İçinden çıkamıyorum,üzülüyorum.

Tatlim kuku senin istediginle sevis de sevgilisi olan adamla cinsellik yaşayıp onu kıskanmak nedir?

Merhaba kızlar

öncelıkle yeni değilim daha önceden de üyeliğim vardı malesef telefon değişti unuttugum ıcın baştan açtım.
toksık ılıskımden sonra yazın arkadas ortamında bi arkadasla takılmaya basladık. sevgilsii varmış malesef. Sallantıdalardı. Asla savunmuyorum tabiki bi kac ay takıldık ama gittikce zaman gecirdik yaklasıkta 5 aydır takılıyoruz zaman geçiriyoruz uzak mesafede de olsak. sevgilsiiyle ıkı ay once ayrıldı ama sebep ben degıldım kız baskasıyla berabermiş. Neyse biz sevgili gibiydik ama değildik aslında. Gibiyiz sadece devamlı konsuuyoruz görüntülü olsun telefon olsun gorusme olsun habr verme olsun beraberlık yasıyoruz. Eğlenıyoruz gülüyoruz. kendisi benımle cok rahat oldugunu benı farklı sevdıgını soyluyor hep. Kucuk benden de bi kac yas. neyse her sey iyiyken biriyle gorusmeye basladıgını ogrendım. konsuuyorlar yanı gorusme yok kız farklı yerden. Ama ben uyuz oluyorum nedensizce. diyeceksınız kı neden böyle kabul etmedın mı? evet ama duygularım mı var bılmıyorum. Kendısıyle ben sevgılı olmam zaten ıstemem de ama iş baskasıyla konusmasına gelınce değişiyor kıskanıyorum. geçen bırlıkteydık. uyuduk yemek yaptık gulduk cok eglendık. Ama baskasıyla konsuuyor . kavga cıkarttım gece. Benden etkılensın ıstıyorum. Aramızda duygusallık yokken benım özgür ruhlu olusuma tatlı sert olusumu begenmıstı sımdı sıkayet ettıgı eskı sevgılısıne dönüşmüş gibi hissediyorum. daraltıyorum bunaltıyorum. Nasıl bır yol ızlemelıyım. Sevgılı desen degılız arkadas desen degılız. kopamıyoruzda. hıc umursamadan bende baskalarıyla konustugumumu ıleteyım?

Ee zaten seni de aldatacak alelen tabi ki göstere göstere kabullen bu fırsatı konumu sen vermişsin marjinal falan sanıyorsun kendini kıyamam 😂 senin ne farkın var o diğer kadınlardan kopamayan sensin o keyfinde bedava cinsellik yaşıyor netice de özgür ruhluyum diye kandırma kendini dişiliğinle adamı koparmışın sevgilisinden herkes ektiğini biçer. 😂

Kocanın yakışıklı ama fakir olduğunu bu kadar belli etme 🤪🤪 Makul bi sebep arıyorum. Altındanmış dendi şu an sebeplerden biri bu. 🤪

Konu sahibi takılmalık biri bu kadar önem vermiyoken size nasıl dugyu geliştirebiliyosunuz bir şey olmalı yani.

Ayy bizim ülke de erkek olsam FB bulmam cidden biz artık neyiz ,ben sana alıştım , hoşlanıyorum falan demeye başlıyorlarmış duyduklarıma göre onun bile hakkını veremeyen arabesk ruhlu kadınlar hiç çekilmez herşeyin bir kuralı var. Sadece bedenin için senle herhangi bir sadakat sevgi saygı beklemesinler. 😂

Merhaba kızlar

öncelıkle yeni değilim daha önceden de üyeliğim vardı malesef telefon değişti unuttugum ıcın baştan açtım.
toksık ılıskımden sonra yazın arkadas ortamında bi arkadasla takılmaya basladık. sevgilsii varmış malesef. Sallantıdalardı. Asla savunmuyorum tabiki bi kac ay takıldık ama gittikce zaman gecirdik yaklasıkta 5 aydır takılıyoruz zaman geçiriyoruz uzak mesafede de olsak. sevgilsiiyle ıkı ay once ayrıldı ama sebep ben degıldım kız baskasıyla berabermiş. Neyse biz sevgili gibiydik ama değildik aslında. Gibiyiz sadece devamlı konsuuyoruz görüntülü olsun telefon olsun gorusme olsun habr verme olsun beraberlık yasıyoruz. Eğlenıyoruz gülüyoruz. kendisi benımle cok rahat oldugunu benı farklı sevdıgını soyluyor hep. Kucuk benden de bi kac yas. neyse her sey iyiyken biriyle gorusmeye basladıgını ogrendım. konsuuyorlar yanı gorusme yok kız farklı yerden. Ama ben uyuz oluyorum nedensizce. diyeceksınız kı neden böyle kabul etmedın mı? evet ama duygularım mı var bılmıyorum. Kendısıyle ben sevgılı olmam zaten ıstemem de ama iş baskasıyla konusmasına gelınce değişiyor kıskanıyorum. geçen bırlıkteydık. uyuduk yemek yaptık gulduk cok eglendık. Ama baskasıyla konsuuyor . kavga cıkarttım gece. Benden etkılensın ıstıyorum. Aramızda duygusallık yokken benım özgür ruhlu olusuma tatlı sert olusumu begenmıstı sımdı sıkayet ettıgı eskı sevgılısıne dönüşmüş gibi hissediyorum. daraltıyorum bunaltıyorum. Nasıl bır yol ızlemelıyım. Sevgılı desen degılız arkadas desen degılız. kopamıyoruzda. hıc umursamadan bende baskalarıyla konustugumumu ıleteyım?
sizin gibi kadınları gördükçe korkuyorum. adamın parmağındaki yüzükte kadınlardan korumuyor, göz koyan koyuyor.
sizin kıza yaptığınızı şimdi başka kızla size yapıyor, bu adamdan ne bekliyorsunuz ki? ilişki yaşama tarzı zaten buydu. bir anda düzgün ilişki adamına dönmesi zor.

Anlamadim..adam etkilensin istiyorsun, ama beraber olmak isteyip istemediginden bile emin degilsiniz. Adam seni friendzone a koymus. Sadece boş vakitleri icin duygusal yastıksınız. Ama o pozisyonu da kendinize layik görmüssünüz

ben bu tarz şeylere karşı değilim kişisel tercihtir
bunu yaşarken en önemli nokta ne yaşadığını ne olduğunu bilmek
nasıl bişeyin içinde olduğunu bilmen lazım
mesela zamanında bende yaşadım benzer ilişkiler ama benim kafam asla karışmadı
çünkü ben tamamen boşluktan , sırf onunla zaman geçirmeyi ve cinsellik yaşamayı seviyorum diye
karşıma da o dönem daha iyiler çıkmadığı için görüşüyordum
asla sevgili gibi değildik öyle gün içinde konuşmalar vs olmazdı
ve onunla böyle takılırken başkalarıyla tanışmaya da açıktım
ne yaşadığını bilirsen duygusal durumlarını beklentilerini ona göre ayarlıyorsun
sevgili olmayacaksan sevgili kafasına girmemelisin
adamı al karşına konuş, şuan yaptığın hata sevgili olmadığınız halde sevgili gibi konuşuyor olmak
birbirimizin hayatında tam anlamıyla sevgili olarak olmayacaksak devam etmeyelim de

Sevgilisi olan adamla takılırsan adam sen varken başkalarıyla da olur. Kanı bozuk ama siz de hak ediyorsunuz

Merhaba kızlar

Sacma sapan bir konu basta anlatiginiz biraz hikaye gibi geldi nedense bence siz kendi yasatiginizi yasamaktan korkuyor gibisiniz

ben bu tarz şeylere karşı değilim kişisel tercihtir
bunu yaşarken en önemli nokta ne yaşadığını ne olduğunu bilmek
nasıl bişeyin içinde olduğunu bilmen lazım
mesela zamanında bende yaşadım benzer ilişkiler ama benim kafam asla karışmadı
çünkü ben tamamen boşluktan , sırf onunla zaman geçirmeyi ve cinsellik yaşamayı seviyorum diye
karşıma da o dönem daha iyiler çıkmadığı için görüşüyordum
asla sevgili gibi değildik öyle gün içinde konuşmalar vs olmazdı
ve onunla böyle takılırken başkalarıyla tanışmaya da açıktım
ne yaşadığını bilirsen duygusal durumlarını beklentilerini ona göre ayarlıyorsun
sevgili olmayacaksan sevgili kafasına girmemelisin
adamı al karşına konuş, şuan yaptığın hata sevgili olmadığınız halde sevgili gibi konuşuyor olmak
birbirimizin hayatında tam anlamıyla sevgili olarak olmayacaksak devam etmeyelim de

Aa işte hakkını veren biri 🧿😂

Ayy bizim ülke de erkek olsam FB bulmam cidden biz artık neyiz ,ben sana alıştım , hoşlanıyorum falan demeye başlıyorlarmış duyduklarıma göre onun bile hakkını veremeyen arabesk ruhlu kadınlar hiç çekilmez herşeyin bir kuralı var. Sadece bedenin için senle herhangi bir sadakat sevgi saygı beklemesinler. 😂
Ben kendimi modern insan olarak tanımlardım ama FB nedir ya? her türlüsüne karşıyım (sevgili varsa)
Erkek arkadaşıma ''Kimseye güvenmiyorum'' derken haklı olduğumu bir kez daha anlamış oldum artık erkolar bir kızı elde etmek için çaba sarf etmiyor direkt ellerinde buluyorlar çünkü ve üzücü :KK70:

Aa işte hakkını veren biri 🧿😂
yo hakkını vermek değil
o dönem canım öyle istedi öyle yaşadım
ne benim ne de karşı tarafın hayatında biri vardı
kimseye sadakat sorumluluğumuz yoktu
ve biz eski sevgiliydik
yetişkin insanlar kimsenin hakkına girmediği kimsenin duygularıyla oynamadığı
kandırmadığı aldatmadığı sürece nasıl isterse öyle yaşar ilişkileri .

yo hakkını vermek değil
o dönem canım öyle istedi öyle yaşadım
ne benim ne de karşı tarafın hayatında biri vardı
kimseye sadakat sorumluluğumuz yoktu
ve biz eski sevgiliydik
yetişkin insanlar kimsenin hakkına girmediği kimsenin duygularıyla oynamadığı
kandırmadığı aldatmadığı sürece nasıl isterse öyle yaşar ilişkileri .

İşte demek istediğim matematik dersine girip Türkçe dersi beklememişsiniz olgunluk budur. O anlamda dedim.Herkes ne yaşadığını biliyor beklentileri vs o yönde kimseye zararları yoksa yargılamam.
Bu arada eski sevgili olmak da hissel anlamda hala kopulmadığının göstergesi yani hala beğentinin bile devam etmesi diye düşünüyorum. Tamamen çekimsizlik yok denilemez. 🤗

Ben kendimi modern insan olarak tanımlardım ama FB nedir ya? her türlüsüne karşıyım (sevgili varsa)
Erkek arkadaşıma ''Kimseye güvenmiyorum'' derken haklı olduğumu bir kez daha anlamış oldum artık erkolar bir kızı elde etmek için çaba sarf etmiyor direkt ellerinde buluyorlar çünkü ve üzücü :KK70:

Liroscum zaten bunun modernlik ile alakası yok. Birde popülist sistem gayet modern birşeymiş gibi yayıyor. Sadece psikolojik olduğunu düşünüyorum. Kimseye zararları yoksa yargılamam tabi. )
Dünyada en önemli şeyimiz bedenimiz bunu sadece birşeyler hissettiğim insanla yaşayabilirim hiç bu şekilde fiziksel olarak açlık çekmedim ve impulsive karakter olmadım ondan belkide.
Erkeklerin çok işine yaradı hep derim çoğu kadın da acayip özgürlük takıntısı var özgürlük diye düşündükleri şeylerde hiç tanımadığı insanlarla beraberlik. Hiçbir sosyal bağı yok insan fıtratına ters birşey aslında.
Ruhuna zarar vermeye başlar aslında git gide doyumsuzluk ve ona eşlik eden yalnızlık. Bir haberde gördüm yurt dışında tanımadığı birinden hamile kalmış kadın konsere mi ne gitmiş sanırım adamı arıyormuş ee şimdi bunun nasıl psikolojisi bozulmasın sarhoşmuş hatırlamıyor falan hiçbir iletişim bilgisi de yok ki ulaşsın tam bir travma. Hamilesin babası kim bilmiyorsun bu konularda esnek bile olsalar sıkıntılı durum.

Siz fuckbuddy olmuşunuz o yüzden oğlan başkasıyla konusuyorsa sen de konuş sonra sıkıldıkça buluşup sevişirsiniz.
Oturun dersinizi çalışın kesin üniversitede dönen muhabbetler bunlar. Biz de okuduk ailemizden uzakta ama böyle şeyler yapmadık siz niye böyle oldunuz çocuğum

İşte demek istediğim matematik dersine girip Türkçe dersi beklememişsiniz olgunluk budur. O anlamda dedim.Herkes ne yaşadığını biliyor beklentileri vs o yönde kimseye zararları yoksa yargılamam.
Bu arada eski sevgili olmak da hissel anlamda hala kopulmadığının göstergesi yani hala beğentinin bile devam etmesi diye düşünüyorum. Tamamen çekimsizlik yok denilemez. 🤗
tabi canım tamamen boş olsam ne vakit geçirebilirdim ne de birlikte olabilirdim
içim almazdı
bizde tutku çok yüksekti, ten uyumu da vardı
ama söz konusu ilişki olduğunda ben hiç geri adım atmadım
kesinlikle tekrar hayatımda sevgili olarak olmayı hak eden biri değildi
beklentilerimi buna göre ayarlayıp yaşadım
yüzüne de söylemişliğim vardır

X