İçinden çıkamıyorum,üzülüyorum.

tabi canım tamamen boş olsam ne vakit geçirebilirdim ne de birlikte olabilirdim
içim almazdı
bizde tutku çok yüksekti, ten uyumu da vardı
ama söz konusu ilişki olduğunda ben hiç geri adım atmadım
kesinlikle tekrar hayatımda sevgili olarak olmayı hak eden biri değildi
beklentilerimi buna göre ayarlayıp yaşadım
yüzüne de söylemişliğim vardır

Doğru benimde aslında anlaşamadığım ama ten uyumu çok iyi bir sevgilim vardı aynen o tutku ile hep affederdim ayrılınca haha. 🤗

Herkes kendi degerini kendi belirliyor. O cocuk icin sen diger kizlarin yedegisin. Sevgilisi olan biriyle bilerek takiliyorsan kusura bakma yedeksin hep. Bos zaman doldurmalik.

sizin gibi kadınları gördükçe korkuyorum. adamın parmağındaki yüzükte kadınlardan korumuyor, göz koyan koyuyor.
sizin kıza yaptığınızı şimdi başka kızla size yapıyor, bu adamdan ne bekliyorsunuz ki? ilişki yaşama tarzı zaten buydu. bir anda düzgün ilişki adamına dönmesi zor.
kendınıze cıkarım yapmayın adamın parmağında yüzük yoktu. kim diyor yüzük var? size sadakat sözü veren kadınalr değil eşleriniz yada sevgililerinizdir. önce bunu öğrenin

kendınıze cıkarım yapmayın adamın parmağında yüzük yoktu. kim diyor yüzük var? size sadakat sözü veren kadınalr değil eşleriniz yada sevgililerinizdir. önce bunu öğrenin
O konu cepte de bir de genel ahlak yasaları vardır. Sevgilisi olan şerefsiz başka bir kadınla sevisecekse karşıdaki kadının da bunu kabul etmemesi gibi.

Merhaba kızlar

öncelıkle yeni değilim daha önceden de üyeliğim vardı malesef telefon değişti unuttugum ıcın baştan açtım.
toksık ılıskımden sonra yazın arkadas ortamında bi arkadasla takılmaya basladık. sevgilsii varmış malesef. Sallantıdalardı. Asla savunmuyorum tabiki bi kac ay takıldık ama gittikce zaman gecirdik yaklasıkta 5 aydır takılıyoruz zaman geçiriyoruz uzak mesafede de olsak. sevgilsiiyle ıkı ay once ayrıldı ama sebep ben degıldım kız baskasıyla berabermiş. Neyse biz sevgili gibiydik ama değildik aslında. Gibiyiz sadece devamlı konsuuyoruz görüntülü olsun telefon olsun gorusme olsun habr verme olsun beraberlık yasıyoruz. Eğlenıyoruz gülüyoruz. kendisi benımle cok rahat oldugunu benı farklı sevdıgını soyluyor hep. Kucuk benden de bi kac yas. neyse her sey iyiyken biriyle gorusmeye basladıgını ogrendım. konsuuyorlar yanı gorusme yok kız farklı yerden. Ama ben uyuz oluyorum nedensizce. diyeceksınız kı neden böyle kabul etmedın mı? evet ama duygularım mı var bılmıyorum. Kendısıyle ben sevgılı olmam zaten ıstemem de ama iş baskasıyla konusmasına gelınce değişiyor kıskanıyorum. geçen bırlıkteydık. uyuduk yemek yaptık gulduk cok eglendık. Ama baskasıyla konsuuyor . kavga cıkarttım gece. Benden etkılensın ıstıyorum. Aramızda duygusallık yokken benım özgür ruhlu olusuma tatlı sert olusumu begenmıstı sımdı sıkayet ettıgı eskı sevgılısıne dönüşmüş gibi hissediyorum. daraltıyorum bunaltıyorum. Nasıl bır yol ızlemelıyım. Sevgılı desen degılız arkadas desen degılız. kopamıyoruzda. hıc umursamadan bende baskalarıyla konustugumumu ıleteyım?
Hah işte öyle sevgili gibiyiz ama aslında arkadaş gibiyiz olmuyor. Ben yapamam şahsen.

İyi öğrendiniz ha bunu da. Milletin söz verdiği bir ilişkisi var ki tutulmayınca hesap sorma lüksü oluyor, adam zamanında sevgilisine yaptığını şimdi size yapıyor size söz bile verme ihtiyacı duymamış şimdi siz kimden hesap soracaksınız acaba?

Sevgili olmadigim adinin konulmadigi bir durumda kimseyi evime alipta yemek yapmam herseyi gectim uyumam. Nasil uyudunuz? Sen uclude o ikilide uyumadi muhtemelen. Sevgili sevgilidir opusulir koklasilir flort edilir uyunur kalkilir. Normal erkek arkadas eve zamanli gelir yemek yer misafiir olarak,kahvesini icer zamanli gelir zamanli gider. İki durumda da kadin kendi degerini belirler. Adamin suan farkli gozle baktigini goruyorum zira deger verse yaninda baskasiyla konusmazdi

Sevgili olmadigim adinin konulmadigi bir durumda kimseyi evime alipta yemek yapmam herseyi gectim uyumam. Nasil uyudunuz? Sen uclude o ikilide uyumadi muhtemelen. Sevgili sevgilidir opusulir koklasilir flort edilir uyunur kalkilir. Normal erkek arkadas eve zamanli gelir yemek yer misafiir olarak,kahvesini icer zamanli gelir zamanli gider. İki durumda da kadin kendi degerini belirler. Adamin suan farkli gozle baktigini goruyorum zira deger verse yaninda baskasiyla konusmazdi
her seye okeyde hayat normlarınız sızı baglar sızın kurallarınızdır nasıl uyudunuz? :KK70:

"özgür ruhlu olusuma tatlı sert olusumu begenmıstı" bak kendin açıklamışsın işte her şeyi,gayet açık her şey; bu adam sana duygusal bir şey hissetmiyor,sadece yanında mutlu,keyfine bakıyor,eğleniyor ve ona karışmadıgın için ,kıskançlık yapmadıgın için cazip geldin hepsi bu, farklı olmaya başladıgın an deli gibi kaçıcak senden. tecrübeye sabittir.....

"özgür ruhlu olusuma tatlı sert olusumu begenmıstı" bak kendin açıklamışsın işte her şeyi,gayet açık her şey; bu adam sana duygusal bir şey hissetmiyor,sadece yanında mutlu,keyfine bakıyor,eğleniyor ve ona karışmadıgın için ,kıskançlık yapmadıgın için cazip geldin hepsi bu, farklı olmaya başladıgın an deli gibi kaçıcak senden. tecrübeye sabittir.....
evet aynen böyle oldu oluyorda üsteleyince kacıyor

evet aynen böyle oldu oluyorda üsteleyince kacıyor
aynen öyle canım,biz kadınlar başta cinsellik için yaklaşıyoruz ama duygusal varlıklarız eninde sonunda duygusal hissediyoruz,adam da tam bu noktada kaçıyor işte, olan kadına oluyor aslında. bekarken bende buna benzer bir şey yaşamıştım .ben çok hoşlanmıştım o gidip evlenmek için birini aramıştı,nasıl yani olmuştum.::)

Sevgilisi varken seninle görüşüyor ona okeysin ama sen varken başkasıyla görüşmesine şaşırıyorsun… ama karakter zaten başından beri ortada.

Klasik metres sözü,sevgilisi varmış adamın bile bile devam etmişsiniz,aynı şey size yapilinca mi zorunuza gitmiş,ha bu arada aynı şey değil siz sevgilisi bile değilsiniz adamın,hangi konumda görünüyorsunuz farkında değil misiniz

E tamam darisi basiniza ozaman ögrendiginiz gibi kabullenirsiniz durumu artik 😅.

X