diyor ama yerleşme kanaması kırmızı olur mu ki ben hemen moral bozmaya başlıyorum ya

Testimede bi baksana canım

Eklentiler

• IMG_2684.jpeg
    IMG_2684.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba arkadaşlar transferimin 3. Gunu karnım sismeye başladı ve doktoruma gittik hafif ohss dedi sivi kisitladi idrarini takip et dedi idrar çıkışı önemli dedi gebelik tutarsa ileri gidebilir dedi. Ertesi gün 5 aylık hamile gibi olmuştum kusma ile birlikte doktora gittik ve karnimdaki sivi giderek artıyormus beta testim de pozitif çıkmıştı sevinsek mi üzülsek mi bilemedik çünkü resmen boğuluyor gibiydim doktor geçecek geçmezse zeynep kamilin açiline başvurun dedi ve o gece acillik oldum resmen çok kotuydum hemen yatış yaptılar 10 kg almışım bel çevrem normal bel çevremden 15 cm fazlaydı nefes alamıyorum sürekli kusuyorum çok çok kötüydü hemen sonda taktılar iki gün takip ettiler serumla ama solunum sesleri kötü olunca vajinal yoldan girip 2 lt sivi boşalttılar o sivi boşaltmaa çok ağrılı geçse de beni sadece 1 gün rahatlattı ertesi gün tekrar karnıma igne batırarak 3 lt sivi boşalttılar toplamda 6 gün hastanede kaldıktan sonra taburcu oldum ama tamamen iyileşerek değil beta arttıkça bu süreç uzayacak dediler gerçekten de dedikleri gibi oldu şuan 10 gündür evdeyim kusmam yok ama karnım hala 7 aylık hamile gibiyim ve ikizlerime hamileyim bu süreci yakın zamanda geçirip atlatan ve bana güzel tecrübeleri ile destek olabilecek olan var mı o kadar ihtiyacım var ki her günüm ağlamak ile geçiyor ben ilk zamanlarımı hiç böyle hayal etmemiştim yediğim içtiğim yaptığım hiç bir şeyden keyif almıyorum eşim üzülmesin artık diye kendimi her şeye zorluyorum.. ne zaman geçecek bu günler her anım dua ile geçiyor
Ben bu "ohsss"u seksle ilgili OHŞ gibi bişey sanıyorum peşinden de gebelik konusu açılınca. Ve doğrusunu ısrarla öğrenmeyecegim. Aklımda öyle kalsın.

Ya canım benim ne kadar pozitifsin umut veriyorsun bana allah senden razı olsun. Eşimde çok erken yapmışsın çıkmaz daha idrarda diyor ama yerleşme kanaması kırmızı olur mu ki ben hemen moral bozmaya başlıyorum ya
Senden de Allah razı olsun inan boş umut vermek değil amacım ama yerleşmedir daha belki umudunu kaybetme inan ❤️ yerlesme bende hiiç olmadı inann ne desem yalan olur adete benzer değilse yerlesmedir diyorlar normalde adetine ne kadar var ? Ve ince çizgi var bak bende atmıştım ona tekrar göz at kuruma çizgisi değilse hemen cektiysen olabilir cok erken daha ❤🥰

Senden de Allah razı olsun inan boş umut vermek değil amacım ama yerleşmedir daha belki umudunu kaybetme inan ❤️ yerlesme bende hiiç olmadı inann ne desem yalan olur adete benzer değilse yerlesmedir diyorlar normalde adetine ne kadar var ? Ve ince çizgi var bak bende atmıştım ona tekrar göz at kuruma çizgisi değilse hemen cektiysen olabilir cok erken daha ❤🥰
Hemende çekmedim ya sonradan çektim hiç bişi göremeyince bırakmıştım hala bi şey göremiyorum gibi adet günümde şöyle benim normal adet döngüme göre daha 1 hafta var ama çatlatma iğnesi ni erken oldum sonuçta değişmiştir adet tarihim

Hemende çekmedim ya sonradan çektim hiç bişi göremeyince bırakmıştım hala bi şey göremiyorum gibi adet günümde şöyle benim normal adet döngüme göre daha 1 hafta var ama çatlatma iğnesi ni erken oldum sonuçta değişmiştir adet tarihim
Adet tarihini öne cekmez canım çatlatma hatta benim adet söktürücüyle geldi düzenli oluyorsanız yine aynı zamanda olur

İğneden sonra 14 aşılamadan sonra 12 gün canım adet gibi hissediyorum artık yerleşme bu kadar devam etmezdi bence kırmızı renk bi de
Genelde herkes aşılamada geç adet oluyor hatta ama insallah adet değildir istersen bi doktoruna git muane ol belki farklı bir durumdur müdale gerektirir herseyi zamanında yapmak lazım

Genelde herkes aşılamada geç adet oluyor hatta ama insallah adet değildir istersen bi doktoruna git muane ol belki farklı bir durumdur müdale gerektirir herseyi zamanında yapmak lazım
Haftasonu ya canım yarın giderim ben aşılama ilk defa oluyorum ama daha önce 4 kez çatlatma iğnesi oldum hep 15-16.günlerde adet oldum o yüzden yine olabilir diye düşündüm gecede iki üç damla şeklinde gelmiş çok değişik

X