İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar İç giyim alışverişi

x_girl_y0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2012
2.905
2.327
Hanımlar iyi akşamlar.

İç giyim alışverişlerinizi nerelerden yapıyorsunuz? Alışveriş yapıp memnun kaldığınız internet siteleri var mı?

Hanımlar iyi akşamlar.

İç giyim alışverişlerinizi nerelerden yapıyorsunuz? Alışveriş yapıp memnun kaldığınız internet siteleri var mı?
yıllardır aldığım bi mağaza var. Oradan alıyorum.
X-lady, miss claire ve kom kullanıyorum genelde.
Hiç netten almadım.

Göğüslerim büyük olduğu için Kom'u tercih ediyorum. Bedenimi de bildiğimden online alışverişte sıkıntı yaşadım hiç.

Hmm... İnternet harici bilindik markaları bende alıyorum ama her çamaşırcıda her ürün olmuyor. Daha doğrusu daha fantazi, özel kıyafetler, gecelikler vs için internet sitesi sormak istemiştim :-)

intimissimi'nin ve victoria's secrets 'in sütyenlerini indirime girdiğinde alıyorum. çok memnunum.eskimekten parçalansalar da ne şekilleri bozuluyor ne telleri çıkıyor ne de rahatsız ediyorlar. onun haricindeki parçaları pazardan falan da alıyorum.

intimissimi'nin ve victoria's secrets 'in sütyenlerini indirime girdiğinde alıyorum. çok memnunum.eskimekten parçalansalar da ne şekilleri bozuluyor ne telleri çıkıyor ne de rahatsız ediyorlar. onun haricindeki parçaları pazardan falan da alıyorum.
Bunlar online var mi?
La senza dan online alisveris cok keyifliydi, ama hikaye oldu malesef...:duduk:

online var mı bilmiyorum ben mağazalarından alıyorum.
yılda 2 defa büyük indirime giriyorlar mesaj geliyor.
ölçüyü kendileri alıyorlar bir sürü model arasından deniyorsunuz ( destekli /desteksiz/spor vb) hatta vs'ta gelip bakıyorlar olmuş mu oturmuş mu en sonunda cuk oturan sanki sizin için yapılmış bir parça getiriyorlar.
diğer ürünleri de muhteşem ama bütçemi sarsacağındab ben tercihimi sutyenden yana kullanıyorum.

pentinin outleti genelde.ama memem büyük olduğu için orda bazen dolgusuz zor buluyom.
ozaman da koraydan alıyom, orda toparlayıcı çeşidi çok.biraz kazık (tek sütyen 100-120 civarı, bence çok yani), ama güzel dolgusuzları.
fantazi ürünleri de internetten alıyom.(gecelik, vücut çorabı vs) daa ucuza geliyor, hem de yüzgöz olmamış oluyosun öylece.

Sütyeni denemeden alamadığım için online almadım. Ama gittigidiyora falan bakarsanız markalı markasız bir sürü dükkanda bulursunuz.

:confused:
Hmm... İnternet harici bilindik markaları bende alıyorum ama her çamaşırcıda her ürün olmuyor. Daha doğrusu daha fantazi, özel kıyafetler, gecelikler vs için internet sitesi sormak istemiştim :-)
Canım trendyolda oluyor bazen. Bu Araf'a Pierre cardien tavsiye ederim süper fantezi ürünleri var ve çok uygun oluyor. Bir dergi varsa yakınlarından bak bence

Hepsiburada.com da bazen cok guzel seyler cok da uyguna denk geliyor. Genelde loya magazalarindan aliyorum ben.

X