İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar İç giyim alışverişi

Markafoni ve trendyolda günlük iç giyim harici diğer ürünler oldukça zengin ve uygun eğer beden problemi yasamiyosaniz tercih edebilirsiniz ben beden problemi yaşamama rağmen oluyo ...
Sütyeni ve kilotu pentoden indirim zamanlarında alıyorum ben memnunum
Zibini LCw dan Korseli zıbın alıyorum inanılmaz memnunum

Belki güleceksiniz ama bimden arada kilot alıyorum baya baya iyi :) tercih edebilirsiniz ...

Hmm... İnternet harici bilindik markaları bende alıyorum ama her çamaşırcıda her ürün olmuyor. Daha doğrusu daha fantazi, özel kıyafetler, gecelikler vs için internet sitesi sormak istemiştim :-)

Bedenimi bildiğimden sürekli internet üzerinden alıyorum, marka olarak Kom kullanıyorum, bahsettiğin özel kıyafetlerden bir kaç hepsiburada dan aldım, bir sıkıntı yaşamadım

Yardımlarınız için çok teşekkürler hanımlar. Bugün markafoniaçtı bir butik, iç giyimle ilgili. Beğenebilirsem alacağım gibi.

Markafoni ve trendyolda günlük iç giyim harici diğer ürünler oldukça zengin ve uygun eğer beden problemi yasamiyosaniz tercih edebilirsiniz ben beden problemi yaşamama rağmen oluyo ...

Belki güleceksiniz ama bimden arada kilot alıyorum baya baya iyi :) tercih edebilirsiniz ...

BU arada benimde bim den aldığım oluyor. Özellikle bambu atlet ve sutyenleri f/p bakımından beni çok şaşırttı, gayet iyi.

Yalnız herkes farklı bir marka ve site söylemiş. Konu sahibi işin zor. :KK48:

Niye gülelim canım ben eşime atlet aldım bim'den kumaşı pamuklu çok yumuşaktı. Eşimin gövdesi uzun normal fanilalar kısa kalıyor toplanıyor bimden aldığımın boyu gayet iyi.
Konu sahibi fantazi çamaşır sormuş ama atlet gibi şeyleri alabilirim oradan.

A101 in slipleri daha iyi kumaş kalitesi açısından ben bimden oraya geçtim :halay:

Pentiden pahalı pahalı aldığım sütyenler bozuldu hep. Kotonun iç giyimi hoşuma gidiyor arada alıyorum. Fiyatları da uygun, tabi bir agent provocateur beklememek lazım o paraya :KK52:

Markasına göre almıyorum ben.
Kemeraltı'nda bir iki mağaza var.
Biri Kahraman çorap deposu diğeri Layla mı Dayla mı ne hatırlamıyorum.
Girer, beğendiğimi alırım.

Arada bende ugrarım oraya guzel seyler olyo

Hmm... İnternet harici bilindik markaları bende alıyorum ama her çamaşırcıda her ürün olmuyor. Daha doğrusu daha fantazi, özel kıyafetler, gecelikler vs için internet sitesi sormak istemiştim :-)

Camasır kazanı var ordan alışverıs yapmıştım memnun kaldım bırde bı arkadasa lazım dıye bı sıte grdum gecen dgaerıne gre daha ucuzdu lakın ordn hıc alışvers yapmadım canım

markafoni, trendyol, penti gibi sitelerden alabilirsin ama fiyatları biraz yüksek gelebilir, daha uygun fiyatlarla bakmak için tozlu.com yada ....com u önerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
sayılan siteler iyi güzel de fiyatları yüksek, aynı ürünlerde %10-20 fark oluyor en az :)
ben en son butikodam.com dan aldım

sayılan siteler iyi güzel de fiyatları yüksek, aynı ürünlerde %10-20 fark oluyor en az :)
ben en son butikodam.com dan aldım

evet bende oradan alışveriş yapmıştım bir keresinde ürünlerin kalitesi yerinde ve kargo yönetimleri diğer sitelere nazaran daha hızlıymış gibime geldi

evet bende oradan alışveriş yapmıştım bir keresinde ürünlerin kalitesi yerinde ve kargo yönetimleri diğer sitelere nazaran daha hızlıymış gibime geldi
bedeni nasıl ayarladınız? ben mesele 95 C giyiyorum, oradan 95 mi almak gerekir?

bedeni nasıl ayarladınız? ben mesele 95 C giyiyorum, oradan 95 mi almak gerekir?

evet sadece beden numarasını seçip sipariş ediyorsun tabi bunu butikodam.com sitesine göre cevaplıyorum, üstelik onların sevdiğim bir diğer yanı mesela ben genelde gece geç saatlerde aktif oluyorum kendileri de neredeyse günün her saati müşteri hizmetlerinde aktif oluyorlar. Müşteri temsilcileri de bayan üstelik tavsiyeler gönderiyor :) açıkçası önerebileceğim sayılı iç giyim sitelerinden bir tanesi

X