Hsg sonrasi ne kadar sürede hamile kaldiniz

Her gün yapmadım adetle birlikte 12. Günden başladım 16. Güne kadar çatladı zaten birebeningünlüğü ovulasyon testini kullandım
Ben de oradan almıştım ama deneme amaçlı hani bazen testler yanıltabiliyormuş diye doktorun çatlama gördüğü gün yaptım ama kit olumsuzdu. Kit ile bir kaç gün denedim çift çizgi göremedim, bir tanesinde silik çıkmıştı bi tek o. Birgebeningünlüğüne sordum her gün aynı saatte yapmamı önerdi. Tekrar deneyeceğim ama doktora da tekrar gideceğim bu sefer reglinin 3.günü gel dedi.

Ben iki defa Rahim filmi cektirdim birinde sol tüpüm kapalı çıktı hiç hamile kalmadım geçen ay yine Rahim filmi cektirdim hem de kapalı tüpü açtırdım bekliyorum bakalım doktor filminden sonra gebe kalanlar oluyor dedi.
İnşallah canım olursun hsgden anlıyorsun filmden

Ben iki defa Rahim filmi cektirdim birinde sol tüpüm kapalı çıktı hiç hamile kalmadım geçen ay yine Rahim filmi cektirdim hem de kapalı tüpü açtırdım bekliyorum bakalım doktor filminden sonra gebe kalanlar oluyor dedi.
Sonuç nedir acba gebe kaldınız mı bende bu gün çektirdim

Ben hsg çektirdikten sonra ki ay hamile kaldım inşallah sizde bir an önce hamile kalırsınız
Sorununuz varmıydı peki benim tüplerim açıktı ikiside sorun yoktr dedi doktor sadece yımurta tembelliği bar polikaitik var bide acaba bende bu ay hamile kalabilirmiyim

X