Genel Cerrahi İbs çözüm

nur4913

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2023
123
31
24
İbs tanısı konuldu tahliller le sadece kolonoskopi yapılmadı ama mide bulantısı ishal şikayeti ile gittim gastrit çıktı ama 3 ay ishal çektim ibs bulantı yaparımı az üşüdüm zaman bile karnım geriliyor ağrıyor ishal oluyorum benim gibi olan varmı

İbs; bulantı, gaz, şişkinlik, ağrı, ishal, kabız her şeyi yapar. Guruldar tuvalete koşturur hayat kaliteni bitirir rezil eder. Strese bağlı bir hastalık stres biterse o da yatışır ama tamamen geçmez en ufak bi streste ben burdayım der.

İbs; bulantı, gaz, şişkinlik, ağrı, ishal, kabız her şeyi yapar. Guruldar tuvalete koşturur hayat kaliteni bitirir rezil eder. Strese bağlı bir hastalık stres biterse o da yatışır ama tamamen geçmez en ufak bi streste ben burdayım der.
Öyle gerçekten stres oldum zaman mahvediyor beni karnımın altı ağrıyor ishalim şuan

Sizindemi böyle şikayetiniz var

Evet 10 yıl oldu. Benim bütün bunlara ek olarak mukuslu dışkım da vardı kolonoskopi oldum hiç bir sey çıkmadı İbs dedi doktor strese bağlı dedi psikiyatriye yönlendirdi.
Benim de öyle şiddetli olunca mukuslu oluyo dahiliye gittim tüm tahliller yapıldı oda ibs dedi ama gastroenteroloji git dedi ilaç kullanıyormusunuz

Benim de öyle şiddetli olunca mukuslu oluyo dahiliye gittim tüm tahliller yapıldı oda ibs dedi ama gastroenteroloji git dedi ilaç kullanıyormusunuz
Yok kullanmıyorum gaz giderici vermişti doktor kullanmadım ilaçla geçmez demişti zaten hayat kaliteni yükseltmen lazım stresten uzak durman lazım kendi kendine geçiyor benim artık o kadar şiddetli olmuyor. Anksiyetem var stresliyim gaz ve şişkinliğim oluyor sadece

Yok kullanmıyorum gaz giderici vermişti doktor kullanmadım ilaçla geçmez demişti zaten hayat kaliteni yükseltmen lazım stresten uzak durman lazım kendi kendine geçiyor benim artık o kadar şiddetli olmuyor. Anksiyetem var stresliyim gaz ve şişkinliğim oluyor sadece
Anladım bana üç ay kullan diye bı ilaç verdide benimki anı gdip geliyor işte

X