Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

evet kızlar benim mart rüyam bitti nisanda tam kararlııyım peki ya sizler ? :))))

herkes BAT bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

GELMEMESİ İÇİN DUALAR İSTEYEN BAT'LAR

yedikolik => 5 NİSAN (kendisinin mart ayı içinde hamiş olduğunu öğrenmesini diliyoruz :)

pufboregı => 11 NİSAN

ozlemgok => 19 NİSAN

Özlemcim teşekkür ediyorum inş mart ayının sonundada olsa mutlu haberleri alırım :KK34::81:

benim adetler pek düzenli olmaz ama bat 12 mart diyelim
Bu arada benim 2. olcak inş. kızlar.2,5 yaşında bir oğlum var.çalışmalara başladık ama 2.çocuk fikri hala beni korkutuyor.hayırlısı olsun bakalım

12 NİSAN mı diyoruz şimdi

Özlemcim teşekkür ediyorum inş mart ayının sonundada olsa mutlu haberleri alırım :KK34::81:

amin amin amin amin amin :)

evet kızlar benim mart rüyam bitti nisanda tam kararlııyım peki ya sizler ? :))))

yedikolik => 5 NİSAN (kendisinin mart ayı içinde hamiş olduğunu öğrenmesini diliyoruz :)

theparadise => 10 NİSAN

pufboregı => 11 NİSAN

cedricx => 12 NİSAN

ozlemgok => 19 NİSAN

yeni topik hepimize uğurlu gelir inş..

theparadise => 10 NİSAN

pufboregı => 11 NİSAN

cedricx => 12 NİSAN

ozlemgok => 19 NİSAN

nisan 1 de randevüm var doktora inş ii haberlerle gelirim dua edin bana. rabbim bebk bekleyen herkesin yardımcısı olsun.dua ile.

theparadise => 10 NİSAN

pufboregı => 11 NİSAN

cedricx => 12 NİSAN

ozlemgok => 19 NİSAN

özlemgok cüm benim bat 5 nisan eklersen sevinirim.. :KK9:

özlemcim beni de ekle benim de nisana kaldı umudum :KK43: 23 nisan bat tarihim

merhabalar, arkadaşlar...

üç yaşını geçmiş bir kızım var,

biz de nisan ayında korunmayı bırakacaktık, ikinci bir bebek istiyoruz...

sat 17 mart...

ama şu an giribim, antibiyotik ve grip ilaçları kullanıyorum... ayrıca bu hafta diş kontrolüne de gideceğim...çünkü dolgularım var, hamilelikte sorun yaşamak istemiyorum... Allah nasip ederse hamileliğim olursa, bir problem olur mu? bu ayı da ertelemeli miyim ... tam da eşimi zar zor ikna etmişken...

merhabalar, arkadaşlar...

üç yaşını geçmiş bir kızım var,

biz de nisan ayında korunmayı bırakacaktık, ikinci bir bebek istiyoruz...

sat 17 mart...

ama şu an giribim, antibiyotik ve grip ilaçları kullanıyorum... ayrıca bu hafta diş kontrolüne de gideceğim...çünkü dolgularım var, hamilelikte sorun yaşamak istemiyorum... Allah nasip ederse hamileliğim olursa, bir problem olur mu? bu ayı da ertelemeli miyim ... tam da eşimi zar zor ikna etmişken...

ne güzel bir kızın var. umarım dilediğin gibi olur herşey fakat bu sorduklarını en iyi bir hekim cevaplayacaktır.

X