Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

burger menu yedim beni vurabilirsiniz :KK43: yarın salatalık detoksu yapacağım sadece pazar annemleyim pazartesi de detoks yaparım duruma göre salı da yapabilirim bir gün ayran bir gün salatalık şeklinde. yada salatalık hem daha doyurucu hemde kalorisi az diye salatalık da yapabilirim sadece. şimdi de soda içiyorum bu hafta uçtum ama haftaya 62.5 u göreceğim o tartıda inat değil mi ?

ara öğünlere de sütlü nescafe ile bitter stick ve hurma koyarım.

Öğlen
1 adet orta boy normal salatalık 14 kalori.

ara
Nescafe (Kafeinsiz Az Şekerli, Sütlü)(16 kcal) diyor ben onu şekersiz olarak diyorum. 20 kalori desek
bitter stick 39 kalori

akşam
1 adet salatalık 14 kalori

ara

2 adet hurma 84 kalori

toplam :171 kalori yapıyor

pazartesi salı da böyle takılırım.

Maydonozumu da koydum kynasin süzüp şişeleyecegm. Şimdi de form çayımı içiyorum

Screenshot_2017-02-10-20-18-14.png

10.02.2017 Tarihli Listemiz

Kilo Verenler

Özlem %2.953 :nazar:En Büyük KK:KK73::KK73::KK73:

Mesemer % 1.917 :KK9::KK73::KK73:

Filiztoprak % 0.814 :KK9::KK73:

Seylanın günlüğü % 0.17:KK9:

Sabit Kalanlar

Sersum :işsiz::işsiz:

Kilo Alan

Sabah ve sen % 1.587 :KK12::KK12:

Önce 1. mizi burada olduğunuz içinde hepinizi tebrik ederim
Ellerine sağlık canım çok eğlenceli bir liste olmuş. Teşekkür ederim

burger menu yedim beni vurabilirsiniz :KK43: yarın salatalık detoksu yapacağım sadece pazar annemleyim pazartesi de detoks yaparım duruma göre salı da yapabilirim bir gün ayran bir gün salatalık şeklinde. yada salatalık hem daha doyurucu hemde kalorisi az diye salatalık da yapabilirim sadece. şimdi de soda içiyorum bu hafta uçtum ama haftaya 62.5 u göreceğim o tartıda inat değil mi ?

ara öğünlere de sütlü nescafe ile bitter stick ve hurma koyarım.

Öğlen
1 adet orta boy normal salatalık 14 kalori.

ara
Nescafe (Kafeinsiz Az Şekerli, Sütlü)(16 kcal) diyor ben onu şekersiz olarak diyorum. 20 kalori desek
bitter stick 39 kalori

akşam
1 adet salatalık 14 kalori

ara

2 adet hurma 84 kalori

toplam :171 kalori yapıyor

pazartesi salı da böyle takılırım.
costun sen iyice kizzzz

Aynen canm aslinda ne guzel moral verdin bazen bende diorum kendini tutman lazim sonucta esimi eger olirsa cocugu bu lezzetlerden mahrum birakamam tadip birakmayi ogrenmeliyiz o yuzden
bayilirim bana kek ve kurabiye de dunyalar durur

hosgeldin cnmcim ins iyi gecmistir gorusmeler rabbim yardim eder ins kilo da azcik almissin bisey olmaz cnm hemen halldersin bazen hayatimizdaki gelismeler bizim beslenmemizi nasi etkilio
dualarınızı bekliyorum canım inşallah olur çok tuhaf ben burçlara pek inanmam canım ama iştahımın açılacağını yazıyordu dikkat et diyordu kızım okumuştu çıktı sanki kendimi tutamıyorum bu ara

10.02.2017 Tarihli Listemiz

Kilo Verenler

Özlem %2.953 :nazar:En Büyük KK:KK73::KK73::KK73:

Mesemer % 1.917 :KK9::KK73::KK73:

Filiztoprak % 0.814 :KK9::KK73:

Seylanın günlüğü % 0.17:KK9:

Sabit Kalanlar

Sersum :işsiz::işsiz:

Kilo Alan

Sabah ve sen % 1.587 :KK12::KK12:

Önce 1. mizi burada olduğunuz içinde hepinizi tebrik ederim
ficansım ben almıştım canım kilo arkadşlara haksızlık olmasın ellerine sağlık

dualarınızı bekliyorum canım inşallah olur çok tuhaf ben burçlara pek inanmam canım ama iştahımın açılacağını yazıyordu dikkat et diyordu kızım okumuştu çıktı sanki kendimi tutamıyorum bu ara

ficansım ben almıştım canım kilo arkadşlara haksızlık olmasın ellerine sağlık

Filizim hiç farkında değilim canım verdin gibi okumuşum olsun sen de haftaya verirsin inşallah:KK66:

X