Her birlikte canım yanıyor ve zevk almıyorum

redsparrow

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2021
14
7
28
Sürekli sorular içerisinde boğuluyorum kendimi kimseye anlatamıyorum derdimde boğulurken aklıma burası geldi umarım beni anlayanlar ve çözüm bulan biri çıkar
5 aydır evliyim. İlk birlikteliğimde kendime eziyet ettim salak gibi balayında olmasın da kendi evimizde olsun diye hazır değildim ama istedim çok canım yandı tam birliktelikte olmadı biraz kanama oldu ve çok korktum bi yargım oluştu sanırım. Daha öncede mastürbasyon yapıyordum zaten cinsellikten korkmazdım etrafımdaki klasik baskılara rağmen şöyle düşünürdüm böyle bu zevki alıyorsam cinsellikten daha çok zevk alırım. Mastürbasyondan zevk alıp cinsel birleşmeden gram bi şey anlamıyorum. Bide cabası hala her ilk girişte çok canım yanıyor( jel vs her şeyi kullandık) ilişkinin devamında acı azalıyor ama bu seferde hiç zevk almıyorum. 3 farklı doktora muayene oldum sorun görünmüyor dediler. Ben kendimi rahat bıraktığımı düşünüyorum ama eşim kasıyorsun diyo. Eliyle bana dokunduğunda sırf birliktelikten zevk alayım diye kendimi dorukta bırakıyorum ki içimdeyken boşalırım bari diye her şey mahvoluyor bu hikayede yanan ben oluyorum o raddeye gelip tıkanıp kalmak..
Sonuçta birlikte oluyorum vajinusmus değilim dimi?
Bu acı normal mi, nasıl geçer?
Zevk nasıl alınır?

Zevk almamak icin cabaliyorsunuz sanki. Niye dorukta birakiyorsunuz, devam etsin iste.

Acı derecesini bilemem ama bir süreç bu. Kiminde hiç olmuyor, kiminde birkaç ay devam ediyor. Onemli olan sık ilişki. Bir de siz ustte olun, kontrolu saglayin.

Bu hikayede esiniz de yaniyor. Çaba harcadigi halde durduruyor, yarim birakiyorsunuz.

Zevk almamak icin cabaliyorsunuz sanki. Niye dorukta birakiyorsunuz, devam etsin iste.

Acı derecesini bilemem ama bir süreç bu. Kiminde hiç olmuyor, kiminde birkaç ay devam ediyor. Onemli olan sık ilişki. Bir de siz ustte olun, kontrolu saglayin.

Bu hikayede esiniz de yaniyor. Çaba harcadigi halde durduruyor, yarim birakiyorsunuz.
Ama ben zaten mastürbasyondan zevk alıyorum ki ben birliktelikten almıyorum o kısma denk gelirde ilişki esnasında zevk alırım belki umuduyduyla böyle bi şey yaptım
Üstte de denedik defalarca asıl bu pozisyondan çok hoşlanmıyorum yoruluyorum sadece

Ama ben zaten mastürbasyondan zevk alıyorum ki ben birliktelikten almıyorum o kısma denk gelirde ilişki esnasında zevk alırım belki umuduyduyla böyle bi şey yaptım
Üstte de denedik defalarca asıl bu pozisyondan çok hoşlanmıyorum yoruluyorum sadece
Bacak kaslarinizi güçlendirmeye, fazla kilo varsa vermeye çalışın. Ustte olup da zevk alamiyorsaniz bir çözümüm yok.

Sürekli sorular içerisinde boğuluyorum kendimi kimseye anlatamıyorum derdimde boğulurken aklıma burası geldi umarım beni anlayanlar ve çözüm bulan biri çıkar
5 aydır evliyim. İlk birlikteliğimde kendime eziyet ettim salak gibi balayında olmasın da kendi evimizde olsun diye hazır değildim ama istedim çok canım yandı tam birliktelikte olmadı biraz kanama oldu ve çok korktum bi yargım oluştu sanırım. Daha öncede mastürbasyon yapıyordum zaten cinsellikten korkmazdım etrafımdaki klasik baskılara rağmen şöyle düşünürdüm böyle bu zevki alıyorsam cinsellikten daha çok zevk alırım. Mastürbasyondan zevk alıp cinsel birleşmeden gram bi şey anlamıyorum. Bide cabası hala her ilk girişte çok canım yanıyor( jel vs her şeyi kullandık) ilişkinin devamında acı azalıyor ama bu seferde hiç zevk almıyorum. 3 farklı doktora muayene oldum sorun görünmüyor dediler. Ben kendimi rahat bıraktığımı düşünüyorum ama eşim kasıyorsun diyo. Eliyle bana dokunduğunda sırf birliktelikten zevk alayım diye kendimi dorukta bırakıyorum ki içimdeyken boşalırım bari diye her şey mahvoluyor bu hikayede yanan ben oluyorum o raddeye gelip tıkanıp kalmak..
Sonuçta birlikte oluyorum vajinusmus değilim dimi?
Bu acı normal mi, nasıl geçer?
Zevk nasıl alınır?
Ilk aylar cok cok normal kendine göre en uygun pozisyonu keşfetmen lazm.
Evet farkinda olmadan kendini kasiyor ve odaklanamiyorsun sanırım.
Senin ustte oldugun bi pozisyonda senin yonlendirdigin bir anda orgazm olabilirsin tabi odaklanip kendince iliskiye yon verip.
O zaman belki yavas yavas farkina varirsin bu on yarginda azalir

Surekli masturbasyon da iyi degil normal iliskide zevk almanizi köreltebilir cunku kendinizi masturbasyona odaklamissiniz.
Iliski esnasinda sizde kendinize dokunabilirisniz bide oyle deneyin

Masturbasyonu bir nesneyle içeriyi uyarayak deneseniz, kayganlaştırıcı şişeleri genellikle buna çok uygun, g noktasını uyarın ve ona uyum sağlamaya çalışın, eşinize haksızlık gibi gelebilir ama sürece uyum sağlamak için bunu da deneyebilirsiniz sanki, bu şekilde acının nerede ve neden oluştuğunu da anlarsınız belki. Bunu eşinizle paylaşmanız gerekmiyor, yalnızken deneyin. Vujinismus egzersizleri gibi düşünebilirsiniz sanki

Kendinizi zirvede bırakıp birleşmeye geçmeniz sanırım anlık bir durum, sevişmenin başında kendinizi uyarıp sonra sevişmeye devam etmek değil, birleşmeden hemen önce yapıyorsunuz bunu, o heyecanla rahatlayacağınızı düşünüyorsunuz. Bence yaptığınız çok mantıklı ama işe yaramamış

Bide vajinusmus egzersizlerini daha detaylı bilen yazabilir mi
Vajinismus olduğunuzu kim söyledi? Vaji olsanız ilişkiye göremezsiniz zaten. Sizdeki biraz korku biraz tecrübesizlik biraz da gereğinden fazla düşünmeniz. Biraz akışına bırakın. Alkol alıyorsanız onunla sakinlesmenizi oneririm

Vajinismus olduğunuzu kim söyledi? Vaji olsanız ilişkiye göremezsiniz zaten. Sizdeki biraz korku biraz tecrübesizlik biraz da gereğinden fazla düşünmeniz. Biraz akışına bırakın. Alkol alıyorsanız onunla sakinlesmenizi oneririm
tanımında ağrışı cinsel ilişki diye bi şeyler geçiyor ya ondan sordum. Bir de ilk gittiğim doktor beni vajinusmus tedavisine yönlendirmişti. Bu kadar pahalı olmasa belki çoktan giderdim de kendi kendime çözüm arıyorum

Ben vajinismus egzersizlerini dene dedim. Ağrının nedenini bulmakta işe yarar belki, o yüzden soruyor

Bide vajinusmus egzersizlerini daha detaylı bilen yazabilir mi
Burada vajinismus konuları var ara butonundan bakarsan çok konu bulursun. Bir de kegel egzersizlerini bilmiyorsan öğren ve dene, belki farkında olmadan o kasları sıkıyorsundur. Egzersiz sayesinde nasıl çalıştıklarını öğrenip kontrol edebilirsin

tanımında ağrışı cinsel ilişki diye bi şeyler geçiyor ya ondan sordum. Bir de ilk gittiğim doktor beni vajinusmus tedavisine yönlendirmişti. Bu kadar pahalı olmasa belki çoktan giderdim de kendi kendime çözüm arıyorum
Onların aparatları var ama zaten sen ilişkiye girmeyi basariyorsun. Dildo gibi biseyle deneyebilirsin

3 doktora gittim diyor. Biri olsun anlamaz mıydı? Ben sadece ilk bir hafta ağrı yaşadım, sonra hiç sorun olmadı
Psikolojik olarak kendini kasmaktan da ağrı hissediyor olabilir. Küçük polipler histeroskopiyle alınabiliyor,muayenede gözükmemis olabilir.

X