Hostes/Uu grevlisi olmak

dil eğitimi deilde ucus eğitimi alıosun 70 gun ben en son seviyeye geldiğimde vazgecmek zorunda kaldım cunku evlenecektim ve anadolu yakasında oturmamız gerekiyordu bunu ispatlamamız gerekiyordu ve öyle aman aman bi ingilizce istemiyorlar mesela yazılı sınav basit geldi bana mülakattada zorlamıolar fazla diksiyonuna aksanına bakıolar

Cnm sen bi de turizmcisin sanırım o yüzden sana ingilizce sınavı kolay gelmiştir.
Ben mesela vakıf üniversitesinde okudum hazırlık gördüm derslerimiz ing di ve ona rağmen zor geldi gerçekten:S

bende hazırlık okudum ama kendime göre ingilizcem yeterli deil yinede bilemem belki iiiidir ama bana yetmiodur kaydirigubbakcemile2 bana sınav gercekten kolay geldi mulakatta öyle umarım istediiin gibi olur bende önceleri çok istiyodum ama evlenince biras soğudum işten

Cnm istememin tek sebebi inan maaşı.çeyizimi tamamlayıp çalışmayı düşünmüyorum zaten cnm:S

maaşı gercekten iyi ama o kadar harcıosunda yemek fln oluo gittin yerlerde kalmasanda ama gercekten iyi bi şirketi kazanırsan maaşı çok iyi

maaşı gercekten iyi ama o kadar harcıosunda yemek fln oluo gittin yerlerde kalmasanda ama gercekten iyi bi şirketi kazanırsan maaşı çok iyi

ama cnm şöyle bişi yemek falan olayı şöyle.mesela izmir'den istanbul'a uçtun istanbul'da bi otelde kalıcaksın yemek onlara ait otelde haliyle :)
dışarda yemek yemezsen paran cebinde kalır :KK66:
ee bende birikim yapmak amacıyla bu işe girmek istediğimi düşündüğümden otel dışına gezme amaçlı bile çıkmayı düşünmüyorum.Çünkü gezmeye maddiyat ayırıp maaşımı çarçur etmek istemiyorum.

ben yemek her sekilde sana ait die biliorum cunku ben otelde calısırken bile gelirlerdi restrantta herkes kendi ücretini öderdi bunun için ödenek ayrılıoda olabilir ama ben hep öle biliorum yemek sana ait die biliorum yanlış bilio olabilrim

ben yemek her sekilde sana ait die biliorum cunku ben otelde calısırken bile gelirlerdi restrantta herkes kendi ücretini öderdi bunun için ödenek ayrılıoda olabilir ama ben hep öle biliorum yemek sana ait die biliorum yanlış bilio olabilrim

Cnm şey de olabilir bu havayolu şirketine göre de değişebilir.Yanlış bilmiyosundur :)
Çünkü şartları farklı zaten çoğunun.

Ne demek cnm rica ederim.Ama inan dil eğitimi veren bi havayolu şirketi hiç duymadım:S

bazı yerlerden kastım thy canım.thy nin geçmiş hostes alım ilanından haberdar değilsin ozaman.diğer şirketlerin aradığı özellikler hakkında pek bilgim yok dolayısıyla topiği takip etme sebebim de bu:nazar:

bazı yerlerden kastım thy canım.thy nin geçmiş hostes alım ilanından haberdar değilsin ozaman.diğer şirketlerin aradığı özellikler hakkında pek bilgim yok dolayısıyla topiği takip etme sebebim de bu:nazar:

cnm bana yazmamıssın ama bilgim oldugu için cevap vermek istedim thynin eğitimi ucus eğitimi 70 gun ama ayrıca dil eğitimi istiyorsan ücretliiiiii

thy nin ilanından haberdarım.önmülakatlarına bile davet edilmiştim ama sınavlarım olduğu için istanbul'a gidememiştim :)

cnm bana yazmamıssın ama bilgim oldugu için cevap vermek istedim thynin eğitimi ucus eğitimi 70 gun ama ayrıca dil eğitimi istiyorsan ücretliiiiii

öylemi canım bilmiyordum keşke girebilsem de eğitimi ücretli olsun,pratiğim olurdu hem.opuyorumnanaktan

iyi bir tanıdığım pilot arkadaşım var havacılık hakkında bilgi verebilir meraklı arkadaşlar için teşekkür ederim

uçuş okulu mu kabin memurluğumu uçuş terminolojisi dersi veriliyor ama sadece ingilizce verilmiyor arkadaşlar

X