Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

dağılmıyor cnm yumurta var ya tutuyor :) kaşar kalorisi çok fazla. ben normalde bir su bardağına yakın koyuyordum diyet yapmadan önce :KK70: çıtır çıtır oluyordu. bol ketçap mayonez

asacak toplayacak katlayacak bir adet robot olsa keşke :)
Bak o en yaralı robot olurdu:KK70:
Evet kalorisi yüksek canim. Yarın yapayım bakalım inşallah güzel olur.:kk77: bi anlattın canımı istettin :kk77: çıtır çıtır ketçap mayonez:confused::confused::confused:

Ara öğün

Bir lokma da haşlanmış tavuk

Screenshot_2017-02-11-16-10-32.png

bugün tükettiklerim

sade türk kahvesi 0 kalori
sütlü nescafe 20 kalori
bitter stick 39 kalori
bir parça tavuk 11 kalori
4 yemek kaşığı yoğurt 52 kalori

toplam:122 kalori

Oglen menum
Yarım kase yoğurt içine bir kaşık haşlanmış ıspanak ve iki kaşık bulgur pilavı
Sonra bir çay fincanı sade türk kahvesi
cok guzel canm menun. Evet canm beni cok profesyonel bi makineyle olcuo normal diyetisyenlerdekinden daha iyi yag yakmam icin hazirlio besinleri mesela gecen hafta ikindide sutlu kahve badem vardi bu yag yakar dedi bol bol ayran var sonra sabahlari probiyotik toz aliorum haftada bir gun d vitamini tum bunlar yag yakmami saglio bagirsaklarimi duzenlio bide yine vucuda minik elektrik veren bi alet var ona da griorum o da bolgesel kaslarimi calistirio ben zamaninda cok yankis seyler yaptim cnm hep versemde sonra geri aldim bu defa saglam ilerlemek istiorum ins

Tebrikler canım :sampiyon: ne güzel tam da istenilen bölgeden gitmesi :21:
Sagol canimcimmm
dayanamadım 4 kaşık yoğurt yiyorum
bebisim bi sure normal beslen birden bu kadar kisma snra dgerlerine saldircaksin bigun sen ne guzel normal gdiodun bi ara

A aaadddaaa dengem bozuldu şu son 1 haftadır cnm dün resmen kıtlıktan çıkmış gibiydim gece cnm tereyağlı ekmekle salam istedi. boşver elif. pazar gnü serbest gnün geç oldu saat dedim. yemedim

A aaadddaaa dengem bozuldu şu son 1 haftadır cnm dün resmen kıtlıktan çıkmış gibiydim gece cnm tereyağlı ekmekle salam istedi. boşver elif. pazar gnü serbest gnün geç oldu saat dedim. yemedim
Iyi yaomissin dengel bozuldu cnku izun suredir diyettesin ve cok az yedin smdi yine kisma bu kadar bir sure herkes gibi normal beslen derim ben bu aralar detoks da cok yapma birgundrn fazla

Çiğ köfteyi eşin mi yaptı
Afiyet olsun
yok canım nöbetteydim iş arkadaşlarım yaptı.. sağol:KK68:

Bişey değil canım inşallah haftaya daha iyi oluruz

Menüler güzelmiş aslında zararsız ama çiğ köfteye de ben de dayanamam afiyet olsun sen halledersin onu
aynen canım insan dayanamıyor:confused:sağol:KK39:

sersum sersum cigkofte beni de sisirir bulgur hep midemi sisirio benim tok tutmasi acisindan iyi ama rahatsiz edio sana da oluo mu
aynen canım gece üstüne 2 rennie aldım anca gitti şişkinliğim:confused::KK70::KK70:
kızlar

sabah kalktım 1 bardak maydonoz suyu içtim sonra geri yattım. yarım saat önce kalktım.

1 sade türk kahvesi içtim. canm birşey istemiyor. maydonoz suyunun en güzel özelliği tok tutması

arada

1 sütlü şekersiz nescafe ile
bitter stick yiyecğim.

evdekilere akşam yeşil mercimek çorbası yapıyorum.

3 makina çamaşır var bizimkiler cenaze evinde diye birikti. onları yıkayayım yarın annemdeyim en azından halam cenaze evine gitmeden ütülenecekleri ütüler. kolay olur diye düşündüm. otur kalk yapacağım bugün yani :)
ayy çamaşır biter mi....poff..kolay gelsin...ben artık toplu ütü yapmıyorum asla..lazım oldukça ütülüyorum..en sevmediğim iş ütü:confused::confused:

Aksam kofte ayran salata ve bir dilim ekmek yemegi dusunuyorum
afiyet olsun tatlım ve tebrik ederim verdiğin kiloyu..:KK9::KK9::KK9:

çiğ.jpg akşamki işyeri çiköfteee partisinden kalan...:KK48::KK48:
bu sabah eşim kahvaltıyı hazırlamış sağolsun..
yarına da o nöbetçi..
akşam yemeğinde pizza var kızım 1 haftadır istiyordu:KK47: incecik hamur olandan söyledim..lahmacun niyetine
yarın da arkadaşla kahvaltıya gideceğiz ben kendimi bi yerlerden atsam mı:kızgın::kızgın:

X