Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

kendmi kaybetmiş olabilirim :KK70: sevgililer günü hediyem :KK70:

upload_2017-2-10_16-1-15.png

Kilo bildirimim :KK31::KK31:

Rumuz: ozlemm1990
Diyet:karışık
Baş.Tarihi: 14 kasım 2016
Baş.kilo: 84 kg
Geçen hafta: 74.5
Bu hafta: 72.3 :KK71::KK71:
Fark: - 2.200:KK71:
% : - 2.953:KK71:
Spor: yürüyüş
Ilk hedef: 70

Geçen hafta +yı görmem iyi oldu sanırım kırılma noktam oldu çok mutluyum:KK73::KK73::KK73:
Tam gaz devam :KK73:
Tebrikler canım çok iyisin valla insallah devamı gelecek

bende çok güldüm yaaaaa kızına:KK70::KK70::KK70::KK70:görüyomusun anaammmm etçii bunlar benim kızda sabah sabah lahmacun yedi
gelemedim sersumcum eşimle iş görüşmelerine gididiyoruz tam sezonu inşallah birisi olur o yüzden gelemedim canım:KK74:

geldim geldim canım :KK36:

:KK9::KK9::KK9:1.miz belli oldu :nazar:
Teşekkür ederim canım. Hepimiz vericez inşallah

Teşekkür ederim canım.
Evet yapınca yemek istiyoruz ama napalim yapmasak ta olmuyor ne yazıkki çocuklar var eşimiz. 1, 2 taneden bişey olmaz bence abartmadiktan sonra.
Aynen canm aslinda ne guzel moral verdin bazen bende diorum kendini tutman lazim sonucta esimi eger olirsa cocugu bu lezzetlerden mahrum birakamam tadip birakmayi ogrenmeliyiz o yuzden
öğlen

3 yemek kaşığı yoğurt
3 yemek kaşığı ıspanak

canım kakaolu cevizli kek istedi. onu yapıyorum şimdi. geçen hafta börek yedim flan derken -900 verdim bu hafta dikkat ettim ama yine de veremedim + çıktım
bayilirim bana kek ve kurabiye de dunyalar durur

filiztoprak
b. kilo=75.3
g. hafta=73.7
bu hafta=74.3
fark=o.6
haftalık yüzde= o.814
bu hafta dikkat edemedim
69 lara düşebilsem daha çok motive olucam
böyle 2 ileri bi geri canım sıkılıyo neyse sizzin canınızıda sıkmayaayım
hosgeldin cnmcim ins iyi gecmistir gorusmeler rabbim yardim eder ins kilo da azcik almissin bisey olmaz cnm hemen halldersin bazen hayatimizdaki gelismeler bizim beslenmemizi nasi etkilio

şu sabah kahvaltılarından vazgeçeceğim ve haftaya çorba salata ve yoğurt şeklinde takılacağım bir öğün yoğurt çorba yanına bir öğün salata. 14 gün sonra doktor randevum var şu 2 kg 'yu verip 62 olmalıyım

Başlangıç tarihi: 30 Ocak
Geçen haftaki kilo:65.6
Bu haftaki kilo:66
Başlangıç kilo :68
Fark: +0.4
Yüzde:
Spor:kardiyo 1 saat
Diyet: sağlıklı beslenme

:mad::mad::mad::mad:

X