hpv genital siğil

bagısıklık ıcın ne kullandın?
Propolis, takviyeler, yoğurt, polen, zeytin yaprağı kaynattim, stresten uzak durdum sigarayı bıraktım yarin ji ekolojik onkolog bir prof a randevum var sag bacağım ve genital bölgemde ve iç bacakta ağrılar yine başladı bakalım:KK43:

agrı vücudunda baska yerlere de vuruyor mu ya benim su aralar karnıma kramplkar gırıyor hayırlısı allahtan bakalım

selam canım gecmıs olsun oncelıkle. ben ozel hastaneye gıttıgım halde test sonuclarım 10 gunde anca cıktı. beklemek cok kkotu bı durum ama sabret. hpv vırusu ıcınde benım dusuncem bence sadece cınsel yolla bulasıyor. ınternette farklı farklı yazanlar da var ama ben cok ınanmıyorum acıkcası. bende 22 yasındayım daha bekarım cok fazla korkuyorum ama bı yandan da takmamaya calısıyorum sende oyle yapmaya calıs. cunku ne kadar ustune duser kafa yorarsan o kadar artar, kontrollerını aksatma her turlu gerekenı yap, zamana bırak pozıtıf olmaya calıs. kendını dusurme yanı. kotu alıskanlıkların varsa bırak, vıtamınler kullan bagısıklıgını saglam tut. bu arada boyle konusuyorum ama ınan bende hıcbırını yapmıyorum. alkol sıgara zaten paso ıcıyorum. beslenme desen neredeyse sıfır. o kotu psıkolojıye gırmeden yavas yavas kendımı alıstırıyorum. doktorumla daha tam konusamadım. bılgılerı alayım bende o zaman baslayacagım herseye.
Rabbım şifa versin inşallah bizlere bu hastalıkta bağışıklık çok önemli oldunu duydum hemen tam kan sayımı verdim vitamin eksikliğine falan baktırdım şükür hepsi temiz çıktı sigara bende kullanıyorum mallasef offf 3 tane de çocuğum var bana bisey olacak onlar kalacak die korkuyorum Rabbım korktumuz yere uğratmasin

Rabbım şifa versin inşallah bizlere bu hastalıkta bağışıklık çok önemli oldunu duydum hemen tam kan sayımı verdim vitamin eksikliğine falan baktırdım şükür hepsi temiz çıktı sigara bende kullanıyorum mallasef offf 3 tane de çocuğum var bana bisey olacak onlar kalacak die korkuyorum Rabbım korktumuz yere uğratmasin

bende cok korkuyorum 51 icin serviks kanseri diyolar yirmi iki yasındayım daha aksi bisey cıkarsa yıkılırım

hepinize merhaba. ben 22 yasındayım bekarım, aktif olarak cinsel hayatım vardı. hayatımda farklı farklı insanlar oldu. genelde korunma yöntemimiz yoktu. kafama sıcayım et ete degecek mevzusundaydık. kendimi bildigim bileli ergenlikten beridir hep bi akıntım vardı. kullanmadıgım ilaclar antibiyotikler kalmadı. annemde de vardı gerci. neyse bu yaz genital bölgemde sigil cıkmıs ben basta sivilce sandım falan filan derken kasıntı vs baslayınca kosa kosa doktora gittim. doktor bende smear aldı, hpv testi yapmamıstı. smear sonucu ascus cıktı. doktor idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklı olabilir 3 ay sonra tekrar gel dedi. kremler ilaclar verdi kulandım. max 2 hafta sonra sigillerim arttı kasıntım dayanılmaz hale geldi. ben baska doktora gittim. hpv testi yaptı sigiller icin kondilom katerizasyonu yapıcaz dedi. bir de asıyı önerdi. tabi özel hastane olunca bi duraksadım. bugün sonucum cıkmıs hpv 6 ve 51 pozitif. maddı olarak kendımı toparlamaya calısıyorum. sitede var mıdır benimle bu konu hakkında konusucak olan? birilerinden biseyler duymak istiyorum. yasayan gecirmis birilerinden. korkuyorum arkadaslar..
Yasin genc vucuttan atma olasiligin yuksek. Bu surecte sigillerini yaktir ve jilet yapma. Yayilmasini etkiliyor. Cinsel iliskiye ara vermen gerek en azindan negatife donmek icin. Asi oneren de var onermeyende o sana kalmis . Propolis vs bagisijlik guclendirecek seyler yapmalisin spor vs. Saglikli beslenmeye dikkat et

Yasin genc vucuttan atma olasiligin yuksek. Bu surecte sigillerini yaktir ve jilet yapma. Yayilmasini etkiliyor. Cinsel iliskiye ara vermen gerek en azindan negatife donmek icin. Asi oneren de var onermeyende o sana kalmis . Propolis vs bagisijlik guclendirecek seyler yapmalisin spor vs. Saglikli beslenmeye dikkat et
cinsel hayatıma zaten ara verdim uzun bi sürede düsünmüyorum. asısız atlatabilir miyim

hepinize merhaba. ben 22 yasındayım bekarım, aktif olarak cinsel hayatım vardı. hayatımda farklı farklı insanlar oldu. genelde korunma yöntemimiz yoktu. kafama sıcayım et ete degecek mevzusundaydık. kendimi bildigim bileli ergenlikten beridir hep bi akıntım vardı. kullanmadıgım ilaclar antibiyotikler kalmadı. annemde de vardı gerci. neyse bu yaz genital bölgemde sigil cıkmıs ben basta sivilce sandım falan filan derken kasıntı vs baslayınca kosa kosa doktora gittim. doktor bende smear aldı, hpv testi yapmamıstı. smear sonucu ascus cıktı. doktor idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklı olabilir 3 ay sonra tekrar gel dedi. kremler ilaclar verdi kulandım. max 2 hafta sonra sigillerim arttı kasıntım dayanılmaz hale geldi. ben baska doktora gittim. hpv testi yaptı sigiller icin kondilom katerizasyonu yapıcaz dedi. bir de asıyı önerdi. tabi özel hastane olunca bi duraksadım. bugün sonucum cıkmıs hpv 6 ve 51 pozitif. maddı olarak kendımı toparlamaya calısıyorum. sitede var mıdır benimle bu konu hakkında konusucak olan? birilerinden biseyler duymak istiyorum. yasayan gecirmis birilerinden. korkuyorum arkad

hepinize merhaba. ben 22 yasındayım bekarım, aktif olarak cinsel hayatım vardı. hayatımda farklı farklı insanlar oldu. genelde korunma yöntemimiz yoktu. kafama sıcayım et ete degecek mevzusundaydık. kendimi bildigim bileli ergenlikten beridir hep bi akıntım vardı. kullanmadıgım ilaclar antibiyotikler kalmadı. annemde de vardı gerci. neyse bu yaz genital bölgemde sigil cıkmıs ben basta sivilce sandım falan filan derken kasıntı vs baslayınca kosa kosa doktora gittim. doktor bende smear aldı, hpv testi yapmamıstı. smear sonucu ascus cıktı. doktor idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklı olabilir 3 ay sonra tekrar gel dedi. kremler ilaclar verdi kulandım. max 2 hafta sonra sigillerim arttı kasıntım dayanılmaz hale geldi. ben baska doktora gittim. hpv testi yaptı sigiller icin kondilom katerizasyonu yapıcaz dedi. bir de asıyı önerdi. tabi özel hastane olunca bi duraksadım. bugün sonucum cıkmıs hpv 6 ve 51 pozitif. maddı olarak kendımı toparlamaya calısıyorum. sitede var mıdır benimle bu konu hakkında konusucak olan? birilerinden biseyler duymak istiyorum. yasayan gecirmis birilerinden. korkuyorum arkadaslar..
Merhaba ben maalesef bu konuda bilgim olmadığı için siğil olduğunu yeni fark ediyorum. Sivilce et beni tarzı bir şey sanıyordum :KK43: 1 yılı aşkın süredir küçük bir siğilim var. Doktora gideceğim ama randevum 3 hafta sonra. Siğili geç fark ettiğim için çok ilerlemiş olabilir mi kanser vs çıkmasından çok korkuyorum 🥺🥺 bir de hpv aşısı yaptırmak istiyorum. Pozitif ise de yaptırmam avantajlı olur mu?

Merhaba ben maalesef bu konuda bilgim olmadığı için siğil olduğunu yeni fark ediyorum. Sivilce et beni tarzı bir şey sanıyordum :KK43: 1 yılı aşkın süredir küçük bir siğilim var. Doktora gideceğim ama randevum 3 hafta sonra. Siğili geç fark ettiğim için çok ilerlemiş olabilir mi kanser vs çıkmasından çok korkuyorum 🥺🥺 bir de hpv aşısı yaptırmak istiyorum. Pozitif ise de yaptırmam avantajlı olur mu?
merhaba gecmis olsun öncelikle. keske cıktıgı gibi gitseydin ihmale gelmiyor böyle seyler. bende önemsemedim basta bir taneydi sonra cogalmaya basladı. asıyı henüz bende olmadım. sigillerim de duruyor. uygun zamanımda yaktırıcam. ası koruyucu diye biliyorum. bagısıklıkla alakalı güclü tutarsan erkenden atarsın vücudundan. altı ayda bir senede bile atan var

Ben yaktırdım 1 ay oldu nerdeyse fakat sımdı arada kasınıyor ve yınr mınık bı nokta degdı makat kısmımda elıme şüpheleniyorum tekrar mı edıyor acaba dıye asıyı bende olmadım daha olucam ınsallah bu ay sonu yada onumuzdeki aya am ayani bilmiyorum canımı sıkıyor ayrıca takvıye olarak pharmaton women kullanıyorum b vıtamını cınko demır vs barındırdıgı ıcın kullanmaya baslamadan once olcturmedım kan syaımı yapmadım ama bıtınce gıdıp bakıcam nasıl dıye ayrıca test yaptırmadım

tedavinizi en erken ne zaman olabılıyorsanız olun ben gec oldum uzun tedavı surecı ıle ugrastım yaktırın baska yolu yok max 6 aya gecer duzenlı doktor tedavısınde lazer gıbı dusun
Sizin vajinanın içinde miydi, dışında mı siğil. Bir de nerede yaktınız

ben nisantasina gittim disardaydi disarsi bitti iceride vardi bi kac tane onlari da yaktirdim 5 seans yaklasik bitti siz?
Ben devlet hastanesinde lokal anestezi ile aldırdım. Vajina içindeydi. Özelde çok yüksek fiyat söylendi ondan gitmedim açıkçası. Bir de neden 5 seans sürdü? Çok mu fazlaydı

Ben devlet hastanesinde lokal anestezi ile aldırdım. Vajina içindeydi. Özelde çok yüksek fiyat söylendi ondan gitmedim açıkçası. Bir de neden 5 seans sürdü? Çok mu fazlaydı
hayır genelde sürekli nüks oluyor cogu hastada ve seans surelerı uzuyor ılk basta 15 tane yaktı sonra 7 tane sonra 3 tane ve suanda belkı ıkı belkı bır normal kontrole gıdıyorum onceden her hafta gıdıyodum sımdı ay da bı kere🦋

X