Hsg sonrası hamilelikle ilgili

merveis

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2022
524
189
Arkadaşlar lütfen bu konu başlığına gelin
Amh düşük myom ameliyatı sonrası hsg çektirdim bu ay ama daha fazla beklemek istemiyorum Önünü ölçmek gibi olmasın ama tüp bebege başlayacaktık sol tüpüm tıkalıymış açıldı tüp bebekten önce önümüzdeki ay da denesem mi spontan yoksa direk tüp bebek mi ne yapmalıyım fikir verin hsg sonrası hamile kalan oldumu hemen

Bence deneyin arkadaşım hamile kalmıştı şuan sağlıklı iki evladı var belki gerek kalmaz tüp bebeğe mucizeniz gelir.Rabbim kolaylıkla sağlıkla nasip etsin

Bence deneyin arkadaşım hamile kalmıştı şuan sağlıklı iki evladı var belki gerek kalmaz tüp bebeğe mucizeniz gelir.Rabbim kolaylıkla sağlıkla nasip etsin
Ay çok teşekkür ederim ama psikolojim hiç iyi değil boşuna beklemekte istemiyorum ama sol yumurtalıgım iyi ve şimdiye kadar o tıkalıymış şimdi açıldı bi şans belki

Arkadaşlar lütfen bu konu başlığına gelin
Amh düşük myom ameliyatı sonrası hsg çektirdim bu ay ama daha fazla beklemek istemiyorum Önünü ölçmek gibi olmasın ama tüp bebege başlayacaktık sol tüpüm tıkalıymış açıldı tüp bebekten önce önümüzdeki ay da denesem mi spontan yoksa direk tüp bebek mi ne yapmalıyım fikir verin hsg sonrası hamile kalan oldumu hemen

Ben de ekim ayında gittim dr’a 1 yıldır deniyoruz çocuk olmadı, HSG de herşey yolunda dedi ama rahmim T şeklindeymiş onun için küçük bir operasyon önerdi oldum. Biz de tüp bebek mi yapsak dedik, dr; bekleyin HSG den sonra hamilelik kolaylaşıyor dedi. 1 ay ben annemlerdeydim zorunlu korunma gibi bişey oldu. Şimdi deniyoruz bakalım biz de bekliyoruz. Okuduğum çoğu kişi HSG’den 1 ay sonra hamile kalmış. Hayırlısıyla, isteyen herkese de bize de nasip olsun inşallah

Ben de ekim ayında gittim dr’a 1 yıldır deniyoruz çocuk olmadı, HSG de herşey yolunda dedi ama rahmim T şeklindeymiş onun için küçük bir operasyon önerdi oldum. Biz de tüp bebek mi yapsak dedik, dr; bekleyin HSG den sonra hamilelik kolaylaşıyor dedi. 1 ay ben annemlerdeydim zorunlu korunma gibi bişey oldu. Şimdi deniyoruz bakalım biz de bekliyoruz. Okuduğum çoğu kişi HSG’den 1 ay sonra hamile kalmış. Hayırlısıyla, isteyen herkese de bize de nasip olsun inşallah
Canım hsg resmin varmı benimkide biraz t gibi yazmışlar ama doktor ameliyt falan önermedi t formuna yakın yazıyodu bide sola deviye uterus o sorun olurmu

8F028B9A-47F9-4C48-AD4D-9E31EBF31CC8.jpeg
Bakarmusınız kızlar kim anlar hsgden

Canım hsg resmin varmı benimkide biraz t gibi yazmışlar ama doktor ameliyt falan önermedi t formuna yakın yazıyodu bide sola deviye uterus o sorun olurmu
E nabızdan baktım şimdi, özelde yaptırmıştım ondan heralde görüntü yok. Ama bana kendisi bilgisayardan gösterdi benimkini, bir de benimle birlikte HSG olan başka bir kadının görüntüsünü gösterdi “bak bu da tam rahim şekli değil ama seninki bundan da daha dar dedi, onun operasyona ihtiyacı yok dedi” benim rahmin üst kısmıda düz değildi

Benimki gerçekten dardı. Hatta ben her ay ovülasyon testi yapıp, ilişki zamanlarını kaçırmadım. Çok dikkat ettim falan. Bir tek nisan ya da mayıstı 4 gün geciktim, test için de 5 günü bekliyordum akşama doğru bahçede düştüm ve düşer düşmez kanamam başladı. Adetim devam etti, hep bir soru işareti o ben de acaba hamilemiydim? Çünkü o dönem gelen pıhtıda farklı olan da vardı.

Şimdi ne durumdasın canım
Beklemedeyim. Ben yurtdışında yaşıyorum Ekim 2 de hastane sürecimiz başladı, operasyon falan derken haliyle deneme imkanımız yoktu, eşim benden önce döndü eve. Ben daha yeni geldim ve kasım 24 te adet oldum, bu ay ki ovülasyonum bugün yarın ebir sonraki günlerde. Şuan denemedeyiz. Bütün ilişki gününü ovülasyon testlerini not alıyorum bakalım ne olacak.

X