Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Selam kızlar iyi haftasonları :KK200:

Dün yazarhanim35 yazarhanim35 in yaptığı kahvaltıdan yapacaktım ama kaşar bitmiş gidip alamadım da:KK43: yarın yaparım inşallah
:kk77:
Kahvaltım
1 yumurtalı omlet
1 domates
7 tane yeşil zeytin
2 bardak çay

Öğlen
2 kaşık kısır
1 domates ,salatalık ,marul
1 bardak ayran :kk77:

Selam kızlar iyi haftasonları :KK200:

Dün yazarhanim35 yazarhanim35 in yaptığı kahvaltıdan yapacaktım ama kaşar bitmiş gidip alamadım da:KK43: yarın yaparım inşallah
:kk77:
Kahvaltım
1 yumurtalı omlet
1 domates
7 tane yeşil zeytin
2 bardak çay

Öğlen
2 kaşık kısır
1 domates ,salatalık ,marul
1 bardak ayran :kk77:
Bende yapmaya çalıştım ama beceremedim o_O aslında kaşar toplu tutuyor ben normal peynir rendeledim benimki dağıldı canım güzel olmadı.
Sen ekmek yemiyor musun canım yoksa yazmayı mi unuttun

kızlar

sabah kalktım 1 bardak maydonoz suyu içtim sonra geri yattım. yarım saat önce kalktım.

1 sade türk kahvesi içtim. canm birşey istemiyor. maydonoz suyunun en güzel özelliği tok tutması

arada

1 sütlü şekersiz nescafe ile
bitter stick yiyecğim.

evdekilere akşam yeşil mercimek çorbası yapıyorum.

3 makina çamaşır var bizimkiler cenaze evinde diye birikti. onları yıkayayım yarın annemdeyim en azından halam cenaze evine gitmeden ütülenecekleri ütüler. kolay olur diye düşündüm. otur kalk yapacağım bugün yani :)

Bende yapmaya çalıştım ama beceremedim o_O aslında kaşar toplu tutuyor ben normal peynir rendeledim benimki dağıldı canım güzel olmadı.
Sen ekmek yemiyor musun canım yoksa yazmayı mi unuttun
Bende öyle yapmayı düşündüm ama iyiki yapmamisim:)
Yazmayi unutmuşum 2 dilim çavdar ekmeği yedim. Zaten sadece kahvaltıda yiyorum.

kızlar

sabah kalktım 1 bardak maydonoz suyu içtim sonra geri yattım. yarım saat önce kalktım.

1 sade türk kahvesi içtim. canm birşey istemiyor. maydonoz suyunun en güzel özelliği tok tutması

arada

bitter stick yiyecğim.

3 makina çamaşır var bizimkiler cenaze evinde diye birikti. onları yıkayayım yarın annemdeyim en azından halam cenaze evine gitmeden ütülenecekleri ütüler. kolay olur diye düşündüm. otur kalk yapacağım bugün yani :)
Kolay gelsin canım. Ayyy şu çamaşır derdi de bitmiyor :işsiz: yıka katla ütüle yerleştir :KK47::KK47:

Dağılır diye yapmadım canım hem kaşar peynirini çok seviyorum yapmisken tam olsun didim:kk77::kk77:

dağılmıyor cnm yumurta var ya tutuyor :) kaşar kalorisi çok fazla. ben normalde bir su bardağına yakın koyuyordum diyet yapmadan önce :KK70: çıtır çıtır oluyordu. bol ketçap mayonez

Kolay gelsin canım. Ayyy şu çamaşır derdi de bitmiyor :işsiz: yıka katla ütüle yerleştir :KK47::KK47:

asacak toplayacak katlayacak bir adet robot olsa keşke :)

Merhaba kızlar. Bende yarın diyete baslamayi dusunuyorum size katilabilir miyim acaba:dua::KK49:
Tabiki canm hosgeldin aramiza boy kilo yaz snra hergun ne yiuosan menu yaz bizle
kızlar

arada

bitter stick yiyecğim.

aferin sana hamarat kiz

Oglen menum
Yarım kase yoğurt içine bir kaşık haşlanmış ıspanak ve iki kaşık bulgur pilavı
Sonra bir çay fincanı sade türk kahvesi

X