Hürrem hamam otu yağı..

merhaba kızlar bende yeni aldım üzerinde hologramsorgulama yazmış ama üzerinde hologram num. yok:KK43: orijinal değil mi ya:KK43: morlu desen var kutunun üzerinde orijinal aldım diyen biri varsa nasıl anlarım orijinal olup olmadığını acil yardım etsin lütfen:KK43:

merhaba canım. ürünün kutusunda metin ilaç pazarlama mı yazıyor? eğer öyle ise google dan "metin ilaç hologram kontrolü" yazarak buradaki açılan alana kutudaki parlak etiketin yani bandrolün üzerindeki kodu yazman gerekiyor. ve mail adresini de yazarsan sana anında ürünün orijinal olup olmadığı hakkında cevap geliyor.

Metin İlaç Sanayi Sağlıklı Yaşam Bitkisel Gıda Takviyeleri
Bu sayfada içeriği yazıyor en ilginç geleni baryum sülfür denen maddeydi bende arattırdım ve sonuç:

baryum sülfür
Formülü BaS, mol kütlesi 169,4 g olan , renksiz veya uçuk sarı renkli, toz halinde, ısıtıldığında bozulan, sağlığa zararlı, sıcak suda çözünen ve kıl dökücü olarak kullanılan bir madde.:18:

Merhaba arkadaşlar,
Ben de ilk seansımı bitirmek üzereyim. Benim normalde 2 günde çıkar :/ ama bugün 5. Günüme giriyorum ve şimdilik memnunum çıkan var ama onlar da daha ince gibi. Sonuçları size yazacağım.. İnşallah iyi sonuç alırız

Merhaba arkadaşlar,
Ben de ilk seansımı bitirmek üzereyim. Benim normalde 2 günde çıkar :/ ama bugün 5. Günüme giriyorum ve şimdilik memnunum çıkan var ama onlar da daha ince gibi. Sonuçları size yazacağım.. İnşallah iyi sonuç alırız

Bu gün milliyet fırsattan bende siparişimi verdim 3 kutusu 16 tl kargo ile 20 tl umarım okuduğum yorumlar kadar etkisi olur.

merhaba canım. ürünün kutusunda metin ilaç pazarlama mı yazıyor? eğer öyle ise google dan "metin ilaç hologram kontrolü" yazarak buradaki açılan alana kutudaki parlak etiketin yani bandrolün üzerindeki kodu yazman gerekiyor. ve mail adresini de yazarsan sana anında ürünün orijinal olup olmadığı hakkında cevap geliyor.

yazmıyor malesef:KK43: galiba kandırıldım:'(

metin ilaç pazarlama yazmıyor... yoo öyle bir cevap gelmedi...

canım senin ürünün orijinal değil o zaman. nereden almıştın? eğer cildinde yanma ve tahriş hissedersen kesinlikle kullanma derim. çünkü ben metin ilacınkini aldım ve kesinlikle bende yanma, kızarıklık felan olmadı. dikkat et bence...

bende de kesinlikle yanma vesaire olmadı kokusu da yok ben milliyet fırsattan aldım inşallah faydasını göreceğiz

canım senin ürünün orijinal değil o zaman. nereden almıştın? eğer cildinde yanma ve tahriş hissedersen kesinlikle kullanma derim. çünkü ben metin ilacınkini aldım ve kesinlikle bende yanma, kızarıklık felan olmadı. dikkat et bence...

bu sayfayı açınca yukarıda bi tane hürrem yağı reklamı var ya morlu benimki ondan ve üzerinde metin ilaç falan yazmıyor...internetten aldım... iki gündür kullanıyorum herhangi bir yanma falan yok kızarıklıkta olmadı... orijinal değil sanırım bi de altı tane aldım... şimdilik sıkıntı yok etkisini görürmüyüm o şüpheli:KK43:

canım yanma falan yoksa kullan derim bende de yanma olmuyor sadece sürdükten sonra ellerimde bi matlık oluyor yıkayınca geçiyor.3.günüm kullanıyorum aldım bir kere faydasını görürsem ne güzel görmezsem lazere devam edeceğim.

canım çok teşekkür ediyorum cevabın için. gerçekten içimi rahatlattın. ben de bu yağdan almaya karar verdim. daha geçen hafta ağda yaptırmıştım ya keşke daha önce araştırsaymışım. artık bir sonraki ağdayı sabırsızlıkla bekleyeceğim. benim bacaklarımda tüyler çıkarken fena halde kırmızı kabarcıklar oluşuyor ve çok kaşınıyor. inşallah bu probleme de çare olur... bir iki seans kullanayım da buradan gelişmeleri yazarım :))

Merhaba matmazel :)

sen kullanacağını söylemişsin.. etkilerini yazar mısın rica etsem?? alıp almamak arasında kalıyorum hep :KK43:

benimde siparislerim geldi... orjinallik hologram testi nereden yapiliyordu?

merhaba incimiz, aldığın sitenin telefon numarasının sonu 90 45 ile bitiyorsa o siteden yapabiliyorsun önceki yorumlarda yazmış arkadaşlar.. barkodu yazıp öğreniyorsun.. lütfen yorumlarını paylaş ben hala kararsızım :KK43:(

merhaba incimiz, aldığın sitenin telefon numarasının sonu 90 45 ile bitiyorsa o siteden yapabiliyorsun önceki yorumlarda yazmış arkadaşlar.. barkodu yazıp öğreniyorsun.. lütfen yorumlarını paylaş ben hala kararsızım :KK43:([/QUO

alma derim arkadaşım bu hamam otunun yağ hali daha önce kullandım hata yaptım tuyu alıyor ama hemen jilet gibi sert ve seri çıkarıyor. hiç deneme bile değmez.zaten kökten falan aldığı da yok yani.

ben kullandım 1 kere zararını da görmedim ağdadan sonra kullandım 2.yi kullanmak için ağda zamanını bekliyorum

Bende bugün başladım bikini bölgesi ve üst bacak için kullanıyorum şimdilik gözle görülür bi faydasını görmezsem ikinci ay getirtmem ama faydası olursa seansları tamamlamaya değer bence .bende metin ilaçtan aldım barkod nosunuda kontrol ettim orjinalmiş inşallah dedikleri gibidir gelişmeleri yazarım

Bende bugün başladım bikini bölgesi ve üst bacak için kullanıyorum şimdilik gözle görülür bi faydasını görmezsem ikinci ay getirtmem ama faydası olursa seansları tamamlamaya değer bence .bende metin ilaçtan aldım barkod nosunuda kontrol ettim orjinalmiş inşallah dedikleri gibidir gelişmeleri yazarım

ben epilasyon dan sonra 4 akşam kullandım fakat hiç fark yok hemencik çıktı tüylerim:KK50:

X