Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

ben okuyorum problem yok:KK34:

Yok bebem sorun olduğundan değil, hergün sayıları azar azar da olsa eklersek belki erkenden biter diğer arkadaşa geçeriz hemen. Ben sizin haricinizde de epey kişiye dağıttığım için sizlerin sayısına da el atmayı düşünüyom zorlanmayın diye :KK9:

1. perican55 -> 404 okunacak , 404 okundu bitti

2. ilknur46 -> 404 oknacak , 100 okundu

3. Emily_bostonci -> 4o4 okunacak

4. ademelmas33 -> 404 okunacak , 200 okundu

5. tolin -> 404 okunacak

6. yedinoktabes -> 404 okunacak , 41 okundu

7. Hellowomen -> 404 okunacak 242 okundu

8. Kelebekcim - > 404 okunacak , 255 okundu

9. Nara87 -> 404 okunacak

10. DeryaDeniz28 -> 404 okunacak , 140 okundu

11. MissCherryBlossom -> 404 okunacak , 100 okundu

Okunan Sayımız : 1482 Kalan Sayımız : 2962

Son düzenleme:

4. ademelmas33 -> 404 okunacak , 199 okundu

5. tolin -> 404 okunacak

6. yedinoktabes -> 404 okunacak , 41 okundu

7. Hellowomen -> 404 okunacak 217 okundu

Okunan Sayımız : 1456 Kalan Sayımız : 2988

Ayy 199 da kalmış 200 yqp canim okuyum da

samsung Galaxy s3mini

bir mu`min, cok onemli bir isinin yaplmasini veya devamli belanın ortadan kalkmasina vesile olmasi icin salat-i tefriciyye`yi 4444 defa okumalıdır. Hiç suphesiz ki, cenab-i hakk, kulunun niyyet ettigi seye onu muvaffak kılar, matlubuna ulastırır.
Her gün 41 defa okuyan kimsenin kalbinden allahu tela s1k1ntıyı giderir, bagıi islerini acar ve gelecek zararları ondan uzaklastirir. Butun islerini kolaylastirir. Rızkına bolluk verir.”

seyh muhammed tunusi kuddise sirruhu soyle buyurmuslardir:
“kim salat-i tefriciyye`yi her gun 21 defa okursa, sanki rızkı semadan yagmur gibi yagar, yerden de nebatat gibi biter.”

bu salavat-i serifeyi hulus-u kalb ıle

gunde 100 defa okumaya devam eden maksadina ulasir, arzu ettigi şeye nail olur.
Gunde 100 defa okumaya devam eden kimse, hatır ve hayaline gelmeyen şeylere nail olur.
Gunde 4444 kere okuyan, idam mahkumu bile olsa, allahu teala`nın izniyle kurtulur.
Hastaya okunmaya devam edilirse, allahu tealanin izniyle şifa bulur.
Bu salavat- serifeye devam edenler, her turlu düsmanların şerrinden allahu teala’nın izniyle kurtulur.

Bu salavat-i serife soyle okunur
önce, ihlasla, 21 defa: “estagfirullah el aziym ve etubu ileyh” diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyyet edilir. Mesela; ” borcumdan kurtar, sınıfimı geçeyim, davam kazanayım…” diye niyyet edilir.
Sonra: “euzu billahiminesseytanirracim, bismillahi`r-rahmani`r-rahim” denir.
Sonra, salavat-i serife okunmaya baslanır.
Okunacak adedin tam olmasina dikkat etmek gerekir. çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

Okunacak salavat budur,
allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

pericim :KK3::KK3:
Bende sana yardım etmek isterim sayfaları okuyamdım kaçtasın şu an ve kaç tane okursam faydam olur..
Allah gönlüne göre versin ilk önce senin işi halledelim sonra benim için de okuruz dimi :KK16:

pericim :KK3::KK3:
Bende sana yardım etmek isterim sayfaları okuyamdım kaçtasın şu an ve kaç tane okursam faydam olur..
Allah gönlüne göre versin ilk önce senin işi halledelim sonra benim için de okuruz dimi :KK16:

Canımsıııııııın :KK16:

Tatlım duamda senin de duanın olmasını çok isterim. Ben sana sayı vermeyeyim gülüm sen gün içinde ne kadar çekersen buraya yaz eksiği olan arkadaşlarınkine ilave ederiz. Diğer turda sen de katılırsın bize senin için de okuruz sıran gelince canım.

canımsıııııııın :KK16:

Tatlım duamda senin de duanın olmasını çok isterim. Ben sana sayı vermeyeyim gülüm sen gün içinde ne kadar çekersen buraya yaz eksiği olan arkadaşlarınkine ilave ederiz. Diğer turda sen de katılırsın bize senin için de okuruz sıran gelince canım.

olur mu öyle şey pericim seninki daha acil bi dilek onun için büyük bi memenuniyetle okurum :KK19:
şu reglım bitsin banyomu yapıyım okumaya başlarım ve bildiririm kaç tane okuduğumu :nazar:
Saolasın allah razı olsun canım benim :KK16:

4. ademelmas33 -> 404 okunacak , 200 okundu

5. tolin -> 404 okunacak

6. yedinoktabes -> 404 okunacak , 180 okundu

7. Hellowomen -> 404 okunacak 404 okundu bitti

12. DoLmA -> bu tur okudukları eksik olanlara eklenecek, diğer tur bize katılacak
Okunan Sayımız : 1783 Kalan Sayımız : 2661

olur mu öyle şey pericim seninki daha acil bi dilek onun için büyük bi memenuniyetle okurum :KK19:
şu reglım bitsin banyomu yapıyım okumaya başlarım ve bildiririm kaç tane okuduğumu :nazar:
Saolasın allah razı olsun canım benim :KK16:

Ne demek canım benim seni her zaman görmek isterim, bu arada regl iken de okunabilir selavat

ne demek canım benim seni her zaman görmek isterim, bu arada regl iken de okunabilir selavat

aaa gerçek mi o zaman boş duracağıma ben bugün okuyayım sana :KK55:
Sınavım bitti bugün ama pek iç açıcı değildi onun sıkıntısı var içimde..
Daha da sınavım var ama temmuzda..
Bugün kendime izin vereyim

ne demek canım benim seni her zaman görmek isterim, bu arada regl iken de okunabilir selavat

bu arada ben 100 tane okurum bugün :KK17:
Onca çokça okumuşlar benimkide az oldu ama başlangıç olarak bi deniyim uzun bi dua ancak 100 okurum pericim kusura bakma :KK30:

bu arada ben 100 tane okurum bugün :KK17:
Onca çokça okumuşlar benimkide az oldu ama başlangıç olarak bi deniyim uzun bi dua ancak 100 okurum pericim kusura bakma :KK30:

Olur mu hiç öyle şey canım benim, sen okuduğun sayıyı okudum diye yaz ben listeye ilave ederim

X